Udostępnij teraz w social media:

Podróże w czasie mogą być trudnym tematem dla fanów zaznajomionych z serią Animal Crossing – jest to gra, która ma być rozwijana i przyjemna w czasie rzeczywistym. Ale co by było, gdybyś mógł przejść dalej, aby przyspieszyć proces? Oto jak w Animal Crossing: New Horizons.

Czym jest podróż w czasie w Animal Crossing: New Horizons?

Gra Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch toczy się w czasie rzeczywistym, co oznacza, że ​​dzień w grze jest tak długi, jak dzień w prawdziwym życiu. Jeśli chcesz przyspieszyć swoje postępy, możesz zmienić ustawienia czasu na konsoli Switch.

Zamiast czekać do następnego dnia w świecie rzeczywistym, podróże w czasie umożliwiają postęp w grze w przypadku wydarzeń związanych z czasem, takich jak nowa konstrukcja, uprawa drzew owocowych i wytwarzanie dzwonków.

Sprawdź -   Jak wyłączyć sieć WiFi, gdy podłączony jest kabel Ethernet [Windows]

Jednak w przypadku wydarzeń sezonowych, takich jak „Bunny Day”, podróży w czasie nie można użyć do aktywacji wydarzenia. Twoja konsola Nintendo Switch musi być połączona z Wi-Fi, aby zsynchronizować się z Internetem, aby aktywować wydarzenie – więc pomijanie czasu nie działa we wszystkich przypadkach.

Konfigurowanie podróży w czasie

Przede wszystkim będziesz chciał całkowicie zamknąć Animal Crossing: New Horizons na swoim Nintendo Switch. Możesz to zrobić, najeżdżając kursorem na grę na ekranie głównym Switcha, naciskając przycisk „X” na swojej Joy-Con, a następnie wybierając „Zamknij”.

Następnie z ekranu głównego przełącznika przejdź do ustawień systemowych konsoli. Ikona ustawień systemu wygląda jak koło zębate i znajduje się między ikoną Joy-con a ikoną zasilania na dolnym pasku narzędzi.

Sprawdź -   Co zrobić przed (i po) kradzieży telefonu

Ustawienia systemu Nintendo Switch

Po wejściu do menu ustawień systemu przewiń do samego końca i wybierz menu „System”. Następnie wybierz opcję „Data i czas”, naciskając przycisk „A” po prawej stronie Joy-Con.

Ustawienia systemu podróży w czasie dla zwierząt

To podmenu umożliwia zmianę wszystkich ustawień czasu na konsoli Nintendo Switch.

Aby dostosować aktualny czas, wybierz „Synchronizuj zegar przez Internet”, aby wyłączyć automatyczny zegar.

Wyłącza się synchronizacja Animal Crossing New Horizons

Zmień datę lub godzinę na dowolną i naciśnij „OK”.

Animal Crossing New Horizons synchronizacja OK

Wróć do ekranu głównego Nintendo Switch, naciskając fizyczny przycisk Home na prawym przełączniku Joy-Con, a następnie uruchom grę.

Po uruchomieniu Animal Crossing: New Horizons data i godzina będą odzwierciedlać ustawienia zmienione w menu „Data i czas” przełącznika.

Sprawdź -   Jak wyświetlać teksty piosenek na iPhonie, iPadzie, komputerze Mac lub Apple TV

Aby ponownie włączyć synchronizację w czasie rzeczywistym, zapisz i zamknij klienta gry Animal Crossing: New Horizons i przejdź z powrotem do menu „Data i godzina”. Wybierz „Synchronizuj zegar przez Internet”, aby ustawić go z powrotem w pozycji „Wł.”.

Synchronizacja Animal Crossing New Horizons włączona

Uważaj, aby nie pominąć zbyt wielu dni naraz w Animal Crossing: New Horizons. Przeskakiwanie do przodu o kilka tygodni na raz przyniesie takie same rezultaty, jak brak gry przez kilka tygodni, na przykład utrata dziennego bonusu Nook Miles na Nook Stop, mieszkańcy wioski mogą się wyprowadzić, a chwasty się wprowadzą.