B1 Free Archiver for Android oferuje łatwe zarządzanie mobilnym archiwum

Udostępnij teraz w social media:

Funkcja archiwizacji plików, która zwykle jest wbudowana w popularne menedżery plików na Androida, takie jak ES, Astro ad Dual File Manager jest wystarczająco przydatna, aby szybko pakować i rozpakowywać popularne skompresowane formaty archiwów, takie jak ZIP, RAR, 7Z i tym podobne. Jednak powyższe rozwiązania są dość nieskuteczne, jeśli chodzi o wyodrębnianie lub kompresowanie kilku mniej popularnych formatów archiwów. Dlatego narzędzia takie jak B1 Free Archiver są nadal dostępne w Google Play. Jest to prosta aplikacja, która umożliwia wyodrębnianie, przeglądanie i kompresowanie żądanych plików zi do szerokiej gamy formatów, w tym 7Z, APK, TAR, LZMA, TGZ, LZH, MTZ, RPM, XAR, XZ, ZIPX, GZ, TBZ i jeszcze. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji po skoku.

  Jak grać w Max Payne na Linuksie

Najlepszą rzeczą w B1 Free Archiver jest to, jak jest prosty i łatwy w użyciu. Nawet zwykli użytkownicy nie będą mieli trudności z pokonaniem początkowej krzywej uczenia się. Po uruchomieniu aplikacja wyświetla listę plików i folderów znajdujących się w pamięci urządzenia. To proste narzędzie umożliwia łatwe znajdowanie zarchiwizowanych elementów z każdego zakamarka.

B1 Free Archiver może również otwierać archiwa chronione hasłem, pod warunkiem, że masz hasło przy sobie. Po dotknięciu i przytrzymaniu pliku pojawia się małe menu, z którego można wykonać następujące czynności:

Wyświetl archiwum (aby wyświetlić elementy w archiwum bez wyodrębniania)
Wypakuj tutaj (aby wypakować wszystkie pliki w bieżącym katalogu)
Wypakuj do folderu „nazwa katalogu” (wypakuj do folderu docelowego, automatycznie utworzy ten katalog, jeśli nie istnieje)
Wypakuj do innego folderu (wypakuj do wybranego istniejącego katalogu)
Otwórz za pomocą (otwórz archiwum w innej aplikacji)

  Jak obejść blok pornografii w Wielkiej Brytanii

Aplikacja oferuje również opcję wyboru wielu plików i folderów, aby kompresować, wyodrębniać lub usuwać elementy w partii.

B1 Wolny Archiver_Main B1 Free Archiver_Menu B1 bezpłatny Archiver_View

Oprócz wyodrębniania plików, B1 Free Archiver umożliwia także kompresję plików i folderów do plików ZIP lub B1. W tym celu dotknij i przytrzymaj żądany element, dotknij „Kompresuj”, a następnie określ żądany typ formatu archiwum, nazwę i opcjonalne hasło chroniące przed nieautoryzowanym dostępem.

Nie znajdziesz wielu konfigurowalnych opcji na ekranie Ustawienia aplikacji, który pozwala tylko na przełączanie kolejności sortowania i kilka innych funkcji, takich jak wykluczanie plików ze skanowania multimediów, wyświetlanie wszystkich ostrzeżeń, wyświetlanie ukrytych plików i pokazywanie alternatywnych działań itp.

B1 Free Archiver_Compress B1 Darmowy format Archiver_Comrpess B1 Darmowe Archiver_Settings

Krótko mówiąc, jeśli szukasz martwego prostego sposobu pracy ze skompresowanymi plikami na telefonie lub tablecie z Androidem, daj B1 Free Archiver szansę.

  Jak wyszukiwać wiadomości e-mail według rozmiaru w Gmailu

Zainstaluj B1 Free Archiver ze Sklepu Play

x