Jak oglądać SpoTV poza Koreą Południową

Udostępnij teraz w social media:

Nawet jeśli nie jesteś z Korei Południowej, możesz nadal oglądać SpoTV ze względu na niesamowitą różnorodność transmisji sportowych. Strona jest jednak blokowana geograficznie i zwykle niedostępna za granicą. Jednak dzięki VPN możesz sfałszować koreański adres IP, aby oszukać SpoTV w celu udostępniania treści wideo tak, jakbyś był w Seulu. Pokażemy Ci, jak poniżej.

Sport w Korei Południowej to wielka sprawa. Kraj jest szalony z powodu tego i wielu różnych lig krajowych. Ale sport południowokoreański ma stosunkowo niski profil międzynarodowy. Kilku Koreańczyków z Południowej Korei stało się jednym z głównych sportów ligowych w USA. Drużyna piłkarska z Korei Południowej odniosła kilka głośnych sukcesów, zwłaszcza osiągając półfinały, kiedy była współorganizatorem Mistrzostw Świata w 2002 roku. Ale ogólnie rzecz biorąc, większość koreańskiego sportu mało interesuje ludzi spoza Korei.

Jest to problem dla mieszkańców Korei Południowej mieszkających poza krajem, którzy chcą śledzić swoje ulubione drużyny. Uważa się, że około 7 milionów Koreańczyków mieszka za granicą, z czego większość w Japonii, Chinach i Stanach Zjednoczonych. Dla nich SpoTV może być ich zbawieniem. Główny nadawca sportowy w Korei Południowej prowadzi prawie wszystkie duże ligi krajowe, a także wiele międzynarodowych wydarzeń sportowych, a także koreańskie komentarze. Jest tylko jeden problem. SpoTV nie jest dostępne poza Koreą. Ale można to obejść, jeśli używasz VPN. W tym artykule powiemy ci wszystko, co musisz wiedzieć o SpoTV i wyjaśnimy jak oglądać SpoTV poza Koreą.

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak oglądać SpoTV poza Koreą

SpoTV jest wyłącznie południowokoreańskim nadawcą. Nadają w języku koreańskim, języku, który nie jest powszechnie używany poza granicami kraju i obejmują wiele krajowych wydarzeń sportowych w Korei. Nic więc dziwnego, że SpoTV jest dostępne tylko dla widzów w Korei Południowej. Chociaż koreańskie sporty krajowe mogą być mało zainteresowane, SpoTV obejmuje również wiele sportów międzynarodowych. Ale ma tylko prawa do pokazania tych sportów w Korei Południowej. Dlatego SpoTV jest zobowiązane do korzystania z technologii ograniczania geograficznego, aby uniemożliwić użytkownikom Internetu spoza Korei Południowej dostęp do ich usługi przesyłania strumieniowego na żywo.

Ograniczenie geograficzne polega na sprawdzeniu adresu IP każdego użytkownika. Ten niewielki fragment kodu pozwala im ustalić, skąd na świecie łączy się ta osoba. Jeśli są w Korei, mogą przesyłać strumieniowo, ale jeśli nie, zostaną zablokowani. Istnieje jednak sposób na oszukiwanie tej technologii. Możesz to zrobić za pomocą VPN. VPN przekierowuje całą twoją aktywność online za pośrednictwem zewnętrznego serwera. Ten serwer oznacza Twoje dane online własnym adresem IP i dlatego ukrywa twoje własne. Jeśli ten serwer znajduje się w Korei Południowej, SpoTV będzie myślało, że Twoje połączenie jest nawiązywane z Korei Południowej, a zatem pozwoli ci na strumieniowanie SpoTV bez względu na to, gdzie jesteś.

POWIĄZANE CZYTANIE: Czy rzeczywiście można uzyskać adres IP Korei Północnej?

Znalezienie najlepszego VPN dla zadania

Wybór VPN do oglądania SpoTV poza Koreą jest trudny. Na rynku istnieje wiele sieci VPN i wszystkie twierdzą, że są najlepsze w branży. Jednak jakość usług może się różnić i nie wszystkie nadają się do przesyłania strumieniowego online. Właśnie dlatego przyjrzeliśmy się wszystkim głównym dostawcom, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze sieci VPN do oglądania SpoTV. Wzięliśmy również pod uwagę opinie użytkowników i zidentyfikowaliśmy główne cechy, które VPN musi zaoferować, aby wykonać dobrą robotę:

 • Szybkie prędkości połączenia – Strumieniowanie online wymaga najszybszych możliwych połączeń internetowych, ale niektóre sieci VPN mogą spowolnić prędkość Internetu. Nie dotyczy to jednak najlepszych dostawców. Będą miały znikomy wpływ i będą mogły przesyłać strumieniowo wszystkie rodzaje treści bez problemów z buforowaniem.
 • Brak ograniczeń przepustowości – Strumieniowanie online zużywa dużo danych, więc VPN, który ogranicza wykorzystanie danych, jeśli nie nadaje się do przesyłania strumieniowego SpoTV. Ale liderzy rynku nie mają takich ograniczeń, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo tyle treści SpoTV, ile chcesz.
 • Rozmiar sieci serwerów – Im więcej serwerów VPN działa w Korei Południowej, tym łatwiej jest uzyskać dostęp do SpoTV na całym świecie.
 • Siła i bezpieczeństwo szyfrowania–VPN są przede wszystkim narzędziem bezpieczeństwa i prywatności online, a najlepsi dostawcy oferują silne szyfrowanie, aby zapewnić bezpieczeństwo danych użytkowników.
 • Skuteczność polityki prywatności – Jeśli korzystasz z VPN, aby ominąć ograniczenia geograficzne SpoTV, nie możesz mieć pewności, że ani oni, ani nikt inny nie może się dowiedzieć. Najlepsze sieci VPN nie przechowują dzienników użytkowników, co oznacza, że ​​nikt nie widzi, co robisz online, gdy korzystasz z ich usług.
  Jak (i ​​dlaczego) używać Google Chromebook Simulator

Najlepsze VPN dla Streaming SpoTV z dowolnego miejsca

Na podstawie tych cech i naszych testów zalecamy trzy sieci VPN do przesyłania strumieniowego SpoTV poza Koreę. Każdy z tych dostawców oferuje bezpieczne połączenie, silną ochronę prywatności i szybkie prędkości, dzięki czemu wszystkie są idealne do pracy. Nasze zalecane VPN to:

1. ExpressVPN

ExpressVPN - wybór redaktorów

ExpressVPN jest jedną z najbardziej cenionych sieci VPN na całym świecie i jest idealny do przesyłania strumieniowego SpoTV poza Koreę. Oferuje użytkownikom doskonałą kombinację szybkich połączeń, silne bezpieczeństwo, solidne przepisy dotyczące prywatności i łatwość użytkowania. Jak sama nazwa wskazuje, ExpressVPN koncentruje się na dostarczaniu superszybkich połączeń, co czyni go idealnym VPN do przesyłania strumieniowego online. Ich zabezpieczenia obejmują silne 256-bitowe szyfrowanie, a także mają funkcję sprawdzania adresu IP i ochronę przed wyciekiem DNS. Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych oznacza, że ​​mogą oferować jedne z najbardziej niezawodnych zabezpieczeń prywatności, w tym gwarantowaną politykę braku logowania.

Sieć ExpressVPNserver jest również jedną z największych w okolicy. Obecnie oferuje ponad 3000 serwerów w 94 różnych krajach, w tym w Korei Południowej. Nie ma żadnych ograniczeń przepustowości w ExpressVPN i opracowali szeroki zakres przyjaznych dla użytkownika aplikacji, które są dostępne dla prawie każdego urządzenia. Jeśli jest jedna wada ExpressVPN, są one nieco droższe niż wielu innych rywali. Ale oferują doskonałą, kompleksową obsługę, a ich wielu zadowolonych klientów świadczy o tym, że czasami za najlepszą usługę warto czasami zapłacić nieco więcej.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • Odblokowuje serwis Netflix i inne serwisy streamingowe
 • Najszybsze serwery, które przetestowaliśmy
 • Dozwolone torrentowanie / P2P
 • Nie prowadzi dzienników danych osobowych
 • 24/7 czat na żywo.

2. NordVPN

nordvpn "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_782_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

NordVPN jest obecnie jednym z najtańszych dostawców VPN, zwłaszcza dzięki nowej trzyletniej umowie subskrypcyjnej. Udowadniają, że nie zawsze trzeba płacić więcej za usługi VPN premium. NordVPN miał reputację nieco powolnego i rzadko tworzył listy zalecanych sieci VPN do przesyłania strumieniowego online. Ale ostatnio dokonali dużych inwestycji w swoją infrastrukturę, a ich sieć serwerów składa się obecnie z bardzo szybkich serwerów. W rezultacie prędkości ich połączeń należą obecnie do najszybszych dostępnych.

NordVPN oferuje także inną dużą sieć serwerów z 5500 serwerami w 59 krajach na całym świecie. Ich zabezpieczenia są również solidne, z 256-bitowym szyfrowaniem w połączeniach OpenVPN w standardzie oraz takie funkcje, jak wyłącznik awaryjny i wspólne adresy IP oferowane w standardzie. Oferują również imponującą gamę dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, w tym opcję podwójnego serwera VPN, który przekierowuje twoje dane internetowe przez dwa serwery dla dodatkowej ochrony oraz serwery Onion przez VPN, które popychają twój ruch przez sieć TOR i VPN dla dodatkowego bezpieczeństwa . Nie ma również ograniczeń dotyczących korzystania z danych przez klientów NordVPN, co pomaga uczynić NordVPN kolejnym doskonałym dostawcą dla osób, które chcą przesyłać strumieniowo SpoTV poza Koreę.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: plan 3-letni (75% zniżki – link poniżej)
 • Brak ograniczeń przepustowości
 • Torrentowanie jest wyraźnie dozwolone
 • Nie zachowuje żadnych metadanych podczas przeglądania
 • Obsługa czatu na żywo jest dostępna.
Cons

 • Niewiele
 • Łączenie się aplikacji może czasem być powolne.

3. CyberGhost

cyberghost "src =" http://newsblog.pl/wp-content/uploads/2019/10/1570036031_855_Jak-korzystac-i-instalowac-VPN-na-Kodi.jpg

CyberGhost jest ostatnim zalecanym VPN na tej liście. Jest to idealny dostawca, dla którego możesz wybrać, jeśli jesteś względnym nowicjuszem z VPNami i szukasz świetnej usługi, która jest naprawdę prosta w użyciu. CyberGhost oferuje pięknie zaprojektowane, przyjazne dla użytkownika aplikacje absolutnie nie wymagające konfiguracji ani wiedzy technicznej. Są one dostępne na prawie każdym urządzeniu i wszystko, co musisz zrobić, aby oglądać SpoTV za granicą, kliknij opcję „Odblokuj transmisję strumieniową”, a następnie wybierz serwer w Korei Południowej. Resztą zajmują się automatycznie, a kiedy odwiedzasz stronę SpoTV, nie powinieneś mieć problemów z przesyłaniem strumieniowym wszystkiego.

CyberGhost może być prosty, ale nadal oferuje pewne solidne zabezpieczenia i ochronę prywatności, w tym 256-bitowe szyfrowanie i godną zaufania zasadę braku rejestrowania. Ich sieć serwerów oferuje ogromną liczbę 5900 serwerów w 90 krajach, w tym w Korei Południowej, co czyni ich kolejnym wyróżniającym się dostawcą VPN dla fanów SpoTV.

Przeczytaj naszą pełną recenzję CyberGhost.

Plusy

 • NISKA CENA: 6 DODATKOWYCH miesięcy bezpłatnie (79% zniżki – link poniżej)
 • Niedrogie plany
 • Ocena użytkowników GooglePlay: 4,3 / 5,0
 • Prywatne: silne zasady braku dzienników
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.
Cons

 • Wyciek WebRTC IPv6 w macOS
 • Nie można odblokować innych witryn do przesyłania strumieniowego.

Co to jest SpoTV

SpoTV to wysokiej jakości koreański nadawca kablowy, który oferuje przede wszystkim treści związane ze sportem. Oferują one w sumie cztery różne kanały: SpoTV, SpoTV2, SpoTV + i SpoTV Games. Pierwsze trzy kanały poświęcone są sportom konwencjonalnym, a kanał Games to dedykowana oferta e-sportu, która obejmuje wyłącznie konkurencyjne gry online.

Jako koreański nadawca SpoTV oferuje prawie wyłącznie treści w języku koreańskim, co jest jednym z powodów, dla których Korea Południowa pozostaje ich głównym celem rynkowym. Istnieje dominujący nadawca sportowy w kraju i posiada prawa do prawie wszystkich głównych koreańskich krajowych lig sportowych, a także wielu głównych lig międzynarodowych z Europy i USA. Oferują także filmy dokumentalne, talk-show i wiele innych treści związanych ze sportem. Oprócz oferowania usługi telewizji kablowej, widzowie mogą również przesyłać strumieniowo zasięg SpoTV online na wszystkie główne urządzenia.

Co mogę oglądać na SpoTV?

Jako główny nadawca sportowy w Korei Południowej SpoTV jest miejscem, w którym można obejrzeć prawie wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe. Na głównym kanale SpoTV widzowie mogą oglądać KBO League, profesjonalną koreańską ligę baseballową. Baseball jest narodowym sportem w Korei, a KBO to wielka sprawa dla wielu Koreańczyków zarówno w kraju, jak i za granicą. Pokazuje także baseball amerykańskiej ligi major, koszykówkę NBA, wiele dużych meczów piłkarskich na całym świecie, takich jak Liga Mistrzów UEFA i Liga Europejska UEFA. Pokazują również wiele różnych dyscyplin sportowych, w których rywalizują drużyny z Korei Południowej.

SpoTV2 pokazuje wiele takich samych treści na powtórkach, a także dodatkowe programy związane z KBO, głównymi sportami w USA, a także mieszanymi sztukami walki UFC. Na SpoTV 3 jest więcej treści UFC, nadrabianie zaległości i powtarzanie, a także obszerne relacje z krajowych rozgrywek piłkarskich K-League, które są jedną z najbardziej ekscytujących lig piłkarskich w południowo-wschodniej Azji. A SpoTV Games koncentruje się wyłącznie na grach online z transmisją na żywo wszystkich największych wydarzeń e-sportowych z Korei i całego świata, a także różnymi powiązanymi treściami i programami dyskusyjnymi.

Na jakich urządzeniach mogę oglądać SpoTV?

SpoTV jest dostępne na wszystkich zwykłych urządzeniach. Możesz pobrać dedykowane aplikacje na wszystkie główne urządzenia, w tym Android, iPhone i iPad, a także laptopy i komputery z systemem Windows i Mac. Oferują również usługę przesyłania strumieniowego online na żywo, SpoTV Now, która jest dostępna na ich stronie internetowej, a także za pośrednictwem kilku innych platform.

Jeśli chcesz cieszyć się sportem na żywo, istnieje również dedykowany SpoTV dostępny również dla telewizorów Smart TV. Oznacza to, że możesz przenieść całą akcję ze SpoTV na swój własny telewizor i cieszyć się dużymi grami na dużym ekranie, a nie zmrużyć oczu, aby oglądać je na telefonie komórkowym. Niezależnie od tego, które urządzenie wybierzesz, SpoTV ma dla Ciebie narzędzia, dzięki którym możesz cieszyć się obszerną transmisją sportową na żywo. Dzięki VPN możesz to zrobić z dowolnego miejsca na świecie.

Wniosek

SpoTV to kanał dla koreańskich fanów sportu. Oferuje szeroki zakres wydarzeń, w tym wszystkie duże krajowe koreańskie ligi sportowe, których transmisja z innego miejsca może być trudna. Oferują także koreańskie relacje ze wszystkich dużych międzynarodowych wydarzeń sportowych i lig. Właśnie dlatego wiele dużych diasporów koreańskich na całym świecie tak bardzo pragnie mieć dostęp do SpoTV z zagranicy. Niestety sam kanał ogranicza dostęp do widzów z Korei. Ale jak już wyjaśniliśmy, korzystając z VPN, nadal możesz cieszyć się pełną gamą zasięgu sportowego SpoTV bez względu na to, gdzie jesteś.

Czy jesteś fanem SpoTV? Jak znaleźć ich zasięg i oferowaną przez nich usługę przesyłania strumieniowego online? Czy to najlepszy sposób na oglądanie krajowych wydarzeń sportowych w Korei? Czy oglądałeś SpoTV przez VPN? Z jakiego dostawcy VPN korzystałeś? Czy był to jeden z tych, które polecamy? Jak znalazłeś ich usługę? Zawsze lubimy słuchać komentarzy i opinii wszystkich naszych czytelników, więc dlaczego nie podzielić się nimi z nami za pomocą pola komentarza poniżej?

x