Jak zrobić stoisko piwowarskie w Minecrafcie

W Minecrafcie możesz robić mikstury. Prawdopodobnie nie musisz używać mikstur, jeśli jesteś dobry z inną bronią, ale bez mikstur nie będziesz w stanie badać podwodnych struktur. Istnieją mikstury do oddychania wodą, które możesz zabrać, aby zbadać zatopione statki.

Stoisko piwowarskie w Minecraft

Podstawka do warzenia wymaga przedmiotów, które należy zebrać z Netheru. Oznacza to, że potrzebujesz portalu do Netheru. Musisz także znaleźć fortecę Netheru.

Znajdź fortecę Netheru

Aby rozpocząć zbieranie składników do stoiska warzelniczego, musisz najpierw udać się do Netheru. Aby dostać się do Netheru, potrzebujesz portalu do Netheru. Portal do Netheru jest tworzony przy użyciu Obsydianu. Obsydian jest wytwarzany przez polewanie wodą bloków źródłowych lawy. Obsydian można wydobyć tylko diamentowym kilofem. Jest aktywowany krzemieniem i stalą. Krzemień i stal są wykonane z krzemienia i sztabki żelaza. Krzemień pozyskuje się poprzez rozbijanie bloków żwiru.

Gdy znajdziesz się w Nether, poszukaj fortecy Nether. Jest to struktura w grze, taka jak świątynie i wioski. Trochę trudno jest znaleźć, biorąc pod uwagę, że wszystko w Netherze płonie i zajmie to większość twojego czasu.

Zdobądź wędki Blaze

Nether ma własne moby; Ghasty, Piglins, Wither szkielety itp. Jednym z mobów, które napotkasz w fortecy Nether jest Blaze. Strzelają ogniem w gracza. Kiedy zabijesz Blaze’a, upuszcza on płonący pręt. Potrzebujesz tylko jednej pałeczki do stworzenia stojaka do warzenia, ale pałeczki Blaze dają Ci płomienny proszek, który jest niezbędny dla każdej warzonej mikstury.

Zabij Blaze’a i zdobądź różdżkę.

Spraw, by Brewing stanął w Minecrafcie

Płomienny pręt to trudna część tworzenia stojaka do warzenia. Innym potrzebnym składnikiem są trzy bloki kamienia. Każdy kamień, w tym bruk, spełni swoje zadanie.

Otwórz stół rzemieślniczy.
Umieść pręt Blaze w drugiej komórce drugiego rzędu.
Umieść jeden kamienny blok w każdej komórce ostatniego rzędu.
Zbierz stoisko do parzenia.

Wniosek

Piwowarstwo nie jest dla nowego gracza. Samo zdobycie wędki Blaze może okazać się dla Ciebie wyczerpujące. Najlepiej byłoby, gdybyś wiedział, jak poruszać się po Netherze, zanim spróbujesz zrobić stoisko warzenia lub warzyć mikstury. Jeśli chodzi o walkę, mikstury są pomocne, ale nie zawsze potrzebne. Często wystarcza broń i zbroja. Jeśli planujesz walczyć z rajdem, mikstury mogą być pomocne, ale zwykłe moby zamieszkujące jaskinie można zabić mieczem lub strzałami.

x