Feedworthy For Reddit to aplikacja oparta na gestach do redagowania w łóżku [iOS]

Jest weekend i bez wątpienia wielu z nas przegląda te wszystkie niebieskie linki na Reddicie. Nie żebyśmy czekali na weekend, żeby to zrobić, po prostu jestem gotów zagłębić się w ten weekend i założyć, że inni robią to samo. Każdy Redditor wie, że nie tylko Reddit na swoim komputerze. Kiedy wyłączasz komputer i szykujesz się do łóżka, podnosisz telefon i jeszcze trochę na nim Reddita. Dla Redditors na iPhonie Feedworthy for reddit to bezpłatna aplikacja do przeglądania Reddit. Jest oparty na gestach, dzięki czemu Reddit jest jeszcze łatwiejszy, gdy jesteś w łóżku i jeśli nie chcesz opublikować komentarza lub wyszukać sub-reddita, możesz przeglądać tylko kciukiem.

Uruchom aplikację i przesuń palcem w lewo, aby przeglądać wiele domyślnych sub-redditów. Gdy zobaczysz sub-reddit, który chcesz zbadać, dotknij go. Przewiń, aby zobaczyć wszystkie linki. Aby wrócić do ekranu głównego aplikacji, przesuń palcem w dół.

Feedworthy dla reddit FP

Aby wyświetlić wpis, dotknij go, a otworzy się on na nowym ekranie. Aby wrócić do sub-reddita, przesuń palcem w dół. Możesz przeglądać komentarze, dotykając komentarzy w poście. Aplikacja pozwala zalogować się na swoje konto Reddit i możesz głosować za / przeciw postom, a także dodawać komentarze. Domyślnie aplikacja ukrywa posty NSFW, ale możesz je wyświetlić w ustawieniach. Aby uzyskać dostęp do ustawień, wróć do ekranu głównego aplikacji i przesuń palcem w górę. Feedworthy dla reddita ma również tryb nocny, do przeglądania w słabym świetle, tj. Gdy jesteś w łóżku i udajesz, że pójdziesz spać po przeczytaniu wszystkich 1948 komentarzy do tego jednego postu.

Odpowiedni do komentarzy reddit Feedworthy dla ustawień reddit

Wreszcie, możesz udostępnić post z aplikacji, korzystając z domyślnych opcji udostępniania. Aby wyszukać sub-reddit, przesuń palcem w dół na ekranie głównym, aby wyświetlić pasek wyszukiwania.

Feedworthy dla akcji redditOdpowiedni do wyszukiwania na Reddicie

Aplikacja zawiera reklamy, które można usunąć poprzez zakup w aplikacji. Ma schludny interfejs i do tego bardzo prosty. Zwykle w przypadku aplikacji opartych na gestach masz ograniczoną liczbę czynności, które można wykonać, i wiele ekranów do przewijania przez skomplikowane rzeczy, ale Feedworthy For Reddit radzi sobie z tym dość dobrze.

Zainstaluj Feedworthy For Reddit z App Store

x