GRE Vocab Lock Naucz się nowego słowa za każdym razem, gdy spojrzysz na swój telefon [Android]


Posiadanie bogatszego słownictwa słów w swoim arsenale jest jednym z najskuteczniejszych sposobów doskonalenia umiejętności mówienia i pisania, ale w języku angielskim jest tak wiele słów, że czasami naprawdę trudno jest wiedzieć, od czego zacząć. Kilka zapytań Google może zwrócić różne zasoby online, które odżywiają twoje słownictwo, i chociaż to działa, jeśli zdecydujesz się na odpowiednie techniki, istnieje teraz wiele aplikacji na smartfony, które mogą pomóc ci to osiągnąć. Jeśli chcesz nauczyć się nowego słowa za każdym razem, gdy odbierasz Androida, warto spróbować GRE Vocab Lock. Działa jako dodatkowy ekran blokady urządzenia i pozwala nauczyć się nowego słowa za każdym razem, gdy je odblokujesz. Zawiera obszerny wbudowany słownik dla studentów Graduate Record Examination (GRE) i SAT, ale jest równie pomocny dla każdego, kto chce z łatwością uczyć się nowych angielskich słów.

Prosty interfejs GRE Vocab Lock nie jest naprawdę imponujący, ale działa tak, jak powinien. Po uruchomieniu oprogramowanie GRE zaczyna działać w tle i pojawia się dopiero po odblokowaniu telefonu. Działanie tej aplikacji jest tak proste, jak interfejs użytkownika, który oferuje – po odblokowaniu przedstawia słowo wraz z dwoma możliwymi synonimami, z których jeden jest poprawną odpowiedzią i wystarczy, że przesuniesz słowo na właściwy.

GRE Vocab Lock_Begin GRE Vocab Lock_2 GRE Vocab Lock_1

Nawet jeśli otrzymasz błędną odpowiedź, aplikacja nadal odblokowuje Twoje urządzenie, ale ponownie wyświetla to słowo w późniejszym czasie. Możesz także przeciągnąć słowo nad przycisk „d” u góry, aby wyświetlić możliwą definicję samego słowa. Prawidłowa odpowiedź jest oznaczona kolorem zielonym, a błędna kolorem czerwonym.

GRE Vocab Lock_Right GRE Vocab Lock_Wrong

Ekran ustawień GRE Vocab Lock pozwala określić, ile nowych słów ma być prezentowanych każdego dnia i umożliwia przeglądanie już poznanych słów.

GRE Vocab Lock_Settings GRE Vocab Lock_Words

GRE Vocab Lock ma dwie wersje. Podstawowa wersja jest całkowicie darmowa, a co lepsze, nie ma żadnych reklam, o których można by mówić. Jedynym ograniczeniem jest to, że oferuje tylko 20 słów dziennie. Istnieje opcjonalny zakup w aplikacji za około dolara, co zwiększa ten limit do 50 słów dziennie.

Zainstaluj GRE Vocab Lock ze Sklepu Play