Jak przesyłać strumieniowo „Sherlocka” BBC bez kabla

BBC produkuje świetne programy detektywistyczne podobne do Sherlocka, więc nie jest zaskoczeniem, że ten gatunek jest tak wielkim hitem wśród widzów. W rzeczywistości kilka usług przesyłania strumieniowego przeniesie ten program bezpośrednio do Twojego salonu.

Sherlock to serial, który podąża za opowieściami Sir Arthura Conana Doyle’a, gdy obserwujemy, jak Sherlock Holmes rozwiązuje przestępstwa w sposób nigdy wcześniej nie widziany. Z Watsonem u boku i Moriarity zawsze na ogonie, ten serial to niekończąca się zabawa i akcja. Dzięki tym usługom przesyłania strumieniowego nigdy nie przegapisz ani sekundy tego ukochanego programu BBC.

Netflix

Logo Netflix

Z Netflix subskrypcji, możesz przesyłać strumieniowo każdy odcinek Sherlocka bezpośrednio z aplikacji. Ta usługa obejmuje wszystkie cztery usługi, dzięki którym możesz oglądać do woli.

Amazon Prime Video

Sherlock Amazon Prime Video

Jeśli chcesz kupić cały program, Amazon Prime Video to doskonały sposób na zrobienie tego. Każdy sezon kosztuje 10 USD, a poszczególne odcinki kosztują około 7 USD za sztukę.

iTunes

Sherlock iTunes

iTunes to miejsce, w którym można kupować programy i filmy dla każdego użytkownika Apple. Możesz kupić całą serię, sezony od pierwszego do czwartego, w tym specjalny odcinek The Abominable Bride, za 25 $. To świetna okazja, biorąc pod uwagę, że ta usługa sprzedaje się w każdym sezonie za 15 USD.

Sklep Google Play

Sherlock Google Play Store

Użytkownicy Androida z przyjemnością dowiedzą się, że możesz kupić Sherlocka na Sklep Play. Platforma Google ma również całą serię, a także specjalną, The Abominable Bride, na sprzedaż za 28 USD. Pomoże to zapewnić, że nie przegapisz żadnego momentu programu, bez względu na to, gdzie jesteś.

Vudu

Logo Vudu

Vudu to dobra platforma dla tych, którzy mają różne urządzenia, takie jak Apple, Android i Windows. Możesz kupić sezon pierwszy, drugi i czwarty za 14 USD za każdy, a sezon trzeci za 20 USD, a każdy odcinek kosztuje 5 USD.

Bez względu na to, jaką usługę wybierzesz, każdy moment rozwiązania tajemnic będzie na wyciągnięcie ręki. Będziesz mógł śledzić każdą interakcję z Moriarty i wszystkie komentarze poboczne od Watsona. Teraz możesz oficjalnie zobaczyć całe piękno, które towarzyszy Sherlockowi.