Pine to piękny menedżer zakładek umieszczony w całości w przeglądarce [Chrome]

Moje zakładki to bałagan; częściowo dlatego, że jestem leniwy i nie zawsze staram się uporządkować zapisane przeze mnie linki, ale także dlatego, że menedżer zakładek Chrome nie oferuje bardzo funkcjonalnego interfejsu, jeśli chodzi o organizację zakładek. Pine to rozszerzenie przeglądarki Chrome, które dodaje estetycznego iw pełni funkcjonalnego menedżera zakładek do przeglądarki. Działa w całości w Twojej przeglądarce i nie obsługuje żadnej usługi. Nie tylko możesz zobaczyć wiele łączy w swojej bibliotece zakładek, ale możesz je również organizować, dodawać tagi, zmieniać ich nazwy i przenosić je do innego folderu.

Rozszerzenie dodaje przycisk P obok paska adresu URL. Kliknij, aby uruchomić menedżera zakładek Pine. Menedżer zakładek zawiera okienko po lewej stronie umożliwiające dostęp do zakładek na pasku zakładek, innych zakładkach, zakładkach mobilnych i ulubionych. Nie ma potrzeby importowania czegokolwiek podczas instalacji Pine. Automatycznie wyświetla listę zapisanych zakładek. Panel boczny umożliwia również przeglądanie zakładek według znaczników i dostęp do jego ustawień. Domyślnie zakładki są wyświetlane jako miniatury. Istnieją dwa rozmiary miniatur i domyślnie jest to większy. Wybranie widoku miniatur z mniejszymi miniaturami pozwala zobaczyć więcej zakładek. Możesz także przełączyć się na widok listy, który może być lepszy, ponieważ rozszerzenie nie ładuje podglądu dla wszystkich linków.

Sosna

Aby wyświetlić zakładkę, rozwiń jeden z folderów, a wyświetli się lista wszystkich zapisanych w nim zakładek. Aby edytować zakładkę, najedź na nią myszą. Zobaczysz dwa przyciski; przycisk łącza i przycisk koła zębatego do edycji. Przycisk linku otworzy zakładkę w nowej karcie. Podczas edycji zakładki możesz przenieść ją do innego folderu, zmienić jej tytuł i dodać do niej tagi.

Pine_edit

Ustawienia rozszerzenia pozwalają wybrać, ile elementów ma pojawić się w Ulubionych, gdy opcja nie została rozwinięta, czy zakładka powinna otworzyć się w nowej karcie, czy w bieżącej, liczbę wyników wyszukiwania, które rozszerzenie powinno wyświetlać podczas wyszukiwania zakładek , oraz z której strony, tj. z którego folderu powinny domyślnie wyświetlać się zakładki.

Ustawienia sosny

A teraz, jeśli chodzi o niedociągnięcia, wydaje się, że jest tylko jeden. Nie ma możliwości dodania nowego folderu podczas organizowania zakładek. Oznacza to, że musisz wrócić do domyślnego menedżera zakładek Chrome dla tej konkretnej funkcji. Poza tym rozszerzenie jest całkiem dobre.

Zainstaluj Pine z Chrome Web Store