Najlepsze głośniki Bluetooth do Twojego samochodu

Od słuchania ulubionych utworów i podcastów po prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym — głośniki samochodowe Bluetooth zapewniają nowy poziom wygody i bezpieczeństwa podczas podróży.

VeoPulse

Samochodowy zestaw głośnomówiący VeoPulse B-Pro 2 to sporej wielkości, lekkie urządzenie, które można przymocować do osłony przeciwsłonecznej samochodu. Dzięki dużym przyciskom sterującym najważniejszymi funkcjami nie będziesz musiał odrywać wzroku od drogi. Akceptuje także polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu: proste „tak” lub „nie” akceptuje lub odrzuca połączenia, a polecenia głosowe umożliwiają także wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości.

Podwójne głośniki o mocy 3 W oznaczają, że rozmowy są wystarczająco głośne, a jakość rozmów jest dobra. Głosy są głośne i wyraźne, a zestaw głośnomówiący posiada również skuteczną redukcję szumów tła.

Dodatkowo możesz odtwarzać muzykę i podcasty lub uzyskiwać wskazówki głosowe za pośrednictwem ulubionej aplikacji mapowej.

Samochodowy zestaw głośnomówiący VeoPulse B-Pro 2

Najlepszy ogólnie

Kompaktowy i lekki samochodowy zestaw głośnomówiący VeoPulse B-Pro 2 można wygodnie przymocować do osłony przeciwsłonecznej. Oferuje polecenia głosowe, wyraźne połączenia z redukcją szumów, czujnik ruchu aktywujący się po wejściu i wyjściu z samochodu oraz baterię wystarczającą na cały dzień.

Plusy

 • Jakość Czujnik ruchu
 • W zestawie kabel do ładowania i zasilacz
 • Czas rozmów 12 godzin
 • Można podłączyć dwa urządzenia jednocześnie
 • W zestawie ściśle przylegający klips do osłony przeciwsłonecznej

Cons

 • Nie jest to najpotężniejszy głośnik do słuchania muzyki

Podpisz

Jeśli masz ograniczony budżet, samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth Besign BK06 oferuje doskonałą jakość. Zapewnia wiele funkcji dostępnych w droższych zestawach głośnomówiących, w tym automatyczny czujnik ruchu, który wykrywa i łączy się, gdy wchodzisz do samochodu, i rozłącza się, gdy wychodzisz. Dodatkowo zyskujesz możliwość prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym oraz dostęp do Siri lub Asystenta Google.

Rozmowy są wyraźne i wyraźne, a czas pracy baterii jest przyzwoity jak na tę cenę. Przy czasie rozmów wynoszącym 20 godzin minie kilka dni, zanim konieczne będzie ponowne naładowanie głośnika. Jednak dzięki mocy wyjściowej 4 W lepiej nadaje się jako wzmacniacz dźwięku podczas słuchania muzyki niż jako niezależny głośnik.

Znak BK06

Najlepszy budżet

30 USD 33 USD Oszczędź
3 dolary

Besign BK06 oferuje wiele funkcji oferowanych przez droższych konkurentów. Funkcje takie jak automatyczny czujnik ruchu, możliwość prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym za pomocą poleceń głosowych i trwała bateria sprawiają, że przystępna cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Plusy

 • Wielopunktowa obsługa łączenia dwóch urządzeń
 • Kompaktowy i lekki
 • Dobra jakość rozmów z redukcją szumów tła
 • W zestawie klips do wizjera

Cons

 • Moc wyjściowa 4 W nie jest idealna do słuchania muzyki

Jabra

Jabra jest jednym z czołowych producentów zestawów głośnomówiących do rozmów telefonicznych. Chociaż Jabra Tour nie jest najlepszym urządzeniem dla miłośników muzyki, pojedynczy głośnik o mocy 3 W jest idealny do połączeń głosowych. Jest mały i kompaktowy, a jego klips umożliwia łatwe przymocowanie do osłony przeciwsłonecznej.

Masz wszystkie funkcje potrzebne do efektywnego prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym. Głośnik ma także wbudowane podstawowe polecenia głosowe, a ponadto można połączyć się z Siri lub Asystentem Google.

Można podłączyć dwa urządzenia jednocześnie, a jakość dźwięku jest idealna do odbierania połączeń oraz słuchania podcastów i audiobooków.

Samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth Jabra Tour

Najlepsze do poleceń głosowych

Jeśli szukasz zestawu głośnomówiącego przeznaczonego przede wszystkim do sterowania głosowego, samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth Jabra Tour będzie dla Ciebie odpowiedni. Jest mały i kompaktowy i dobrze mieści się na osłonie przeciwsłonecznej. Połączenia są wyraźne, ma zintegrowane polecenia głosowe i doskonałą integrację z asystentami głosowymi.

Plusy

 • Wbudowany czujnik ruchu
 • Solidna jakość wykonania
 • W zestawie kabel USB
 • Do 20 godzin rozmów

Jabra

Jeśli potrzebujesz głośnika samochodowego Bluetooth zapewniającego mocny dźwięk, Jabra Freeway może pochwalić się maksymalnie 10 W mocą wyjściową z trzech głośników, tworząc wirtualny dźwięk przestrzenny Jabra. Jak na głośnik tego typu dźwięk jest solidny. Można jednak także połączyć się z samochodowym systemem stereo za pomocą prostej w obsłudze funkcji transmisji FM.

Polecenia głosowe również są dobre, a głośnik ma wbudowane różne polecenia, dzięki którym możesz łatwo odbierać lub odrzucać połączenia, ponownie wybierać numer lub oddzwaniać, a jednocześnie masz dostęp do poleceń telefonicznych swojego urządzenia. Jakość rozmów jest równie doskonała jak jakość muzyki, a dodatkowo dostępna jest funkcja czujnika ruchu.

Samochodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth Jabra Freeway

Najgłośniejszy zestaw głośnomówiący Bluetooth

Zestaw Jabra Freeway wyposażony jest w trzy głośniki z własnym dźwiękiem Virtual surround firmy Jabra. Muzyka rozbrzmiewa cudownie zrównoważonymi tonami, a audiobooki i podcasty są nieskazitelne. Można go także podłączyć do samochodowego systemu stereo, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość dźwięku. Freeway może się także poszczycić doskonałą obsługą bez użycia rąk i wszystkimi funkcjami, jakich można oczekiwać od modelu klasy premium.

Plusy

 • W zestawie kabel micro-USB
 • 14-godzinny czas rozmów
 • Doskonały dźwięk
 • Efektywny dźwięk przestrzenny
 • Dobry czujnik ruchu

Cons

 • Nic dziwnego, że jest nieporęczny
 • Drogi

Motoroli

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na żywotności baterii, akcesoria mobilne Motorola Sonic Ride zapewniają aż 45 godzin rozmów. Jeśli planujesz niesamowitą wyprawę terenową i potrzebujesz niezawodnego głośnika samochodowego, który rzadko będziesz musiał ładować, może to być rozwiązanie dla Ciebie.

Głośnik o mocy 2 W nie powala na kolana, jeśli chodzi o dźwięk wyjściowy muzyki, ale rozmowy są wyraźne i czyste, a głośnik ma funkcję redukcji echa i szumów. Możesz zarządzać połączeniami i wysyłać SMS-y bez użycia rąk, a także otrzymywać informacje o tym, kto dzwoni i ostrzeżenia, gdy bateria w końcu się wyczerpie.

Akcesoria do telefonów komórkowych Motorola Sonic Rider

Najlepsza żywotność baterii

40 USD 60 USD Oszczędności
20 dolarów

Akcesoria mobilne Motorola Sonic Rider to najlepszy wybór, jeśli potrzebujesz zestawu głośnomówiącego z wyjątkową baterią. Dzięki 45-godzinnemu czasowi rozmów i 5-miesięcznemu czasowi czuwania jest liderem pod względem wydajności energetycznej. A dzięki doskonałej redukcji szumów i możliwości prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym warto rozważyć tę opcję w przypadku długich podróży.

Plusy

 • Technologia wielopunktowa umożliwiająca korzystanie z dwóch urządzeń
 • Doskonała jakość głosu
 • Łatwe ustawienie

Cons

 • Muzyka nie brzmi wspaniale

Często zadawane pytania

P: Co to jest Bluetooth?

Bluetooth to bezprzewodowa technologia krótkiego zasięgu używana do wymiany danych. Umożliwia łączenie się i wymianę informacji pomiędzy szeroką gamą produktów, w tym inteligentnymi gadżetami domowymi, takimi jak termostaty i głośniki, czy urządzeniami bezprzewodowymi, takimi jak słuchawki i drukarki.

P: Czy mogę po prostu umieścić głośnik Bluetooth w samochodzie?

Tak, możesz umieścić głośnik Bluetooth w swoim samochodzie. Jeśli jednak chcesz, aby głośnik Bluetooth wzmacniał samochodowy zestaw stereo, upewnij się, że jest on zgodny z technologią Bluetooth.

Jeśli chcesz używać głośnika Bluetooth jako niezależnego źródła dźwięku w samochodzie do odtwarzania muzyki z innego urządzenia, np. smartfona, pamiętaj, że jakość dźwięku będzie zależała od Twojego głośnika. Głośniki Bluetooth na ogół nie brzmią tak dobrze, jak głośniki samochodowe stereo i nie są zaprojektowane z myślą o akustyce pojazdów.

Należy również wziąć pod uwagę rozmiar i umiejscowienie głośnika. Niektóre mogą być nieporęczne, szczególnie jeśli zależy Ci na dużej głośności, a znalezienie dla nich miejsca na desce rozdzielczej lub gdziekolwiek indziej może być trudne. Należy także przestrzegać środków ostrożności i nie pozwalać, aby nieporęczny głośnik Bluetooth zasłonił Ci widok.

P: Czy głośnik Bluetooth może zastąpić system stereo w moim samochodzie?

Producenci projektują systemy stereo z myślą o akustyce pojazdu. Dlatego jest mało prawdopodobne, aby uzyskać taką samą jakość dźwięku, jaką można uzyskać z samochodowego zestawu stereo.

Jednak zintegrowanie głośnika Bluetooth z systemem może przynieść wiele korzyści. Należą do nich opłacalna poprawa dźwięku, a także sterowanie głosowe i prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym, jeśli jeszcze nie masz tej funkcji. Możliwość dodania łączności Bluetooth do starszego samochodowego systemu stereo to kolejny powód, dla którego warto mieć głośnik Bluetooth.

P: Czy aby z niego korzystać, trzeba podłączyć głośnik Bluetooth?

Nie, nie, ponieważ większość głośników Bluetooth ma akumulatory. Większe i mocniejsze głośniki Bluetooth mogą wymagać gniazdka elektrycznego. Bardziej praktycznym wyborem do zastosowania w samochodzie są jednak przenośne głośniki Bluetooth z wbudowanymi akumulatorami.

P: Jaka jest różnica między głośnikiem Bluetooth a głośnikiem bezprzewodowym?

Obydwa terminy są powszechnie używane zamiennie. Jednakże jest różnica. Głośnik Bluetooth wykorzystuje technologię Bluetooth do łączenia się bezprzewodowo, natomiast głośnik bezprzewodowy może łączyć się przy użyciu technologii Bluetooth i innych technologii bezprzewodowych, takich jak Wi-Fi.

P: Czy Bluetooth ma negatywny wpływ na jakość muzyki?

Bluetooth może mieć pewien wpływ na jakość muzyki. Na przykład, aby zmniejszyć rozmiar plików audio, Bluetooth wykorzystuje kompresję stratną. Może to spowodować utratę drobnych szczegółów i wierności reprodukcji dźwięku. Jednak nowsze kodeki Bluetooth są bardziej wydajne, a utrata jakości dźwięku jest znacznie mniej zauważalna.

Bluetooth może również powodować opóźnienia, co może być problematyczne dla DJ-ów i graczy. Jednak nie będzie to stanowić większego problemu, jeśli użyjesz głośnika Bluetooth w samochodzie.

P: Dlaczego powinienem wyłączyć Bluetooth, jeśli go nie używam?

Po włączeniu urządzenie będzie stale skanować w poszukiwaniu innych urządzeń Bluetooth. Naraża to Twoje urządzenie na problemy związane z bezpieczeństwem, takie jak nieautoryzowany dostęp do danych osobowych lub infekcje złośliwym oprogramowaniem. Spowoduje to również wyczerpanie baterii, nawet jeśli z niej nie korzystasz, a Bluetooth może również zakłócać działanie innych urządzeń bezprzewodowych, takich jak elektroniczne nianie.

x