Kompleksowe narzędzie do konserwacji komputerów Mac w celu zwiększenia wydajności — Macbooster

Jeśli używasz tego samego komputera Mac przez długi czas, prawdopodobnie działa on wolniej i jest podatny na ataki złośliwego oprogramowania. Może się to zdarzyć z powodu obecności gigabajtów niepotrzebnych plików na dysku twardym, które powodują spadek wydajności systemu.

Aby oczyścić system z niechcianych plików i złośliwego oprogramowania, potrzebujesz aplikacji do konserwacji, która przywróci komputer Mac do stanu szczytowej wydajności.

W tym artykule odkryjesz jedno z takich narzędzi, Macbooster, opracowane przez IObit. Zapoznamy się ze szczegółami dotyczącymi jego funkcji i cen oraz sprawdzimy, czy warto go kupić, czy nie.

Macbooster 8: Przegląd

Macbooster to kompleksowe narzędzie do konserwacji komputerów Mac z innowacyjnymi narzędziami systemowymi i funkcjami bezpieczeństwa, które zwiększają wydajność komputera.

Może wyczyścić do 20 rodzajów niepotrzebnych plików i złośliwego oprogramowania Mac, aby chronić komputer przed zagrożeniami zewnętrznymi.

Co więcej, optymalizuje także dyski twarde Maca i czyści niepotrzebne pliki siedzące i zużywające znaczną ilość pamięci komputera Mac, dzięki czemu możesz cieszyć się szybszym i bezpieczniejszym komputerem Mac.

Przejdźmy teraz do najdrobniejszych szczegółów platformy.

Kto potrzebuje oprogramowania Macbooster 8?

Macbooster może być bezpiecznie zainstalowany przez każdego użytkownika Maca, który obawia się o szybkość i bezpieczeństwo swojego systemu.

Jednak użytkownicy o małej przestrzeni dyskowej prawdopodobnie uznają ją za bardziej użyteczną. Dzieje się tak, ponieważ ukryte niepotrzebne pliki mogą spowodować szybsze zapełnienie przestrzeni. To nie tylko utrudnia działanie komputera Mac, ale także wpływa na żywotność komputera.

Macbooster jest dobrodziejstwem dla wielu użytkowników komputerów Mac, ponieważ nieustannie pracuje nad identyfikacją i usuwaniem zagrożeń, aby brak pamięci nie stanowił już problemu.

Funkcje: Jak Macbooster 8 pomaga użytkownikom komputerów Mac

Macbooster to kompleksowe rozwiązanie, które dokładnie skanuje komputer Mac i eliminuje wszelkie zagrożenia, jeśli zostaną wykryte. Ale zanim go użyjesz, musisz wiedzieć o produkcie od początku i od końca.

Trochę o jego historii – Macbooster został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2004 roku i od tego czasu przeszedł kilka iteracji.

Obecnie używamy ósmej wersji Macbooster.

Oto podsumowanie jego funkcji:

#1. Status systemu

Stan systemu bada stan komputera Mac i wyświetla kondycję systemu w trzech aspektach:

  • Oczyszczanie systemu
  • Skanowanie w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania
  • Doładowanie turbo

Jednym kliknięciem Macbooster zapewnia kompleksowy przegląd wszystkich wykrytych problemów, które obniżają wydajność komputera Mac.

Możesz łatwo sprawdzić szczegóły każdej metryki i rozwiązać je, klikając przycisk Wyczyść, aby pomóc dyskowi twardemu odzyskać niepotrzebne miejsce przechowywane przez te pliki. To natychmiast zwiększa wydajność komputera Mac.

Przyjrzyjmy się teraz trzem wyżej wymienionym cechom statusu systemu.

Czyszczenie systemu

System generuje kilka niechcianych plików, takich jak pliki pamięci podręcznej, pliki dziennika, loginy uszkodzonych elementów itp., co powoduje zatkanie dysku twardego. Zwykle dzieje się tak na dyskach twardych o małej ilości miejsca, co może powodować spowolnienie systemu, co z kolei może być dla Ciebie frustrujące.

Macbooster automatycznie wyświetla te pliki i pokazuje, jak te pliki zajmują miejsce, dzięki czemu można je znaleźć i wyeliminować. Następnie możesz albo usunąć te pliki, albo sprawdzić ich szczegóły.

W ten sposób Macbooster zapewnia dokładne czyszczenie i pomaga dyskowi twardemu odzyskać więcej miejsca na ważne pliki.

Skanowanie w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania

Chociaż Mac jest dobrze chroniony, nie gwarantuje to stuprocentowego zabezpieczenia przed złośliwymi działaniami, takimi jak włamania i wycieki danych. Co więcej, Twój komputer zawiera również Twoje dane osobowe i dane bankowe, które mogą być podatne na ataki hakerskie i phishingowe.

Macbooster szybko analizuje zagrożenia bezpieczeństwa i chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem. Zapewnia wizualną reprezentację wykrytego złośliwego oprogramowania i wirusów obecnych na komputerze Mac. Możesz kliknąć przycisk Napraw i wyczyścić system z niechcianych zagrożeń.

Uwaga: Macbooster nie tylko usuwa uparte pliki i aplikacje, których nie można usunąć za pomocą opcji Przenieś do kosza, ale także chroni Twoją prywatność.

Doładowanie turbo

Często zdarza się, że aplikacje multimedialne, takie jak iTunes i wiele aplikacji innych firm, zmieniają uprawnienia do dysku Maca, co może powodować powolne zmniejszanie szybkości systemu.

Poza tym czasami te pliki pamięci podręcznej mogą zajmować większe miejsca na dysku twardym. To powstrzymuje Cię od zapisywania ważniejszych treści na dysku.

Macbooster rozwiązuje ten problem i optymalizuje pamięć dyskową na trzy sposoby, aby pomóc Macowi działać w optymalnym stanie:

  • Optymalizacja dysku: Macbooster szybko lokalizuje pliki pamięci podręcznej generowane przez aplikacje innych firm i natychmiast je usuwa, aby dokładnie zoptymalizować dysk.
  • Optymalizacja uprawnień do dysku: z powodu długotrwałego korzystania z aplikacji innych firm pojawiają się problemy z uprawnieniami do dysku. Macbooster rozwiązuje ten problem, aby przyspieszyć działanie narzędzi.
  • Optymalizacja pamięci: iTunes generuje dużą liczbę plików pamięci podręcznej, co powoduje zapchanie dysku twardego. Macbooster pozwala poprawić ustawienia pamięci podręcznej multimediów, co głęboko czyści pliki pamięci podręcznej iTunes.

#2. Wyczyść pamięć

Być może napotkałeś ten problem, gdy komputer Mac opóźnia się podczas uruchamiania dużej aplikacji, takiej jak gra lub oprogramowanie CAD. Dzieje się tak, gdy pamięć RAM jest przeciążona plikami pamięci podręcznej używanymi przez przeglądarki i aplikacje w celu wydłużenia czasu ładowania.

Macbooster pomaga usunąć te pliki pamięci podręcznej i zapewnia czyste konto. Zapewnia intuicyjną reprezentację dystrybucji pamięci w postaci wolnych i używanych pamięci.

Możesz szybko określić, które aplikacje wykorzystują większość pamięci komputera i wyczyścić je, aby zwiększyć wydajność.

Nie zaleca się jednak robienia tego regularnie, ponieważ może to z czasem wpłynąć na wydajność aplikacji i komputera.

#3. Ochrona prywatności i czyszczenie

Macbooster dba nie tylko o wydajność komputera Mac; zapewnia również ochronę wrażliwych danych w czasie rzeczywistym.

Twoja historia przeglądania może zawierać pewne prywatne informacje. Te informacje są przechowywane jako pamięć podręczna, HTML5 i pliki cookie. Nawet niebezpiecznie jest myśleć o tym, co by się stało, gdyby ktoś uzyskał dostęp do Twojej historii przeglądania.

Macbooster pozwala usunąć historię i niechciane informacje w postaci plików cookie i pamięci podręcznej z przeglądarki. Co więcej, usuwa również zapisane hasła, ostatnie elementy i preferencje systemowe, aby zapewnić pełną prywatność.

#4. Deinstalator

Czasami niekompletna dezinstalacja powoduje wiele niepożądanych plików, które mogą pozostać niezauważone. Te ukryte aplikacje zajmują miejsce do przechowywania, a znalezienie ich wszystkich jest trudne.

Macbooster robi to za Ciebie. Sortuje te pliki według nazwy, rozmiaru i częstotliwości użytkowania, dzięki czemu możesz łatwo zdecydować, który z nich usunąć.

To nie tylko oszczędność czasu, ale także pełna kontrola nad wszystkimi aplikacjami.

#5. Optymalizacja uruchamiania

Jeśli uruchamianie komputera Mac trwa dłużej niż zwykle, na komputerze mogą być włączone niepotrzebne aplikacje startowe.

Macbooster wyświetla listę wszystkich elementów startowych i pozwala je wyłączyć, aby szybciej uruchomić komputer Mac. Co więcej, możesz także dodać swój ulubiony element startowy, który będzie uruchamiany po uruchomieniu komputera Mac.

#6. Wyszukiwarka duplikatów

Zduplikowane pliki to częsty widok w iOS, który kosztuje dodatkowe miejsce do przechowywania. Chociaż takie pliki są stosunkowo łatwiejsze do znalezienia, należy zachować ostrożność podczas ich usuwania.

Macbooster szybko skanuje, odkrywa duplikaty plików i oferuje opcję ich podglądu i usunięcia. Nie tylko pliki, ale także usuwa zduplikowane foldery, aby zmaksymalizować pojemność komputera Mac.

7. Narzędzie do czyszczenia dużych plików

Być może nie zauważyłeś, ale wszystkie obejrzane filmy nagromadzone na komputerze Mac powodują jego spowolnienie. Takie duże pliki zajmują dużo miejsca na dysku twardym, przez co komputer jest nieefektywny.

W mgnieniu oka Macbooster precyzyjnie wyszukuje te pliki, skanuje je i usuwa, aby odzyskać cenną pamięć masową.

Ceny MacBooster 8

Pierwsze wrażenia, możesz spodziewać się stromych planów cenowych z tak szeroką gamą funkcji.

Prawda jest jednak taka, że ​​oferuje niedrogie płatne plany, które możesz sprawdzić. Co ważniejsze, jeśli nie uznasz go za przydatny, możesz go odinstalować po 14-dniowym bezpłatnym okresie próbnym.

Rzućmy okiem na różne plany cenowe:

#1. Plan Lite

Jest to najtańszy plan z trzech planów MacBooster. Możesz uzyskać plan Lite za 49,95 USD (obecnie obniżona cena: 39,95 USD), który zapewnia dożywotnią ochronę dla jednego komputera Mac. Obejmuje pełne czyszczenie systemu, które usuwa niepotrzebne pliki obecne na komputerze Mac, aby zwiększyć jego wydajność.

#2. Plan standardowy

To najpopularniejszy plan spośród trzech. Rzeczywista cena standardowego planu wynosi 109,95 USD (aktualna obniżona cena: 59,95 USD). Oprócz dożywotniej ochrony i czyszczenia systemu zawiera również rozbudowane funkcje.

Uwaga: plan Standard obejmuje trzy komputery Mac, co czyni go świetną opcją w rozsądnej cenie. Ale nie ma funkcji obsługi klienta. Aby to osiągnąć, będziesz musiał zbadać opcję premium.

#3. Plan premium

Jeśli chcesz wykorzystać wszystko, co oferuje Macbooster, aby chronić komputer Mac, plan Premium jest odpowiednim rozwiązaniem. Zawiera wszystkie siedem narzędzi do czyszczenia i narzędzia do analizy systemu, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie do optymalizacji szybkości komputera Mac.

Oto, co dostajesz do środka:

Jak widać, plan premium dba o każdy zakątek komputera Mac i zapewnia całkowitą kontrolę nad jego wydajnością. Mówiąc o cenie, kosztuje 177,95 USD (obecna obniżona cena: 89,95 USD).

Zawijanie

Istnieje wiele programów, które zapewniają wolny od ryzyka wzrost wydajności komputera Mac, ale nie są skuteczne. Jednak Macbooster wyróżnia się na tle konkurencji następującymi:

  • Dokładne podejście
  • Wyrafinowana natura
  • Możliwość kontroli użytkownika

Co więcej, nie ma żadnych podejrzanych ani szkodliwych funkcji. Dzięki temu możesz mieć pewność co do jego legalności, a także jego bezpieczeństwa.

To sprawia, że ​​Macbooster jest doskonałym wyborem dla kogoś, kto chce zoptymalizować swój komputer Mac, aby uzyskać lepszą prędkość i wyższą wydajność.

Możesz także przeczytać o narzędziach do usuwania adware dla komputerów Mac.

x