Jak przesyłać strumieniowo „Sherlocka” BBC bez kabla

Udostępnij teraz w social media:

BBC produkuje świetne programy detektywistyczne podobne do Sherlocka, więc nie jest zaskoczeniem, że ten gatunek jest tak wielkim hitem wśród widzów. W rzeczywistości kilka usług przesyłania strumieniowego przeniesie ten program bezpośrednio do Twojego salonu.

Sherlock to serial, który podąża za opowieściami Sir Arthura Conana Doyle’a, gdy obserwujemy, jak Sherlock Holmes rozwiązuje przestępstwa w sposób nigdy wcześniej nie widziany. Z Watsonem u boku i Moriarity zawsze na ogonie, ten serial to niekończąca się zabawa i akcja. Dzięki tym usługom przesyłania strumieniowego nigdy nie przegapisz ani sekundy tego ukochanego programu BBC.

Netflix

Z Netflix subskrypcji, możesz przesyłać strumieniowo każdy odcinek Sherlocka bezpośrednio z aplikacji. Ta usługa obejmuje wszystkie cztery usługi, dzięki którym możesz oglądać do woli.

  Jak osadzić czcionki w programie PowerPoint

Amazon Prime Video

Sherlock Amazon Prime Video

Jeśli chcesz kupić cały program, Amazon Prime Video to doskonały sposób na zrobienie tego. Każdy sezon kosztuje 10 USD, a poszczególne odcinki kosztują około 7 USD za sztukę.

iTunes

Sherlock iTunes

iTunes to miejsce, w którym można kupować programy i filmy dla każdego użytkownika Apple. Możesz kupić całą serię, sezony od pierwszego do czwartego, w tym specjalny odcinek The Abominable Bride, za 25 $. To świetna okazja, biorąc pod uwagę, że ta usługa sprzedaje się w każdym sezonie za 15 USD.

Sklep Google Play

Sherlock Google Play Store

Użytkownicy Androida z przyjemnością dowiedzą się, że możesz kupić Sherlocka na Sklep Play. Platforma Google ma również całą serię, a także specjalną, The Abominable Bride, na sprzedaż za 28 USD. Pomoże to zapewnić, że nie przegapisz żadnego momentu programu, bez względu na to, gdzie jesteś.

  Z łatwością odtwarzaj muzykę podczas jazdy dzięki aplikacji opartej na gestach [iOS]

Vudu

Logo Vudu

Vudu to dobra platforma dla tych, którzy mają różne urządzenia, takie jak Apple, Android i Windows. Możesz kupić sezon pierwszy, drugi i czwarty za 14 USD za każdy, a sezon trzeci za 20 USD, a każdy odcinek kosztuje 5 USD.

Bez względu na to, jaką usługę wybierzesz, każdy moment rozwiązania tajemnic będzie na wyciągnięcie ręki. Będziesz mógł śledzić każdą interakcję z Moriarty i wszystkie komentarze poboczne od Watsona. Teraz możesz oficjalnie zobaczyć całe piękno, które towarzyszy Sherlockowi.

x