Jak odblokować BT Sport 1, 2 i 3 poza Wielką Brytanią

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak odblokować kanały BT Sport spoza Wielkiej Brytanii, dzisiejszy artykuł jest dla Ciebie. Proces jest bardzo prosty, o ile masz na swoim urządzeniu najlepszą VPN dla BT Sport. Pomożemy Ci wybrać niezawodnego dostawcę VPN, a następnie pokażemy, jak go użyć, aby odblokować BT Sport w dowolnym miejscu na świecie.

BT Sport to zbiór kanałów sportowych z siedzibą w Wielkiej Brytanii, które zapewniają transmisje na żywo z meczów i wydarzeń rugby, krykieta, tenisa, UFC i piłki nożnej (piłki nożnej). BT Sport 1, BT Sport 2 i BT Sport 3 przyciągają większość odbiorców, choć mniejsze kanały, takie jak BT Sport / ESPN, oferują wybór sportów amerykańskich, a 4K Ultra HD zapewnia treści w wysokiej rozdzielczości, jeśli są dostępne.

BT Sport jest dostępny w Sky TV w Wielkiej Brytanii i Irlandii, ale można go również oglądać, subskrybując BT TV. Aplikacja mobilna BT Sport i oficjalna strona internetowa pozwalają nawet na przesyłanie strumieniowe treści online. Zaletą tych metod jest to, że musisz być w Wielkiej Brytanii, aby uzyskać dostęp do któregokolwiek ze strumieni. Jeśli podróżujesz za granicę i chcesz oglądać BT Sport z innego kraju, zawsze możesz odpalić VPN, zmienić serwery, by sfałszować Twoją lokalizację i pozwolić na rozpoczęcie gry!

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Ocena najlepszej sieci VPN dla kanałów sportowych BT

Znalezienie odpowiedniej sieci VPN do oglądania BT Sport za granicą oznacza staranne wyważenie szybkości, prywatności i łatwości użytkowania. Nie wszystkie sieci VPN kładą odpowiedni nacisk na potrzebne funkcje, które mogą powodować niepewne lub niewiarygodne wrażenia wizualne. Poniżej przedstawiamy kilka zalecanych sieci VPN, z których każda została oceniona według następujących kryteriów. Przeczytaj listę, sprawdź VPN, a otrzymasz gwarancję sprawnej, niezawodnej i bezpiecznej usługi, która pozwoli Ci oglądać BT Sport z dowolnego miejsca na świecie.

 • Prędkość – Sieci VPN mogą być wolniejsze niż przeciętne połączenie internetowe, głównie ze względu na narzut szyfrowania. Aby zapewnić najwyższą jakość odtwarzania, zawsze wybieraj VPN, który kładzie dodatkowy nacisk na szybkość.
 • Dostępność serwera w Wielkiej Brytanii – Aby oglądać BT Sport przez VPN, potrzebujesz dostępu do serwerów z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Większość głównych sieci VPN obejmuje cały glob i ma kilka opcji w głównych krajach, ale im więcej masz wyborów w Wielkiej Brytanii, tym lepiej.
 • Polityka rejestrowania – Twoja prywatność online jest tak silna, jak polityka logowania VPN. Dane przesyłane przez ich sieć mogą być przechowywane i katalogowane, dzięki czemu osoby trzecie lub agencje rządowe mogą żądać dostępu. Aby zachować prywatność, używaj tylko VPN, które mają ścisłe zasady zerowego logowania dla całego ruchu.
 • Ograniczenia przepustowości – Niektóre usługi VPN ograniczają przepustowość, którą można zużywać każdego miesiąca. Jeśli planujesz oglądać BT Sport więcej niż kilka razy, szybko zabraknie Ci danych, szczególnie jeśli wolisz transmisje w jakości 4K.
 • Ograniczenia ruchu – Sieci VPN czasami blokują ruch z sieci P2P i plików torrent, które można wykorzystać za pomocą dodatków do strumieni sportowych i filmowych. Upewnij się, że Twój Internet pozostaje otwarty i bezpłatny, wybierając sieci VPN, które nigdy nie monitorują ani nie ograniczają ruchu.

1. ExpressVPN

ExpressVPN wie, że jest jedna rzecz, której użytkownicy VPN oczekują ponad wszystko: szybkie pobieranie. Niezależnie od tego, czy transmitujesz sport na żywo, czy po prostu surfujesz po Internecie, prędkość może wpłynąć na Twoje wrażenia z Internetu. ExpressVPN rozwiązuje ten problem, zapewniając sieć ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, z których większość zapewnia niezwykle szybkie połączenia użytkownikom na całym świecie. Jeśli masz urządzenie z systemem Windows, Mac lub Android z niestandardowym oprogramowaniem ExpressVPN, możesz nawet przetestować szybkość i opóźnienie z poziomu aplikacji. Łącząc to z nieograniczoną liczbą przełączników serwerów i nieograniczoną przepustowością, masz idealną podstawę dla przyjaznego dla strumieni VPN.

Prywatność jest również wysoka na liście funkcji ExpressVPN. Wszystko zaczyna się od fantastycznej zasady zerowego logowania, która obejmuje ruch, żądania DNS i adresy IP. 256-bitowe szyfrowanie blokuje wszystkie informacje opuszczające twoje urządzenie, uniemożliwiając nawet najbardziej uporczywym stronom trzecim przeglądanie twoich danych. Zyskujesz także korzyść z ochrony przed wyciekiem DNS i automatycznego przełącznika zabijania, aby zawsze ukrywać swoją tożsamość.

Kolejnymi atrakcjami ExpressVPN są funkcje anonimowości, które umożliwiają otwarty dostęp do Internetu nawet w krajach obciążonych cenzurą, takich jak Chiny i Turcja; łatwe w obsłudze oprogramowanie dla urządzeń Windows, Mac, Linux, Android i iOS, bez ograniczeń przepustowości, pobierania z sieci P2P lub ruchu torrentowego; serwery w ponad pół tuzinie lokalizacji w Wielkiej Brytanii i Irlandii; spójny i niezawodny dostęp do strumieni Netflix

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowuje US Netflix, BBC iPlayer i inne usługi przesyłania strumieniowego
 • Najszybsze serwery, które przetestowaliśmy
 • Dozwolone torrentowanie / P2P
 • Surowe zasady braku dzienników dotyczące danych osobowych
 • Dostępna obsługa czatu na żywo.
Cons

 • Maksymalnie 3 połączenia jednocześnie
 • Nieco droższe niż konkurencja.

2. NordVPN

NordVPN ma znakomitą reputację w internetowej społeczności zajmującej się prywatnością. Usługa zapewnia jedne z najlepszych funkcji anonimowości w branży, a także niezwykle szybkie prędkości i absolutnie ogromną sieć serwerów. To sprawia, że ​​NordVPN jest doskonałym wyborem dla transmisji sportowych i wolnego od regionu dostępu do serwisu Netflix, ale możesz także przełamać bloki cenzury w takich miejscach jak Chiny i Turcja.

Sieć NordVPN stale się rozwija. W chwili pisania tego tekstu obejmuje ponad 5600 serwerów w 60 różnych krajach, z których ponad dwa tuziny znajdują się w Wielkiej Brytanii. Będziesz miał dostęp do całej sieci z nieograniczoną przepustowością, a także bez ograniczeń w ruchu P2P lub torrent. Po stronie prywatności NordVPN ma ścisłą politykę zerowego logowania, która obejmuje wszystko, od ruchu do znaczników czasu, dzienników przepustowości, a nawet adresów IP. Następnie są funkcje wyłącznika awaryjnego i funkcje ochrony przed wyciekiem DNS, które mają na celu ukrycie Cię nawet w przypadku utraty połączenia z siecią!

Więcej najlepszych funkcji NordVPN obejmuje wyspecjalizowane serwery oferujące takie funkcje, jak szybsze pobieranie P2P, podwójne szyfrowanie, routing cebulowy i ochrona przed DDoS; niezawodne przesyłanie strumieniowe strumieni Netflix, nawet gdy inne sieci VPN są zablokowane; lekkie aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS i innych; Ponad 650 serwerów zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Zadziwiająca liczba serwerów
 • Umożliwia jednoczesne podłączenie do 6 urządzeń
 • „Podwójna” ochrona danych
 • Świetna obsługa klienta przez czat.
Cons

 • Niewiele
 • Przetwarzanie zwrotów może potrwać 30 dni.

3. IPVanish

IPVanish to aplikacja VPN dla każdego, kto chce pozostać ukryty w Internecie. Usługa wdraża 256-bitowe szyfrowanie AES i zabezpiecza wszystko za pomocą silnych zasad zerowego rejestrowania całego ruchu. Użytkownicy komputerów stacjonarnych mogą skorzystać z funkcji wyłącznika awaryjnego i ochrony przed wyciekiem DNS, aby zapewnić, że żadne dane osobowe nigdy nie opuszczą Twojego urządzenia. Udostępnisz także oszałamiające 40 000 adresów IP innym użytkownikom IPVanish, aby uzyskać dodatkową warstwę anonimowości.

Sieć ponad 1300 serwerów w 60 różnych krajach wspiera IPVanish, oferując jeden z największych asortymentów węzłów na rynku VPN. Zawsze znajdziesz szybki, wolny od opóźnień serwer o niskiej populacji, nawet w Wielkiej Brytanii. Funkcje prywatności IPVanish pomagają także pokonać dławienie dostawcy usług internetowych, dzięki czemu można pominąć opóźnienia buforowania i oglądać transmisje sportowe 4K i HD bez przerwy.

Najważniejsze funkcje IPVanish obejmują lekkie aplikacje i oprogramowanie dla urządzeń z systemami Windows, Mac, Linux, iOS i Android; bezpieczne serwery o dużej prędkości połączenia dla niesamowitych strumieni wideo HD; możliwość pobierania filmów i programów telewizyjnych przez BitTorrent z pełną anonimowością; 60 serwerów dedykowanych w pół tuzina lokalizacji w Irlandii i Wielkiej Brytanii

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

4. VyprVPN

Prywatność jest tym, co VyprVPN robi najlepiej. Najlepszą funkcją tej usługi jest Chameleon, wyjątkowa technologia, która pomaga pokonać głęboką inspekcję pakietów wykorzystywaną przez dostawców usług internetowych i agencje rządowe do ograniczania prędkości lub szpiegowania aktywności użytkowników. Chameleon bierze metadane dołączone do zaszyfrowanych pakietów i owija wokół niego kolejną warstwę szyfrowania, zaciemniając twoją tożsamość i miejsce docelowe danych. Zapewnia to niesamowitą prywatność, umożliwiając użytkownikom VyprVPN pokonanie bloków cenzury i przeglądanie treści z ograniczeniami geograficznymi z pełną anonimowością.

Drugą dużą cechą VyprVPN jest fakt, że są właścicielami i operują całą siecią serwerów – ponad 700 w 70 różnych krajach, z lokalizacjami zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Irlandii. Pomaga to VyprVPN powstrzymywać wścibskie strony trzecie i zapewniać wyższy poziom prywatności niż większość konkurentów. Nikt nigdy nie uzyskuje dostępu do sprzętu lub oprogramowania serwera, więc Twoje dane pozostają bezpieczne. Możesz także skorzystać z zasady zerowego logowania do ruchu, 256-bitowego szyfrowania AES, a także funkcji wyłącznika zabijania i ochrony przed wyciekiem DNS.

Najważniejsze funkcje VyprVPN na pierwszy rzut oka obejmują anonimowe i prywatne przeglądanie stron internetowych oraz strumieniowe przesyłanie filmów w dowolnym miejscu na świecie; doskonałe niestandardowe aplikacje dla smartfonów z systemem Windows, Mac, Linux, Android i iOS; nieograniczona przepustowość i brak ograniczeń w ruchu P2P lub pobieraniu torrentów; unikalny protokół Chameleon, który pomaga pokonać blokady dławienia i cenzury ISP.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

5. PureVPN

PureVPN nie chce po prostu być najlepszą siecią VPN, chce być najlepszym wszechstronnym dostawcą zabezpieczeń internetowych. Firma robi to, oferując szeroki zakres usług, które wykraczają poza zwykłe oferty VPN. Tak, otrzymasz 256-bitowe szyfrowanie AES, wyłącznik zabijania i funkcje ochrony przed wyciekiem DNS oraz zasadę zerowego rejestrowania całego ruchu, ale zyskasz również dostęp do wbudowanego blokowania reklam, opcji filtrowania stron internetowych, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, a nawet skanery antywirusowe. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się, pobrać niestandardowe aplikacje PureVPN i zacząć korzystać z całego zestawu funkcji!

Po stronie sieci PureVPN ma ponad 2000 serwerów w 141 krajach, w tym ponad 180 w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Są także właścicielami i operatorami całej tej sieci, co pozwala stronom trzecim pozostać poza obrazem i zapewnia większą prywatność w Internecie.

Krótko mówiąc, najlepsze funkcje PureVPN obejmują dodatkowe funkcje bezpieczeństwa online, takie jak ochrona antywirusowa, filtry internetowe, blokowanie reklam i środki anty phishingowe; niestandardowe aplikacje dla systemów Windows, Mac, Linux, Android, iOS, a nawet Chromebooków; brak ograniczeń w ruchu torrentowym lub P2P i całkowicie nieograniczona przepustowość; nieograniczone przełączanie serwerów i pięć jednoczesnych połączeń.

Przeczytaj naszą pełną recenzję PureVPN.

Jak oglądać kanały sportowe BT za pomocą VPN

Treści zablokowane w regionie są frustrujące, szczególnie dla fanów sportu. Jeśli nie możesz się doczekać nadchodzącej gry, ale nie będziesz w stanie złapać jej w BT Sport z powodu podróży, VPN może ci pomóc. Sieci VPN szyfrują ruch, aby ukryć go przed wścibskimi oczami, przez co prawie nikt nie widzi, co pobierasz. Zapewniają również światowe sieci serwerów z adresami IP z kilkudziesięciu różnych krajów. Wystarczy wybrać serwer znajdujący się w Wielkiej Brytanii lub Irlandii, uruchomić aplikację lub witrynę BT Sport i rozpocząć transmisję strumieniową.

Jak oglądać BT Sport za pomocą VPN:

 1. Upewnij się, że Twoja subskrypcja BT Sport jest nadal aktywna.
 2. Zarejestruj się przez VPN i pobierz oprogramowanie na urządzenie.
 3. Uruchom VPN i zaloguj się przy użyciu swoich poświadczeń.
 4. Otwórz przeglądarkę serwerów VPN i wybierz węzeł zlokalizowany w Wielkiej Brytanii.
 5. Poczekaj na nawiązanie połączenia.
 6. Uruchom stronę BT Sport i zaloguj się.
 7. Wybierz swój strumień i ciesz się!

Powyższe kroki działają również dobrze z aplikacją BT Sport na urządzeniach mobilnych. Wystarczy pobrać oprogramowanie VPN na Androida lub iOS i uruchomić je w tle przed uruchomieniem BT Sport.

Alternatywy dla BT Sport

BT Sport i jego sieć kanałów to nie jedyny sposób na oglądanie sportu na żywo w Internecie. Istnieją setki kanałów, które opisują różne wydarzenia z różnych miejsc na całym świecie, od NFL po baseball, UFC i tenis. Dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu Media Center, jak Kodi, możesz zainstalować wiele dodatków, które zapewniają dostęp do tych strumieni w zaciszu własnego domu. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby skonfigurować Kodi i przygotować się do użycia wszystkich najlepszych dostępnych dodatków sportowych!

 • Jak zainstalować repozytorium Smash na Kodi – Uzyskaj dostęp do mnóstwa transmisji sportowych na żywo oraz niezły wybór filmów i programów telewizyjnych
 • Oglądaj NFL na Kodi – Otrzymuj wszystkie najnowsze mecze futbolu amerykańskiego dostarczane bezpośrednio przez Kodi
 • Jak oglądać zapasy TNA na Kodi – Total Nonstop Action Wrestling to druga co do wielkości profesjonalna organizacja zapaśnicza w USA. Możesz śledzić wszystkie największe wydarzenia wraz z powtórkami, najważniejszymi wydarzeniami i wywiadami za pośrednictwem dodatków Kodi
 • Oglądaj powtórki UFC na Kodi – Istnieje kilka niesamowitych dodatków, które zapewniają wysokiej jakości i aktualny zasięg wszystkich wydarzeń UFC
 • Obejrzyj NBA na Kodi – Potrzebujesz profesjonalnej naprawy koszykówki? Instalacja Kodi i odpowiednie dodatki mogą Cię podłączyć!

Oglądanie BT Sports za granicą: proxy vs VPN

Inną popularną metodą omijania ograniczeń geograficznych w celu uzyskiwania dostępu do filmów z innych krajów jest korzystanie z internetowego serwera proxy. Serwery proxy wykorzystują niektóre funkcje oferowane przez VPN i pozwalają przełączać wirtualne lokalizacje za naciśnięciem jednego przycisku. Twój ruch jest kierowany przez światową sieć proxy, zmieniając adresy IP, zanim cokolwiek trafi do Internetu. To oszukuje strony internetowe, które myślą, że znajdujesz się w nowym obszarze, co pozwala Ci sprawdzić zawartość, która byłaby dla Ciebie niedostępna.

POWIĄZANE CZYTANIE: VPN vs. proxy – który jest odpowiedni dla Ciebie?

Chociaż serwery proxy z pewnością brzmią jak dobre rozwiązanie problemu blokowania regionu, nie zapewniają one takich samych korzyści jak VPN, z których jedna jest absolutnie niezbędna dla Twojej prywatności w Internecie. Sieci VPN szyfrują ruch oprócz zapewnienia nielokalnego adresu IP. Szyfrowanie chroni Twoje dane przed szpiegowaniem dostawców usług internetowych i hakerów, a także utrzymuje twoją tożsamość ładną i prywatną, bez względu na to, co przesyłasz. Jeśli potrzebujesz dostępu do strumieni BT Sport poza Wielką Brytanią, najlepiej skorzystać z niezawodnej i taniej usługi VPN, aby Twoja prywatność była zagwarantowana.

Wniosek

Omówiliśmy, jak odblokować i oglądać BT Sport 1, 2 i 3 w dowolnym miejscu na świecie, korzystając z VPN lub innych metod. Postępując zgodnie z naszym przewodnikiem, możesz zacząć oglądać mecz w ciągu kilku minut.

Co będziesz przesyłać strumieniowo przez VPN? Czy masz jakieś problemy z naszymi instrukcjami krok po kroku? Daj nam znać w komentarzach poniżej.