Ustaw timery na dowolny okres czasu w dowolnym przyszłym terminie z DownCount [Android]

Domyślna aplikacja zegara na Androida jest wystarczająco przydatna do szybkiego odmierzania czasu takich rzeczy, jak gotowanie jajka, czekanie na przyjaciela lub zaparzanie herbaty. Ale gdy musisz śledzić dłuższe okresy lub używać wielu timerów jednocześnie, aplikacja zegara nie może Ci pomóc. Downcount, nowa aplikacja na Androida dostępna bezpłatnie w Google Play została opracowana, aby wypełnić tę lukę, umożliwiając użytkownikom natychmiastowe tworzenie timerów o dowolnej długości przekraczającej zwykły limit godzin. Czy to jest warte twojego czasu? Chodźmy to sprawdzić!

Jeśli jesteś fanem prostych i minimalnych interfejsów, spodoba ci się wygląd i styl Downcount. Płaska konstrukcja aplikacji jest dość fascynująca, a interfejs użytkownika jest dość zgryźliwy i łatwy w nawigacji. Po uruchomieniu zostanie wyświetlony ekran podobny do poniższego. W lewym górnym rogu zobaczysz nazwę aplikacji, a po prawej stronie znajduje się przycisk plus, który umożliwia dodanie nowych liczników czasu. W pozostałej części obszaru wyświetlana jest lista dodanych timerów. Downcount różni się od innych aplikacji w branży. Nie pozwala po prostu ustawić minutników w sekundach, minutach lub godzinach; możesz wyjść poza to i ustawić timery wydarzeń zarówno w przyszłości, jak iw przeszłości.

Downcount

Jak wspomniano wcześniej, możesz nacisnąć przycisk „Plus”, aby utworzyć nowe liczniki czasu. Następnie możesz nadać mu imię i datę, i to wszystko. Jeśli wpiszesz przeszłą datę, na przykład dzień ceremonii ślubnej, również się ona liczy. Aplikacja posiada wbudowany kalendarz, który pozwala wybrać dni, dla których chcesz dodać timery. Aby usunąć element, możesz go po prostu przesunąć. Aby edytować, wystarczy długie naciśnięcie.

Downcount_New Downcount_Date

Oczywiście przydałaby się opcja mniejszych jednostek czasu, takich jak minuty lub godziny, ale jeśli chcesz dodać timery na dni, które są bardzo odległe w przyszłość lub coś ważnego w przeszłości, Downcount jest dobrą alternatywą dla funkcja timera w domyślnej aplikacji zegara systemu Android. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play, ale możesz kupić aktualizację w aplikacji, aby usunąć reklamy lub wesprzeć programistę.

Zainstaluj Downcount ze Sklepu Play