Jak zmienić imię i nazwisko w Google Meet

Udostępnij teraz w social media:

Z Google Meet można korzystać z kontem lub bez niego. Jeśli zdecydujesz się korzystać z Google Meet na koncie, będziesz używać konta Google. Możesz użyć swojego konta osobistego lub konta Google Apps.

Gdy dołączasz do spotkania w Google Meet, musisz dołączyć za pomocą imienia i nazwiska. Jeśli jesteś zalogowany, Twoje imię i nazwisko jest wypełniane automatycznie i jest takie samo, jak ustawione dla konta Google. Jeśli zdecydujesz się nie podpisywać, możesz ustawić swoją nazwę przed dołączeniem do spotkania.

Zmień nazwę w Google Meet

Jeśli musisz zmienić nazwę, której używasz na spotkaniu Google Meet, pamiętaj, że nie można tego zrobić, gdy jesteś na spotkaniu. Jeśli to Ty prowadzisz spotkanie, zdecydowanie powinieneś to zrobić przed rozpoczęciem spotkania.

  Jak skonfigurować systemd-networkd w systemie Linux

Ponieważ gospodarze spotkania muszą być zalogowani na konto Google, zmiana nazwy na spotkaniu oznacza, że ​​musisz zmienić ją na swoim koncie Google.

Zmień nazwę konta Google

Nazwę swojego konta Google możesz zmienić w dowolnym momencie. Nie zmieni to Twojego adresu e-mail, ale prawdopodobnie zmieni Twoje imię i nazwisko w Kontaktach oraz w kontaktach, do których wysyłasz wiadomości lub e-maile za pomocą usług Google.

Odwiedź stronę swojego konta Google do klikając ten link.
Zaloguj się ponownie, jeśli zostaniesz o to poproszony.
Wybierz kartę Informacje osobiste z kolumny po prawej stronie.
Kliknij swoje imię i nazwisko (zaloguj się ponownie, jeśli zostaniesz o to poproszony).
Zmień swoją nazwę i kliknij Zapisz.
Gdy następnym razem dołączysz do spotkania w Google Meet, inni uczestnicy zobaczą Cię z nową nazwą.

  Jak wysłać Animoji do osoby bez iMessage

Zmień anonimową nazwę w Google Meet

Jeśli dołączysz do spotkania Google Meet anonimowo, tj. nie zalogujesz się na konto Google, musisz wprowadzić nazwę, zanim będziesz mógł poprosić o dołączenie do spotkania. Ta nazwa nie może zostać zmieniona, gdy nadal uczestniczysz w spotkaniu. Jeśli chcesz to zmienić, musisz wyjść i dołączyć ponownie.

Ten proces wiąże się z komplikacjami; gdy ponownie dołączysz do spotkania po zmianie imienia i nazwiska, będziesz musiał zostać ponownie przyjęty przez gospodarza, który marzec być niewłaściwe lub nie, biorąc pod uwagę kontekst spotkania.

Opuść spotkanie, klikając przycisk rozłącz.
Zobaczysz stronę z przyciskiem Rejoin.
Kliknij przycisk Dołącz ponownie.
Wpisz nazwę, której chcesz użyć.
Kliknij Poproś o dołączenie.
Poczekaj, aż gospodarz spotkania pozwoli Ci wrócić na spotkanie.
Pojawisz się z nową nazwą.

Wniosek

Nazwy na spotkaniu to ważne informacje związane z użytkownikami. Gospodarz marzec wybrać między innymi wyciszenie użytkownika, którego identyfikuje po imieniu. Jeśli użytkownicy będą mogli zmienić swoją nazwę w trakcie spotkania, gospodarzowi będzie trudniej zarządzać. Upewnij się, że masz dobry powód do zmiany nazwy i powiadom gospodarza za pośrednictwem czatu, kiedy masz zamiar to zrobić.

  Jak wyeksportować wszystkie warstwy w pliku programu Photoshop jako obrazy

x