ONLYOFFICE to pakiet biurowy do współpracy, którego potrzebuje Twoja firma

Szukasz wysoce bezpiecznego, wysoce kompatybilnego pakietu biurowego będącego alternatywą dla Microsoft Office 365 i Google G Suite? ONLYOFFICE jest pięknie zaprojektowany, działa zarówno w chmurze, jak i lokalnie, i powinien znajdować się na szczycie listy pakietów biurowych do wypróbowania w Twojej firmie.

Oczywiście, jeśli jesteś menedżerem IT w firmie, prawdopodobnie już martwisz się bólem głowy związanym z przejściem na nowy pakiet – ale z ONLYOFFICE nie musisz. ONLYOFFICE jest kompatybilny z głównymi formatami dokumentów i oferuje niesamowite narzędzia do współpracy, które pomogą członkom Twojego zespołu zachować produktywność i współpracę.

Strona powitalna OnlyOffice

ONLYOFFICE będzie działać również na wszystkich urządzeniach członków Twojego zespołu. Istnieją aplikacje na komputery Mac, aplikacje Windows, aplikacje na Androida i aplikacje na iOS, więc bez względu na to, jak Twój zespół działa najlepiej lub gdzie wykonuje swoją pracę, pozostaną na swoim. Działa nawet w systemie Linux, a wersje internetowe oprogramowania zapewniają, że nawet w podróży Twoi pracownicy mogą wykonać zadanie.

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest również najważniejsze, ale nie musisz się tym martwić. ONLYOFFICE działa doskonale w prywatnej sieci Twojej firmy i bezproblemowo integruje się z wieloma innymi platformami i usługami, w tym takimi jak SharePoint, Nextcloud, HumHub i tak dalej.

Arkusz kalkulacyjny Onlyoffice

Jedną z najlepszych rzeczy w aplikacjach ONLYOFFICE jest to, że są bardzo łatwe w użyciu i niezwykle intuicyjne. Innymi słowy, gdy członkowie Twojego zespołu po raz pierwszy otworzą usługi ONLYOFFICE do użycia, z łatwością będą mogli znaleźć drogę do nich i przejść od razu do rzeczy. Trzy największe aplikacje ONLYOFFICE to Dokumenty, Arkusze kalkulacyjne i Prezentacje, a także aplikacje do obsługi poczty e-mail, a nawet usługa zarządzania projektami i platforma do zarządzania relacjami z klientami. Można śmiało powiedzieć, że wszystko, czego potrzebujesz, jest zawarte w pakiecie usług ONLYOFFICE.

Jest jeszcze cena – i to też jest dobra wiadomość. Na początek dostępne są bezpłatne wersje ONLYOFFICE, w tym darmowe edytory desktopowe typu open source, a nawet bezpłatna, samodzielna wersja oprogramowania typu open source. Aby uzyskać bardziej zaawansowane funkcje, możesz zapłacić – i nie musisz wydawać dużo. Możesz dostać oprogramowanie już za 2 USD na użytkownika miesięcznie lub do 5 USD miesięcznie, jeśli płacisz co miesiąc. To niewielka cena za tak potężne oprogramowanie.

Chcesz samodzielnie wypróbować ONLYOFFICE? Wejdź na stronę ONLYOFFICE i wypróbuj bezpłatną wersję próbną.