Udostępnij teraz w social media:

Streaming fanów poza USA, jeśli masz dość zastanawiania się, jak odblokować Showtime w dowolnym miejscu na świecie, spokojnie. Dzięki VPN jest to zaskakująco łatwe, a przeprowadzimy Cię przez proces instalowania i używania VPN do pokonania geobloków w dzisiejszym przewodniku. Zaprezentujemy również 4 najlepszych dostawców VPN do uzyskiwania dostępu do Showtime za granicą, więc bądźcie czujni do końca!

Showtime to niezwykle popularna amerykańska sieć telewizyjna, znana z pokazów filmów i oryginalnych, oryginalnych seriali telewizyjnych, takich jak Dexter, Weeds, Penny Dreadful i Homeland. Sieć pokazuje również wydarzenia sportowe, takie jak boks i mieszane walki sztuk walki, co czyni ją niezbędną funkcją dla miłośników rozrywki.

Przez długi czas klienci, którzy subskrybowali pakiety kablowe Showtime, mogli również uzyskać dostęp do przeglądania online na żądanie dzięki usłudze Showtime On Demand, która była bezpłatna z pakietem kablowym. Ale ostatnio firma wycofała się z tego i wprowadziła nową usługę na żądanie o nazwie Showtime Anytime, która obejmuje strumienie filmów, oryginalne programy Showtime, komedie, filmy dokumentalne i sport. Ta usługa jest dostępna dla każdego, niezależnie od tego, czy masz abonament kablowy, czy nie, dzięki czemu jest popularnym wyborem dla użytkowników, którzy odcinają przewód od telewizji kablowej.

Jednak obecnie dostęp do usługi Showtime Anytime można uzyskać tylko w Stanach Zjednoczonych. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, nie będziesz mieć dostępu do treści – to znaczy, chyba że korzystasz z VPN. W tym artykule przedstawimy Ci, jak działają ograniczenia dotyczące Showtime i jak możesz je obejść za pomocą VPN, a następnie pokażemy, jakie są najlepsze VPN do oglądania Showtime poza USA.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak wybieramy VPN do rekomendacji

Mamy nadzieję, że zobaczysz, jak przydatna jest sieć VPN, od umożliwienia dostępu do witryn takich jak Showtime spoza USA, po ochronę prywatności i bezpieczeństwa w publicznych sieciach Wi-Fi. Jednak trudno jest wiedzieć, jak wybierać spośród setek dostawców.

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, przygotowaliśmy listę najlepszych sieci VPN do oglądania programu Showtime, według następujących kryteriów:

 1. Szybkie prędkości połączenia. Podczas przesyłania strumieniowego wideo chcesz korzystać z szybkich połączeń, aby nie występowało buforowanie lub zacinanie się. Szukamy sieci VPN z najszybszymi połączeniami, abyś mógł oglądać z radością.
 2. Serwery zlokalizowane w USA. Jeśli chcesz oglądać treści z USA, takie jak Showtime, potrzebujesz VPN z serwerami w USA, z którymi możesz się połączyć. Szukamy również serwerów w wielu innych krajach, aby można było obejść blokady dowolnego regionu.
 3. Solidne bezpieczeństwo. Aby zapewnić Ci bezpieczeństwo, szukamy VPN z silnym szyfrowaniem i polityką braku logowania, aby chronić twoje dane przed przekazaniem w niepowołane ręce.
 4. Łatwe w użyciu oprogramowanie. Oprogramowanie każdego dostawcy VPN jest inne i prawdopodobnie będziesz go regularnie używać. Lubimy czyste, łatwe w obsłudze oprogramowanie, które obsługuje wiele różnych platform i ma dodatkowe funkcje.
Sprawdź -   Jak zmienić ustawienia gry, aby zmniejszyć chorobę lokomocyjną

Najlepsze sieci VPN dla użytkowników Showtime

Gotowy, aby odblokować Showtime w swoim kraju? Sprawdź nasze najlepiej polecane sieci VPN, aby uzyskać dostęp do Showtime w dowolnym miejscu:

1. ExpressVPN

Aby uzyskać absolutnie najszybsze połączenia w świecie VPN, nie możesz pokonać ExpressVPN. Usługa ta jest ulubiona wśród zaawansowanych użytkowników dzięki błyskawicznym połączeniom i ogromnej sieci ponad 3000 serwerów w 145 różnych lokalizacjach, w tym wielu w USA. Z łatwością będziesz mógł oglądać treści Showtime bez względu na to, gdzie jesteś, nawet w wysokiej rozdzielczości bez buforowania.

Bezpieczeństwo jest doskonałe, z silnym 256-bitowym szyfrowaniem i ścisłą polityką braku logowania. Oprogramowanie obsługuje różne platformy, takie jak Windows, Mac OS, Linux, iOS i Android, a także rozszerzenia przeglądarki dla Google Chrome i Mozilla Firefox. Rozszerzenia przeglądarki to bardzo łatwy sposób korzystania z VPN do oglądania Showtime; wystarczy kliknąć symbol ExpressVPN na pasku narzędzi przeglądarki, aby móc szybko połączyć się z serwerem w USA i rozpocząć oglądanie.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy
 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • 94 kraje, ponad 3000 serwerów
 • Bardzo prosty i łatwy w użyciu
 • Nie są przechowywane dzienniki danych osobowych
 • 24/7 czat na żywo.
Cons
 • Ograniczone opcje konfiguracji
 • Wysokie koszty dla użytkowników z miesiąca na miesiąc.

2. NordVPN

Użytkownikom o wysokim poziomie bezpieczeństwa zalecamy NordVPN. Połączenia są wystarczająco szybkie, aby oglądać wideo, a sieć jest naprawdę imponująca, z ponad 5 100 serwerami w około 60 różnych krajach, w tym w USA, dla łatwego dostępu do Showtime.

Ta usługa naprawdę się świeci dzięki dodatkowemu bezpieczeństwu. Oprócz silnego 256-bitowego szyfrowania AES i braku zasad rejestrowania, których można się spodziewać, NordVPN ma dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak podwójne szyfrowanie, które utrzymuje Twoje dane tak bezpiecznie, jak to tylko możliwe.

Oprogramowanie jest dostępne dla systemów Windows, Mac OS, Linux, iOS, Chrome OS, Android i Windows Phone, a także rozszerzenie przeglądarki Chrome, które sprawia, że ​​oglądanie Showtime za pomocą kilku kliknięć jest bardzo łatwe.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy
 • Plany po bardzo przystępnych cenach
 • Brak ograniczeń przepustowości
 • Nie znaleziono wycieków IP / DNS
 • Ścisła polityka zerowych dzienników dotyczących zarówno ruchu, jak i metadanych
 • Polityka gwarancji zwrotu pieniędzy (30 dni).
Cons
 • Niektóre serwery mogą mieć średnie prędkości d / l
 • Łączenie się aplikacji może czasem być powolne.

3. IPVanish

Innym doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy cenią sobie wydajność, jest IPVanish. Ta firma znana jest z doskonałych prędkości i niezawodnej obsługi, dzięki czemu Twoje połączenie będzie idealne do oglądania filmów online bez buforowania i przerw.

Sieć serwerów jest duża, z ponad 1300 serwerami w ponad 60 różnych krajach, w tym w wielu lokalizacjach w USA. Oznacza to, że możesz łatwo korzystać z usługi do oglądania Showtime. Bezpieczeństwo jest tak silne, jak lubimy, z 256-bitowym szyfrowaniem, aby zapobiec kradzieży danych i jedną z najlepszych dostępnych zasad braku logowania, aby Twoje dane pozostały prywatne.

Sprawdź -   Jak dodawać znajomych w „Pokémon Sword and Shield”

Oprogramowanie IPVanish obsługuje wiele systemów operacyjnych, w tym Windows 7, 8 i 10, a także Mac OS, Linux i Android.

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

4. VyprVPN

Jeśli chcesz oglądać programy w USA na kanałach takich jak Showtime, a mieszkasz w szczególnie restrykcyjnym kraju, takim jak Chiny, lub podróżujesz po nim, zalecamy wypróbowanie VyprVPN.

Kiedy próbujesz używać VPN w Chinach lub w innych wysoce ograniczonych sieciach, może nie działać z powodu metody zwanej blokowaniem VPN, która jest stosowana przez rządy do wykrywania i zapobiegania połączeniom VPN. Ale VyperVPN ma specjalny protokół o nazwie Chameleon, który szyfruje zarówno dane wysyłane przez sieć, jak i metadane – to znaczy informacje o pochodzeniu i miejscu docelowym pakietów danych. Oznacza to, że możesz korzystać z usługi nawet w sieciach chronionych VPN.

Ta podwójna warstwa szyfrowania zapewnia bezpieczeństwo, a sieć VyprVPN ma ponad 700 serwerów w 70 różnych krajach, w tym w USA. Podobnie jak w przypadku innych czołowych sieci VPN, mają one zasady braku logowania, a oprogramowanie jest dostępne dla systemów Windows, Mac, Android i iOS.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Jak Showtime ogranicza dostęp dla gości spoza USA

Użytkownicy w USA mogą łatwo założyć konto Showtime i od razu zacząć korzystać z Showtime Anytime. Jeśli jednak mieszkasz gdzie indziej lub nawet podróżujesz krótko, oglądanie nie jest takie proste. Jeśli spróbujesz uzyskać dostęp do witryny Showtime Anytime z dowolnego miejsca na świecie poza USA, zobaczysz następujący komunikat o błędzie: „SHOWTIME ANYTIME jest dostępny do oglądania wyłącznie w Stanach Zjednoczonych oraz na jego terytoriach i posiadłości.” I wygrałeś nie będziesz mieć dostępu do żadnego z filmów, nawet jeśli masz konto.

Nazywa się to blokadą regionu. Oznacza to, że tylko użytkownicy z określonego regionu geograficznego mają dostęp do niektórych treści lub niektórych części witryny.

Sposób, w jaki witryna określa lokalizację geograficzną, odbywa się za pośrednictwem adresu IP. Jest to ciąg cyfr (choć w niektórych rzadkich przypadkach może również zawierać litery), który wskazuje lokalizację konkretnego urządzenia. Za każdym razem, gdy łączysz się z siecią, Twojemu urządzeniu zostanie przypisany unikalny adres IP w celu odróżnienia go od wszystkich innych urządzeń w sieci. W ten sposób, gdy żądasz danych z Internetu, dane, które są odsyłane, są kierowane do właściwego urządzenia: twojego, w tym przypadku.

Problem z regionami polega na tym, że na twoim adresie IP znajdują się informacje o kraju, w którym się znajdujesz. Niektóre zakresy numerów adresów IP są przypisane do poszczególnych krajów, więc za każdym razem, gdy odwiedzasz witrynę, witryna może natychmiast zobaczyć, w jakim kraju się znajdujesz z powodu twojego adresu IP. Jest to czasami przydatne, ponieważ pozwala witrynie na przykład wyświetlać treści w lokalnym języku. Ale pozwala również stronom internetowym na odcięcie dostępu każdemu, kto nie znajduje się w danym kraju. Tak dzieje się w przypadku witryny Showtime Anytime.

Sprawdź -   Jak dostosować powłokę Gnome za pomocą rozszerzeń

Jak korzystać z VPN do oglądania programu Showtime poza USA

Na szczęście istnieje sposób na obejście blokad regionu za pomocą wirtualnej sieci prywatnej. Sieć VPN działa, instalując na urządzeniu oprogramowanie, które szyfruje wszystkie dane przesyłane przez Internet. Zaszyfrowane dane są wysyłane na serwer prowadzony przez dostawcę VPN w wybranym kraju, gdzie dane są odszyfrowywane i wysyłane do pierwotnego miejsca docelowego.

Oznacza to, że podczas korzystania z VPN możesz nadal normalnie korzystać z Internetu. Ponieważ jednak dane są odszyfrowywane na zdalnym serwerze, przypisywany jest adres IP odpowiadający krajowi, w którym znajduje się serwer (zwany „wirtualnym adresem IP”). Możesz więc uzyskać amerykański adres IP, nawet jeśli mieszkasz w innym miejscu na świecie.

Gdy korzystasz z VPN, aby połączyć się z serwerem w USA, a następnie przejść do witryny Showtime, witryna odczyta Twój adres IP z USA i będziesz mógł oglądać dowolną zawartość wideo na stronie. Krótko mówiąc, twoja sieć VPN ukrywa twoje IP za sfałszowanym oprogramowaniem, które Showtime zaakceptuje, zapewniając ci pełny dostęp.

Inne powody do korzystania z VPN

VPN jest oczywiście bardzo przydatny do uzyskiwania dostępu do treści zablokowanych w regionie, ale to nie wszystko, co robi. Poprawia również Twoją prywatność, upewniając się, że Twój dostawca usług internetowych nie może odczytać Twojej historii przeglądania, co jest szczególnie ważne, jeśli zamierzasz pobierać lub przesyłać strumieniowo treści. Wiele z tych usług, choć technicznie legalne, wciąż może sprawiać kłopoty posiadaczom praw, którzy nie rozumieją żadnej metody rozpowszechniania ich treści, których nie są właścicielami.

Sieci VPN pomagają również poprawić Twoje bezpieczeństwo, utrudniając hakerom dostęp do twoich danych osobowych. Jest to niezwykle ważne, gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi, ponieważ hakerzy mogą łatwo zobaczyć Twoje dane, jeśli korzystasz z niezaszyfrowanego połączenia internetowego.

Wniosek

Showtime to duża sieć w USA, znana z oryginalnego programowania, a także pokazów filmów, sportu, filmów dokumentalnych i innych. Dla tych, którzy nie chcą abonamentu kablowego, usługa Showtime Anytime oferuje dostęp na żądanie do programów i filmów Showtime za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Jedynym minusem Showtime Anytime jest to, że musisz być w USA, aby działał. Nawet jeśli masz abonament, jeśli podróżujesz lub przenosisz się poza USA, nie będziesz już mógł korzystać z witryny do oglądania filmów.

Aby rozwiązać ten problem, możesz użyć sieci VPN, aby połączyć się z serwerem w USA. Zapewni to dostęp do wszystkich treści w USA, w tym do oglądania programu Showtime. Możesz użyć dowolnej sieci VPN, którą zarekomendowaliśmy, aby od razu zacząć oglądać.

Czy lubisz oglądać program Showtime spoza USA i jakiej metody używasz? Daj nam znać poniżej w komentarzach!