Jak rozmyć tło przy powiększeniu?

Zaprezentuj się najlepiej, uczestnicząc w spotkaniach organizacyjnych w Zoom z funkcją rozmycia tła.

Czat e-mailowy i tekstowy mogą być łatwiejsze i szybsze, ale siła komunikacji twarzą w twarz jest nie do pobicia. Wraz z rozwojem kultury pracy z domu potrzeba takiej komunikacji stała się kluczowa. Można to osiągnąć za pomocą różnych narzędzi do wideokonferencji.

Na szczęście rynek jest pełen zaawansowanych i innowacyjnych opcji o różnych cechach. Jedną z takich opcji dla potrzeb wideokonferencji jest Zoom.

Co to jest powiększenie?

Powiększenie Meetings to wiodące oprogramowanie do komunikacji wideo oparte na chmurze, opracowane przez firmę Zoom Video Communications. Jest wysoce preferowany przez osoby prywatne, firmy, małe przedsiębiorstwa i nie tylko, aby realizować współpracę w zespole. Zoom pozwala na interakcję ze współpracownikami lub zespołem, gdy nie ma szans na osobiste spotkania.

Dzięki Zoom możesz cieszyć się spotkaniami audio i wideo, oprócz prowadzenia prostych czatów na żywo. Najlepszą częścią tego oprogramowania jest to, że możesz nagrywać sesje konferencji i przeglądać je później.

Mówiąc o Zoom, najczęściej spotykane terminy to Zoom Room lub Zoom Meeting. Spotkanie Zoom jest nazywane wideokonferencją, której gospodarzem jest. Aby dołączyć do spotkań Zoom, potrzebujesz kamery internetowej lub smartfona.

Dlaczego zoom jest bardziej preferowany?

Powodem, dla którego większość profesjonalnych organizacji preferuje zoom, jest to, że został on opracowany z uwzględnieniem standardów profesjonalnych spotkań. Każdy aspekt, taki jak jakość wideo HD, seminaria internetowe, miejsca pracy, pokoje itp., zapewnia płynną komunikację biznesową.

Aby pomóc Ci wyglądać bardziej profesjonalnie nawet w domu, oferuje opcję niebieskiego tła. Korzystając z tej opcji, możesz po prostu rozmazać tło swojego filmu. To unikalna funkcja, którą Zoom oferuje profesjonalistom zajmującym się komunikacją wideo.

Dlaczego może być konieczne rozmycie tła?

Może być kilka powodów, aby ukryć tło przed filmem.

 • Ukryj bałagan: jesteś w domu i masz bałagan, lub masz po prostu bałagan w tle. Na pewno chciałbyś to ukryć, gdy niestandardowe tło nie jest odpowiednie dla twoich potrzeb. W takim przypadku rozmycie tła wideo jest właściwą opcją.
 • Prywatność Twojej przestrzeni: Możesz chcieć zachować prywatność swojej przestrzeni. Również w tym przypadku rozmycie tła działa cuda.
 • Skoncentruj uczestników na temacie: Nieuporządkowane tło lub rzeczy widoczne w tle mogą stanowić przeszkodę dla uczestników spotkania. Możesz więc rozmyć swoje tło, aby zapobiec rozpraszaniu ich w tle.

Teraz, gdy już wiesz, jak ważne jest rozmycie tła wideo, możesz chcieć zaimplementować to ustawienie. Oto przewodnik krok po kroku, jak łatwo rozmyć tło Zoom.

Rozmycie tła przed spotkaniem

 • Otwórz aplikację komputerową dla Zoom i zaloguj się do niej.

 • W prawym górnym rogu ekranu Zoom kliknij swoje zdjęcie profilowe.

 • Wybierz Ustawienia, następnie Tło, a następnie Filtry.

 • Kliknij opcję Rozmycie w zakładce Wirtualne tło.

Rozmycie tła podczas spotkania

 • Dołącz do spotkania wideo w Zoom jak zwykle.
 • W lewym dolnym rogu okna powiększenia znajdziesz przycisk wideo. Ten przycisk służy do uruchamiania lub zatrzymywania wideo.

 • Kliknij znak strzałki w górę tuż obok tego przycisku wideo.

 • Wybierz opcję Rozmyj moje tło.

I jesteś gotowy do udziału w wirtualnych spotkaniach z rozmytym tłem.

Wniosek

Ta opcja niebieskiego tła została niedawno dodana przez Zoom. A ta opcja jest bardzo przydatna dla profesjonalistów. Ponieważ są gotowi do uczestniczenia w spotkaniach, nie zastanawiając się, gdzie się znajdują i jak wygląda ich otoczenie. Jeśli więc szukasz takiego rozwiązania, zastosuj to ustawienie w sposób omówiony powyżej. Może zdumiewająco pomóc Ci skupić się na pracy, niezależnie od Twojej lokalizacji.

Podobał Ci się artykuł? Co powiesz na dzielenie się ze światem?

x