Jak naprawić opóźnienie PUBG po instalacji

Udostępnij teraz w social media:

PUBG to gra online; gracze z całego świata łączą się z zamkniętym dla nich serwerem i dołączają do innych graczy w grze. Powodem, dla którego gracze dołączają do najbliższego dostępnego serwera, jest zmniejszenie pingu, a co za tym idzie zmniejszenie lagów. W grach online, takich jak PUBG, lag może być różnicą między świetną grą a natychmiastową śmiercią.

Napraw opóźnienie PUBG po instalacji

PUBG może opóźniać się z dwóch powodów; słabe połączenie internetowe lub ustawienia grafiki, które są zbyt wysokie, aby sprzęt w systemie mógł sobie z nimi poradzić. niezależnie od tego jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby rozwiązać problem.

Sprawdź ustawienia grafiki

PUBG wymaga do działania przynajmniej systemu średniej klasy. Sprawdź minimalne wymagania sprzętowe gry na Steam. Zwróć uwagę, czy Twój system nie spełnia wymagań, czy tylko je spełnia.

  Jak zdobyć PUBG za darmo na Steam? [Legal method]

Otwórz PUBG.
Przejdź do ustawień gry.
Wybierz Grafika.
Zmniejsz grafikę do najniższych ustawień.
Ustaw cienie na niskie
Ustaw przetwarzanie końcowe na niskie
Ustaw teksturę na średnią lub niską
Wyłącz synchronizację pionową i rozmycie ruchu
Ustaw rozdzielczość na natywną rozdzielczość monitora
Zmniejsz pole widzenia
Zmniejsz limit FPS (PUBG naprawdę nie jest grą, w której potrzebujesz 60 FPS)

Wyjdź i uruchom ponownie grę.

Sprawdź ping serwera

Najbliższy serwer regionalny w PUBG niekoniecznie zapewnia najlepszy ping. Możesz zobaczyć otrzymywany ping i zmienić serwer na lepszy ping. Lepszy ping oznacza małe opóźnienie lub brak opóźnień.

Otwórz PUBG.
Przejdź do ustawień.
Kliknij „Wybierz serwer”.
Sprawdź, który serwer ma najniższy ping i wybierz go.

Wyłącz VPN

Jeśli używasz VPN do gry w PUBG (z jakiegokolwiek powodu), wyłącz ją. PUBG może myśleć, że VPN jest narzędziem do oszukiwania i może pogorszyć rozgrywkę lub może całkowicie Cię zablokować. VPN może nie być odpowiedni do gier. Wyłącz go, a następnie spróbuj zagrać w grę.

  Jak naprawić błąd „nie udało się zainicjować STEAM” w PUBG

Sprawdź ping sieci

Twoje własne połączenie internetowe nie powinno mieć wysokiego pingu. Jeśli tak, musisz rozwiązać ten problem ze swoim dostawcą usług internetowych. Niski ping jest kluczem do płynnej rozgrywki.

Odwiedź Speedtest.net.
Uruchom pełny test prędkości.
Ping powinien zawierać małe dwucyfrowe cyfry.

Jeśli ping jest wysoki, zapytaj swojego dostawcę usług internetowych, jak możesz go zoptymalizować. Jednocześnie powinieneś wiedzieć, że szybkość twojego połączenia również wpłynie na rozgrywkę. Jeśli masz zbyt wielu użytkowników na tym samym połączeniu i nie jest to szybkie połączenie, ucierpi rozgrywka. Spróbuj grać poza godzinami szczytu lub uaktualnij połączenie.

Wyłącz aplikacje nakładkowe

Jeśli używasz nakładek, takich jak Discord, Nvidia ShadowPlay lub OBS, do nagrywania gry, może to powodować opóźnienia w grze. Wyłącz te aplikacje i spróbuj uruchomić grę. Powinieneś zwolnić jak najwięcej zasobów systemowych, zwłaszcza jeśli twój sprzęt nie jest najlepszy.

  Jak naprawić nagi awatar PUBG na telefonie komórkowym

Wniosek

Upewnij się, że system jest skonfigurowany tak, aby się nie przegrzewał. Upewnij się, że sterowniki karty graficznej są aktualne i że nie masz oczekujących aktualizacji do zainstalowania w systemie Windows 10. Dodatkowo, jeśli Steam oczekuje na ponowne uruchomienie po aktualizacji, śmiało i ponownie uruchom go.

x