Jak oznaczyć lokalizację w Snapchacie

Dobra historia Snap lub Snap wymaga czasu, wysiłku i odpowiednich naklejek. Snapchat ma mnóstwo naklejek, zarówno statycznych, jak i animowanych. Obejmują emoji, Bitmoji i Twoją lokalizację. Naklejki do oznaczania lokalizacji są nowe i pozwalają w zasadzie oznaczyć pobliską lokalizację na Snapie. Oto jak z nich korzystać.

Oznacz lokalizację w Snapchacie

Otwórz Snapchat i zrób Snap lub nagraj Snap wideo. Możesz wprowadzić dowolne inne zmiany w przystawce, więc zastosuj filtr, dodaj tekst lub cokolwiek innego, co chcesz zrobić. Aby oznaczyć lokalizację w Snapchacie, dotknij przycisku Naklejki w kolumnie po prawej stronie.

W szufladzie naklejek dotknij Lokalizacja i przewiń listę pobliskich lokalizacji znalezionych przez Snapchata. Stuknij lokalizację, którą chcesz dodać, a zostanie ona dodana do Snap.

Możesz wysłać Snap przyjacielowi lub opublikować swoją historię. Naklejka lokalizacji pozwoli również na wyświetlanie Snapów na mapie Snap. To oczywiste, ale musisz dać aplikacji dostęp do swojej lokalizacji, jeśli chcesz móc korzystać z tej funkcji.

Nie wszystkie lokalizacje w pobliżu mogą się pojawiać. Wygląda na to, że funkcja ma dość mały promień, jeśli chodzi o znajdowanie pobliskich lokalizacji. Wydaje się, że obejmuje tylko kilka mil, ale nawet wtedy będzie brakować lokalizacji, które w przeciwnym razie pojawią się w Mapach Google. Korzysta z danych map z Mapbox i wygląda na to, że nie jest tak bogaty w dane jak Mapy Google. Ta funkcja może być świetna, ale ograniczone dane mapy / lokalizacji mogą w nią wpaść.

Jeśli próbujesz oznaczyć swoją bieżącą lokalizację w Snapchacie, nie jest to możliwe. Tylko miejsca rozpoznawane przez aplikację, np. Restauracje, siłownie, hotele itp., Mogą być oznaczone. Ta funkcja również wydaje się nieco wadliwa. Podczas testów naklejka była w stanie wymienić na początku 4-5 różnych lokalizacji, ale kilka minut później, gdy w tym samym miejscu wykonano inną przystawkę, udało się znaleźć tylko jedną lokalizację, którą można oznaczyć. Prawdopodobnie jest to problem z danymi mapy.

W przeszłości Snapchat nie był zbyt precyzyjny w lokalizacjach. Użytkownicy zawsze mogli używać filtrów, aby dodać filtr miejski, a mapa Snap zwykle pokazuje obszary, w których jest dużo aktywności, ale też nie jest tak precyzyjna.