Top 5 najlepszych programów do czyszczenia komputera dla systemu Windows 11, 10 – [2023 List]

W erze cyfrowej laptopy i komputery stanowią nieodłączną część naszego codziennego życia. Można powiedzieć, że jesteśmy zależni od tych urządzeń, tak jak od wszelkich potrzebnych nam informacji, które nam dostarczają. Jeśli chcesz trochę rozrywki w swoim życiu, pomogą ci, a przede wszystkim te urządzenia zwiększają naszą produktywność w codziennym życiu. Laptopy i komputery nie tylko łączą nas z globalną społecznością, ale także pozwalają nam wykazać się kreatywnością i talentem.

Korzystając z tych urządzeń musimy zachować optymalną wydajność i trwałość komputerów stacjonarnych i laptopów. Środki czyszczące PC poprawiają także żywotność komputera i aktualizują szybkość i wydajność pamięci podręcznej systemu. Środki czyszczące do komputera chronią system przed wirusami, błędami i złośliwym oprogramowaniem przed zanieczyszczeniem ważnych oficjalnych danych, a także danych. Te środki czyszczące są również skuteczne w zwiększaniu szybkości komputera i zwiększaniu produktywności pracy. Odgrywają one kluczową rolę w utrzymaniu i długotrwałej wydajności komputera, pozostając niezawodne i szybko reagujące na działanie systemu.

Istnieje wiele bezpłatnych programów do czyszczenia i optymalizacji komputerów PC, które oferują lepszą, szybszą wydajność systemów, ale nie wszystkie spełniają te wymagania. Dlatego wypróbowaliśmy wiele najpopularniejszych opcji i podsumowaliśmy te, które naszym zdaniem zapewnią Twojemu komputerowi zauważalny wzrost prędkości, usunięcie niepotrzebnych plików, optymalizację ustawień i lepszą wydajność przy trwałości. W tym temacie wymienimy 5 najlepszych programów do czyszczenia komputera dla systemu Windows 10, w tym oprogramowanie bezpłatne i płatne.

Lista najlepszych środków czyszczących do komputerów PC dla systemu Windows.

1. Zaawansowana opieka systemowa:

Advanced SystemCare to rozbudowane narzędzie komputerowe, które jest biegłe w skanowaniu, usuwaniu niepotrzebnych plików i optymalizacji wielu ważnych aspektów systemu. Głównym celem jest rozwiązanie wszelkich problemów, które sprawiają problemy Twojemu komputerowi. Obejmuje to nie tylko porządkowanie niezorganizowanych plików, usuwanie złośliwego oprogramowania i naprawianie nieprawidłowego dostępu, ale także zwiększanie wydajności komputera i zwiększanie szybkości Internetu, aby poprawić ogólne wrażenia z korzystania z komputera.

Pobierz teraz

Advanced SystemCare Cleaner to łatwa w użyciu i zawierająca wiele informacji aplikacja, która czyści, konfiguruje i optymalizuje komputer w trybie Ai. To czyści Twój komputer i tworzy dostosowany plan skanowania i usuwania niepotrzebnych plików, nieistotnych dzienników i pamięci podręcznych, a także chroni Twój system przed szkodliwymi aplikacjami, narzędziami, przeglądarkami, a nawet własnym systemem Windows innych firm.

Zaawansowana opieka systemowa pomaga również Twojemu systemowi uzyskać optymalną prędkość, nie przeprowadza defragmentacji z wielu innych programów działających za Twoim systemem i zapewnia bezpieczeństwo surfowania, usuwając ślady i blokując podejrzane procesy.

2. Menedżer komputera Microsoft:

Microsoft PC Manager to potężne narzędzie do czyszczenia komputera stworzone przez firmę Microsoft w celu uwzględnienia aspektu systemu Windows. Firma Microsoft stworzyła ten środek czyszczący, aby chronić komputery w prosty i niezawodny sposób. Ten środek czyszczący czyści system i zwalnia miejsce, usuwając złośliwe oprogramowanie i pamięci podręczne, aby zwiększyć wydajność systemu.

Pobierz teraz

Pamięć to problem, który czasami źle wpływa na system, ale ten program czyszczący zapewnia Twojemu komputerowi funkcję zarządzania dużymi plikami, a także utrzymuje system w celu zwolnienia miejsca na dysku. Możesz błyskawicznie znaleźć i naprawić problemy, skanując i usuwając zagrożenia jednym kliknięciem. Twój system będzie przez cały czas w pełni chroniony dzięki zabezpieczeniom systemu Windows.

3. CCleaner:

CCleaner to jedna z innych popularnych aplikacji do czyszczenia komputera, której można używać do optymalizacji wydajności komputera, zarządzania uruchomionymi programami, czyszczenia pamięci podręcznej systemu i usuwania niepotrzebnych plików. Możesz użyć tego środka czyszczącego, aby zwiększyć wydajność komputera, zabezpieczyć swoje osobiste lub ważne dane, a także zwiększyć prędkość Internetu.

Pobierz teraz

4. Naprawa poprawiająca:

Tweaking Repair to najlepsze narzędzie dla Twojego komputera. Ma to na celu rozwiązanie wielu typowych problemów, które mogą spowodować optymalizację systemu Windows. Problemy te mogą obejmować niezorganizowane ustawienia, błędy, złośliwe oprogramowanie w systemie, problemy z szybkością Internetu, aktualizacje systemu Windows, a nawet błędy w Zaporze systemu Windows.

Pobierz teraz

Przeważnie złośliwe oprogramowanie lub źle zainstalowane programy mogą zainfekować system, powodując jego defragmentację. Jednak dzięki Tweaking Repair możesz sprawić, że Twój system będzie działał prawidłowo i wydajnie, zapewniając długotrwałą trwałość.

5. Ashampoo WinOptimizer:

Ashampoo WinOptimizer to niesamowite narzędzie dla Twojego komputera! Ten optymalizator komputera nie tylko optymalizuje szybkość i wydajność komputera, ale także usuwa niepotrzebne i złośliwe pliki, czyści pamięć podręczną i zwiększa prędkość Internetu, aby zwiększyć trwałość komputera.

Pobierz teraz

Ashampoo WinOptimizer w mgnieniu oka czyści także folder startowy i zapewnia więcej miejsca na dysku dla Twojego komputera. Jest to doskonałe narzędzie do czyszczenia, dzięki któremu Twój komputer będzie szybszy i wolny od śladów przeglądania Internetu, a także chroni Twoją prywatność dzięki funkcjom usuwania, szyfrowania i odzyskiwania plików.

Wniosek:

Jak wszyscy wiemy, komputery stacjonarne i laptopy są częścią naszego codziennego życia. Musimy więc podjąć kroki, aby utrzymać ich wydajność i zoptymalizować. Używanie dobrego narzędzia do czyszczenia komputera jest ważne dla zoptymalizowanej wydajności systemu. W tym artykule opisaliśmy pięć darmowych programów do czyszczenia komputera dla systemu Windows.