Najlepsza sieć VPN dla streamingu Twitcha w 2019 roku

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli szukasz najlepszych sieci VPN dla Twitcha, ta strona jest dla Ciebie. Omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z VPN podczas przesyłania strumieniowego z Twitch, jak wybrać świetnego dostawcę i zaprezentować nasze najlepiej polecane VPN Twitch.

Jeśli jesteś fanem gier online, prawdopodobnie jesteś także fanem Twitcha, usługi przesyłania strumieniowego online, która jest w dużej mierze skierowana do graczy. Twitch to miejsce, do którego chcesz się udać, jeśli chcesz oglądać transmisje z największych wydarzeń gier online. Ale jest w tym coś więcej niż tylko to. Jego gwałtowna popularność przyciągnęła znaczne inwestycje, a wraz z nią pojawiły się nowe funkcje, w tym możliwość przesyłania i odtwarzania filmów, a także oglądania na żywo. To sprawiło, że Twitch stał się prawdziwym wyzwaniem dla wirtualnego monopolu YouTube.

Istnieją pewne problemy z usługą, o których należy pamiętać przed skorzystaniem z niej. Twitch nie jest najpopularniejszą usługą wśród dostawców usług internetowych, ponieważ wymaga dużej ilości danych. Ponadto wystąpiły pewne problemy z naruszeniem praw autorskich, jak miało to miejsce w przypadku prawie wszystkich usług przesyłania strumieniowego online. W rezultacie usługa może być czasami blokowana lub ograniczana, co może mieć poważny wpływ na przyjemność z transmisji.

Na szczęście istnieje prosty sposób na obejście tych bloków: skorzystaj z VPN. W tym przewodniku zalecimy najlepszą VPN dla użytkowników Twitcha, a także powiemy ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, aby Twitch działał idealnie.

Czy mogę korzystać z VPN do streamowania z Twitch?

Pojawiły się sprzeczne informacje na temat tego, czy Twitch zezwala użytkownikom VPN na przesyłanie strumieniowe treści na jego platformie. Ale prosta odpowiedź na to pytanie brzmi tak. W Twitchu nie ma żadnych warunków użytkowania, które zabraniałyby korzystania z VPN podczas przesyłania strumieniowego treści, więc jest absolutnie powód, dla którego nie wolno ci z nich korzystać.

Jednak niektórzy użytkownicy VPN zgłaszali problemy ze strumieniami Twitcha podczas korzystania z VPN, z którego pochodzą te plotki. Ci użytkownicy podobno doświadczyli czegoś, co nazywa się „białym ekranem” podczas próby przesyłania strumieniowego na Twitchu. Jest to funkcja, która zwykle występuje tylko wtedy, gdy twoje konto Twitch zostało zbanowane. Wygląda na to, że tak naprawdę dzieje się tak tylko w przypadku darmowych sieci VPN, a prawdopodobną przyczyną jest to, że inny użytkownik w jakiś sposób złamał warunki korzystania z usługi Twitch, co spowodowało zablokowanie adresu IP. Zmiana serwerów VPN powinna pomóc obejść ten problem, ale zdecydowanie zalecamy przejście na usługę VPN premium, w której problem ten okazał się znacznie mniej powszechny.

Jak wybrać świetną sieć VPN do przesyłania strumieniowego

Rynek VPN jest bardzo zajęty i prawie wszyscy dostawcy twierdzą, że są idealnym rozwiązaniem problemów z usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak Twitch. Niektóre z tych roszczeń mają pewien stopień ważności, podczas gdy inne zdecydowanie nie, ale dla niewtajemniczonych może być trudno zidentyfikować dostawcę, który jest naprawdę dobry. Ale wykonaliśmy dla Ciebie ciężką pracę i przetestowaliśmy wszystkich największych dostawców VPN z Twitch, aby pomóc zawęzić rynek. Podczas testowania VPN za pomocą Twitcha, najpierw zidentyfikowaliśmy podstawowe kryteria, których wszyscy użytkownicy Twitcha będą szukać u dostawcy VPN. To są:

  Jak połączyć Twitcha z Discordem

4 najpopularniejsze sieci VPN do odblokowania Twitcha

Na podstawie tych kryteriów zidentyfikowaliśmy czterech głównych dostawców VPN, którzy naszym zdaniem oferują doskonałą usługę VPN dla użytkowników Twitcha:

1. ExpressVPN

ExpressVPN zasługuje na swoją nazwę dzięki jednym z najszybszych prędkości połączeń dostępnych od dowolnego dostawcy VPN. To sprawia, że ​​są świetną opcją do przesyłania strumieniowego online. Cała sieć jest zabezpieczona 256-bitowym szyfrowaniem, które rywalizuje z innymi sieciami VPN najwyższego poziomu w zakresie ochrony bezpieczeństwa, a także oferuje przełącznik zabicia w standardzie.

Przepisy dotyczące prywatności ExpressVPN są doskonałe, a dzienniki użytkowników nie są przechowywane na żadnym z ich klientów. A dzięki ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, gdzie nie obowiązują przepisy dotyczące zatrzymywania danych, na tej gwarancji możesz polegać.

Mają też ogromną sieć serwerów, z ponad 3000 serwerów dostępnych w 94 krajach na całym świecie. Oznacza to, że możesz przesyłać strumieniowo zawartość z dowolnego miejsca i bez żadnych ograniczeń użytkowania, ExpressVPN uruchamia IPVanish w krótkim czasie dla użytkowników Twitcha. Jedyną wadą jest to, że cena jest nieco wyższa, ale dzięki naszej wyjątkowej ofercie możesz również zaoszczędzić na tym.

Przeczytaj naszą pełną recenzję ExpressVPN.

Plusy

 • OFERTA SPECJALNA: 3 miesiące za darmo (49% zniżki – link poniżej)
 • Niezawodne i szybkie połączenia
 • Obsługuje WSZYSTKIE urządzenia
 • Nie są przechowywane dzienniki danych osobowych
 • 24/7 czat na żywo.
Cons

 • Ograniczone opcje konfiguracji
 • Wysokie koszty dla użytkowników z miesiąca na miesiąc.

2. NordVPN

NordVPN jest jedną z najbardziej znanych sieci VPN, ale to nie znaczy, że ich usługa jest przestarzała – wręcz przeciwnie. W ciągu ostatniego roku zainwestowali dużo w swoją infrastrukturę, w wyniku czego powstała nowoczesna usługa VPN, która stanowi wyzwanie dla najlepszych. Szybkość była kiedyś problemem dla NordVPN, ale ich nowe superszybkie serwery są czymś więcej niż tylko aplikacją. Mają też dostęp do dużej sieci, z ogromną liczbą 5500 serwerów dostępnych w 60 krajach na całym świecie.

Szyfrowanie NordVPN jest również dość solidne z 256-bitowym szyfrowaniem w połączeniach OpenVPN w standardzie i 2048-bitowymi kluczami Diffie-Hellman. Oferują również szereg unikalnych dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, w tym przełącznik „zabicia” i współdzielone adresy IP, a także opcję podwójnego serwera VPN, które przekierowują twoje dane internetowe przez dwa serwery w celu dodatkowej ochrony oraz cebulę nad serwerami VPN, która popycha twój ruch za pośrednictwem sieci TOR oraz VPN dla dodatkowego bezpieczeństwa. Nie ma też żadnych ograniczeń dla użytkowników, a NordVPN to inny morski dostawca oparty na dostawcach, co oznacza, że ​​ich ochrona prywatności nie ma sobie równych. Rzuć konkurencyjne zasady cenowe, a NordVPN jest naprawdę świetną opcją dla użytkowników Twitcha.

Przeczytaj naszą pełną recenzję NordVPN.

Plusy

 • Zoptymalizowane serwery do odblokowywania Netflix
 • Większość serwerów VPN z różnymi adresami IP
 • Podłącz do 6 urządzeń jednocześnie
 • Ścisłe zasady dotyczące zerowych dzienników dotyczące zarówno ruchu, jak i metadanych
 • Obsługa klienta 24/7.
Cons

 • Bardzo mało
 • Łączenie się aplikacji może czasem być powolne.

3. IPVanish

IPVanish zyskał znakomitą reputację dzięki doskonałym przepisom bezpieczeństwa i prywatności, które oferują. Ich szyfrowanie obejmuje protokoły L2TP i OpenVPN, w których standardowo stosuje się 256-bitowe szyfrowanie. Ponadto IPVanish korzysta ze współdzielonych adresów IP, co zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa i ochrony prywatności oraz sprawia, że ​​jeszcze trudniej jest śledzić Twoją aktywność online. Oferują także różne inne dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak wyłącznik awaryjny, który automatycznie przerwie twoje połączenie internetowe, jeśli połączenie VPN przestanie działać, aby zapobiec wyciekom danych. Istnieje również wbudowana funkcja, która pozwala użytkownikom okresowo przełączać adresy IP w celu dodatkowej prywatności

Oprócz szyfrowania na najwyższym poziomie, IPVanish ma doskonałą ochronę prywatności, w tym dzienniki braku użytkownika gwarantują, że możesz zaufać. Prędkości połączenia są znakomite i więcej niż wystarczające do przesyłania strumieniowego na Twitchu. Ich sieć serwerów jest również duża, a ponad 1300 serwerów w ponad 60 krajach na całym świecie jest dostępnych dla wszystkich subskrybentów. Bez ograniczeń przepustowości i typów plików oraz dedykowanych aplikacji dostępnych dla prawie każdego urządzenia, IPVanish jest doskonałym wyborem nie tylko dla użytkowników Twitcha, ale dla wszystkich!

Przeczytaj naszą pełną recenzję IPVanish.

4. VyprVPN

Ostatni na tej liście, ale w żadnym wypadku nie jest VyprVPN. VyprVPN korzysta ze standardowego w branży 256-bitowego szyfrowania AES. Mają także wyjątkowy, wyjątkowo bezpieczny protokół Chameleon, ale aby uzyskać do nich dostęp, trzeba będzie zapłacić więcej za ich usługę VPN premium. VyprVPN oferuje również niezawodną gwarancję braku dzienników i wbudowany przełącznik zabicia w standardzie, więc nawet ich podstawowy pakiet jest wystarczająco bezpieczny dla większości użytkowników Twitcha.

Sieć serwerów VyprVPN składa się z ponad 700 serwerów w ponad 70 krajach, co pozwoli użytkownikom Twitcha na przesyłanie strumieniowe praktycznie wszystkiego, co tylko zechce. Ich prędkości połączeń są ogólnie dobre i są wystarczające do transmisji strumieniowej na żywo przez Twitcha przez większość czasu. I bez ograniczeń użytkowania, VyprVPN oferuje atrakcyjną propozycję dla użytkowników Twitcha do rozważenia.

Przeczytaj naszą pełną recenzję VyprVPN.

Więcej powodów, aby używać VPN z Twitch

Oprócz korzyści z korzystania z VPN z Twitcha, które już przedstawiliśmy, istnieje jeszcze kilka scenariuszy, w których VPN jest prawdziwym atutem dla użytkowników Twitcha:

Pokonaj ograniczanie ISP

Niektórzy dostawcy usług internetowych nie są wielkimi fanami Twitcha. Przesyłanie strumieniowe treści online wymaga dużej ilości danych, a użytkownicy Twitcha mają tendencję do dłuższego przesyłania strumieniowego niż w przypadku konkurencyjnych usług, takich jak YouTube. Niektóre mogą pozostawać w kontakcie ze strumieniem 24/7. Niektórzy dostawcy usług internetowych sprzeciwiają się temu i stosują technikę znaną jako ograniczanie przepustowości, aby spróbować to powstrzymać. Ograniczanie oznacza, że ​​ograniczają prędkości połączeń do niektórych witryn, aby zaoszczędzić na przepustowości. W rezultacie dla użytkowników strumienie są wolne i niewiarygodne, a często nie można ich oglądać.

Ale jeśli łączysz się z VPN, twój dostawca usług internetowych nie jest już w stanie zobaczyć, które strony odwiedzasz, gdy jesteś online. Jedyne połączenie, które widzą, to połączenie z serwerem VPN. Nie widzą stamtąd twoich danych, a ponieważ są one szyfrowane, nie mają dostępu do tego, co robisz. W rezultacie nie są w stanie dyskryminować użytkowników Twitcha poprzez ograniczanie ich prędkości, a użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów z szybkościami połączeń.

Obejdź ograniczenia geograficzne

Jeśli próbujesz przesyłać strumieniowo treści na Twitchu w prywatnej sieci, na przykład w szkole lub w miejscu pracy, może się okazać, że administratorzy sieci zablokowali dostęp do Twitcha. Może to oznaczać oszczędność przepustowości lub powstrzymanie studentów i pracowników przed strumieniowaniem gier online, kiedy powinni pracować.

Ale ponownie, jeśli połączysz się z VPN, ten blok można łatwo obejść. Administratorzy sieci nie widzą, że korzystasz z Twitcha, jeśli łączysz się z VPN, więc nie mają powodu, aby blokować twoje połączenie. W rezultacie dzięki VPN możesz oglądać transmisję Twitcha na kampusach uniwersyteckich, a nawet przy biurku podczas pracy.

Czym dokładnie jest Twitch?

Jeśli nie znasz jeszcze Twitcha, to nie jesteś fanem gier online lub nie jesteś tak młody, jak kiedyś. Ponieważ Twitch to strona, na której można oglądać transmisje z gier online, w ostatnich latach pozytywnie eksplodowała w Internecie. Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo dowolne z dużych wydarzeń lub meczów online, Twitch jest prawie zawsze właściwym miejscem. Ta popularność nieuchronnie wzbudziła zainteresowanie inwestorów, a Twitch jest obecnie własnością Amazon. W 2014 r. Zapłacili za to ogromną kwotę 970 mln USD, a operatorem jest teraz spółka zależna Amazon, Twitch Interactive.

POWIĄZANE CZYTANIE: Odblokuj Amazon Prime Video Anywhere

Twitch pozostaje wiodącą internetową witryną do przesyłania strumieniowego gier online, ale teraz podniósł swoje ambicje jeszcze bardziej. Nowe funkcje, w tym możliwość przesyłania gier i dostępu do treści na żądanie, a także transmisji na żywo, jak widać, gdy Twitch zmienia pozycję potencjalnego rywala na YouTube. Oprócz gier online oferuje również transmisje na żywo z wydarzeń muzycznych i klubowych, regularnych wydarzeń sportowych i kultowych, takich jak Comic-Con. Jeśli te ambicje wydają się nieco naciągane, warto przyjrzeć się danym użytkownika Twitcha. Od lutego 2018 roku Twitch może pochwalić się ponad 2 milionami miesięcznych nadawców i 15 milionami aktywnych użytkowników dziennie.

Wnioski

Twitch jest niezbędną witryną dla graczy online i wydaje się, że stanie się popularną marką w nadchodzących miesiącach i latach. Jednak, podobnie jak w przypadku wielu innych usług przesyłania strumieniowego online, naprawdę potrzebujesz VPN, aby móc go w pełni wykorzystać. Wszystkie VPN zalecane w tym artykule pozwolą ci to zrobić, ale jeśli chcesz tylko wybrać teraz i wrócić do oglądania Twitcha, naszym najlepszym wyborem jest IPVanish.

Jak odkryłeś, że korzystanie z VPN poprawiło twoje wrażenia z korzystania z Twitcha? Czy masz jakieś osobiste opinie na temat dostawców, których zalecamy w tym artykule? Czy jest coś jeszcze w korzystaniu z VPN w Twitchu, o czym powinniście wspomnieć? Zawsze czekamy na opinie i komentarze od wszystkich naszych użytkowników, dlatego prosimy o podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami za pomocą poniższych pól komentarzy.

x