Jak dodać rozszerzenia do przeglądarki Chrome na komputerze z Androida

Jeśli napotkasz rozszerzenie Chrome na Androidzie, możesz dodać je do przeglądarki na komputerze, aby zainstalować je później. Gdy następnym razem otworzysz Chrome na komputerze, rozszerzenie poprosi Cię o zainstalowanie.

Chrome Web Store nie jest dostępny z urządzeń mobilnych. Kiedy próbujesz przejść do witryny internetowej, zostajesz przekierowany na stronę, która stwierdza, że ​​nie możesz uzyskać dostępu do sklepu internetowego. Jedyną opcją jest kliknięcie przycisku „Wyślij mi przypomnienie”, który wyśle ​​do Ciebie wiadomość e-mail z linkiem do sklepu internetowego.

Wyślij sobie przypomnienie o odwiedzeniu sklepu internetowego Chrome.

Chociaż nie możesz uzyskać dostępu do strony głównej sklepu internetowego Chrome, możesz otworzyć stronę rozszerzenia bezpośrednio po kliknięciu łącza w wynikach wyszukiwania lub gdy ktoś wyśle ​​Ci link.

Otworzyć Aplikacja Chrome na urządzeniu z systemem Android wyszukaj rozszerzenie, które chcesz zainstalować, a następnie kliknij wynik wyszukiwania rozszerzenia Chrome.

Wyszukaj rozszerzenie, a następnie kliknij łącze do sklepu internetowego rozszerzenia.

Po załadowaniu strony rozszerzenia kliknij „Dodaj do pulpitu”.

Kliknij

Kliknij „Dodaj do pulpitu” jeszcze raz, aby potwierdzić akcję.

Kliknij

Gdy następnym razem otworzysz Chrome na pulpicie, kliknij żółtą ikonę z wykrzyknikiem znajdującą się w prawym górnym rogu, a następnie kliknij komunikat „ został dodany zdalnie ”.

Kliknij powiadomienie, które pojawia się po otwarciu Chrome na pulpicie, a następnie kliknij monit u góry.

Na koniec przeczytaj, jakich uprawnień wymaga rozszerzenie, a następnie kliknij „Włącz rozszerzenie”.

Przeczytaj uprawnienia wymagane przez rozszerzenie, a następnie kliknij

I tak po prostu Chrome automatycznie instaluje rozszerzenie. Możesz od razu zacząć korzystać z rozszerzenia, tak jak z każdego innego rozszerzenia.