Jak łatwo obsługiwać duże telefony z Androidem jedną ręką


Kiedy Apple wypuściło swój pierwszy duży duży iPhone, dodał funkcję do wersji iOS, która została wydana wraz z nim, o nazwie Reachability. Ułatwiło to korzystanie z większego telefonu, jeśli masz małe dłonie. Android nie ma czegoś takiego po wyjęciu z pudełka, mimo że miał większe ekrany znacznie dłużej. Reachability Cursor to bezpłatna aplikacja na Androida, która stara się ułatwić obsługę dużych telefonów z Androidem jedną ręką.

Dodaje kursor do ekranu, którym możesz sterować z dolnej połowy. Kursor nie pozostaje na ekranie przez cały czas. Możesz wybrać, kiedy go aktywować, a kiedy ukryć.

Używaj dużych telefonów z Androidem

Pobierz kursor osiągalności i uruchom go. Aby działać, będzie wymagał dostępu do ułatwień dostępu. Po zainstalowaniu lewy i prawy dolny róg ekranu stają się gorącymi rogami aktywowania kursora. Przesuń palcem wzdłuż lewego lub prawego rogu, a pojawi się duży pływający kursor. Gdy przesuniesz go wzdłuż dolnej części ekranu, mniejszy kursor będzie odzwierciedlał twoje działania na górze.

Większy kursor można przenieść do dowolnej części ekranu. Nie jesteś ograniczony do używania go po prostu u dołu ekranu. Mniejszy kursor może również sterować elementami na dole ekranu, ale nie jest najwygodniejszy w użyciu, jeśli musisz stuknąć aplikacje u dołu. Twój nadgarstek może skurczyć się, zanim zrobisz wiele.

Reachability Cursor ma również wersję premium, która dodaje dodatkowe funkcje do aplikacji. Sama aplikacja działa dobrze i nie ma żadnych reklam, więc jeśli zdecydujesz się na wersję premium, będzie to dotyczyło dodanych przez nią funkcji. W wersji premium możesz między innymi dostosować wygląd kursora i włączyć gesty przeciągania i długie kliknięcia. Długie kliknięcia nie są czymś, czego potrzebujesz często na Androidzie. Kursor, który dodaje bezpłatna wersja Kursora osiągalności, może klikać, tj. Wystarczy dotknąć. Jeśli masz aplikację, która wymaga długich dotknięć, premia może być tego warta.

Ta aplikacja może stanowić problem, jeśli grasz w wiele gier na telefonie. Możesz ją tymczasowo wyłączyć lub zmienić grubość gorących rogów z poziomu aplikacji. Możesz także zmienić lokalizację gorących rogów z lewej i prawej dolnej strony ekranu i przenieść je na dół ekranu.