Uzyskaj bezpłatną wersję próbną NordVPN

W tym artykule dowiesz się, jak uzyskać Bezpłatna wersja próbna NordVPN. Ponieważ w przypadku najwyższej usługi, takiej jak NordVPN, srebrna podszewka oznacza, że ​​VPN może pomóc chronić siebie, twoje urządzenie i twoją tożsamość.

Uzyskaj bezpłatną wersję próbną NordVPN

W dzisiejszym świecie prywatność jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Korporacje nie tylko aktywnie szukają informacji na temat tego, co robisz online; między szpiegowaniem przez rząd a śledzeniem ISP, praktycznie wszyscy starają się śledzić każdą małą rzecz, którą robisz w Internecie. Gorzej, jeśli mieszkasz w kraju słabo uprzywilejowanym pod względem wolności w Internecie.

Mówiąc prościej, VPN to technologia, która szyfruje twoje dane, jednocześnie ukrywając twoje prawdziwe IP. Większość sieci VPN jest płatna lub zdecydowanie zła. Jak się wkrótce dowiesz w tym artykule, nierzadko zdarza się, że darmowi dostawcy są niebezpieczni, a nawet używają komputera do przeprowadzania ataków botnetowych (tak!).

Co więcej, policja, rząd i korporacje często widzą wszystko, co robisz, bez żadnych ograniczeń. Nawet jeśli mieszkasz w kraju rozwiniętym, takim jak USA, agencje takie jak NSA wciąż mogą znaleźć sposoby na sprawdzenie, co porabiasz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak tego uniknąć, dlaczego możesz chcieć darmowej VPN, czym jest NordVPN i jak możesz go używać za darmo.

Przedstawiamy NordVPN

NordVPN jest jednym z najlepszych (wielu twierdzi najlepsze) premium VPN w Internecie. Poniżej wyjaśniamy, jak to działa i jak można uzyskać za darmo.

NordVPN może nie mieć jednej największej sieci serwerów w branży, ale nie jest daleko. Obejmujący ponad 5400 serwerów w 61 krajach na całym świecie, NordVPN oferuje zdumiewającą gamę fałszywych adresów IP do wyboru w dowolnym celu. Sama liczba nie wystarcza?

Co z ich szeregiem specjalistycznych serwerów, z których każdy jest specjalnie dostosowany do innego przypadku użycia? (Są to: cebula przez VPN, anti-DDoS, multi-hop VPN, P2P, dedykowany adres IP i zaciemnione serwery.) To wystarczające narzędzie do odblokowania Netflix, przedostania się przez Great Firewall w Chinach lub po prostu przeglądania, pobierania i torrent w pokoju. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnego i otwartego Internetu; dzięki NordVPN nigdy nie osiągniesz limitu przepustowości lub prędkości – nigdy nie doświadczysz ograniczania przepustowości ani nie zabraknie przełączników serwerów.

Oprócz posiadania rozległej sieci serwerów, NordVPN jest zarówno szybki, jak i bezpieczny. Wszystko zaczyna się od 256-bitowego szyfrowania AES, co jest tak trudne, że superkomputer potrzebowałby milionów lat na złamanie tylko jednego hasła. Konkretne protokoły obejmują najnowocześniejsze protokoły UDP i TCP OpenVPN, a także SSTP: technologię, która może pokonać nawet najsurowsze filtry cenzury.

Zasady rejestrowania są również szczelne, bez zapisywania twojego ruchu, adresów IP, znaczników czasu, przepustowości lub historii przeglądania. Wreszcie, spółka holdingowa NordVPN ma siedzibę w Panamie – neutralnym kraju – co oznacza, że ​​główne rządy świata nie mogą zrobić nic, aby zmusić twoje dane do opuszczenia NordVPN.

Bez względu na twoje wymagania, trudno jest pomylić się z NordVPN.

Dowiedz się więcej w naszej kompleksowej recenzji NordVPN.

Plusy

 

  • Zoptymalizowane serwery do odblokowywania Netflix
 • Różne adresy IP aervers
 • Silne funkcje bezpieczeństwa
 • Brak dzienników i szyfrowanych połączeń dla całkowitej prywatności
 • Obsługa klienta (czat 24/7).
Cons

 

  • Niektóre serwery mogą być powolne i zawodne
 • Przetwarzanie zwrotów może potrwać 30 dni.

Jak uzyskać NordVPN za darmo

NordVPN to nie tylko najwyższej jakości usługa VPN; to także hojna firma. Nie oferują one bezpłatnego okresu próbnego, ale możesz wypróbować ich usługę bez ryzyka, ponieważ usługa jest objęta 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy – skorzystaj z niej, jeśli nie jesteś zadowolony, lub nazwij ją bezpłatną wersją próbną NordVPN, nie będzie żadnych zobowiązań i żadnych pytań.

Płacenie za 3 lata pracy może wydawać się trochę przerażające, ale nie martw się, możesz łatwo anulować usługę i odzyskać 100% swoich pieniędzy w dowolnym momencie. Niektóre osoby robią to tylko wtedy, gdy potrzebują sieci VPN tylko przez ograniczony czas, na przykład podróżując do kraju obciążonego cenzurą w celu pracy lub wakacji.

Czy możesz zaufać NordVPN?

Znasz stare przysłowie: jeśli coś jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie tak jest. W tym sensie możesz zastanawiać się, czy marka jest naprawdę bezpieczna w użyciu? A może zamierzają ukraść Twoje informacje, a nawet użyć komputera do zrobienia czegoś złego? Takie pytania są naturalne, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie negatywne reklamy, które w przeszłości otrzymywały darmowe VPN.

Na szczęście możemy spokojnie odpocząć od wszystkich zmartwień.

NordVPN to jedna z największych, najbardziej uznanych sieci VPN premium w branży. Jasne, jego ostatecznym celem jest uzyskanie płacących klientów i osiągnięcie zysku, ale niekoniecznie jest to zła rzecz.

Obciążanie użytkowników kilkoma dolcami miesięcznie jest tym, co pozwala NordVPN płacić za nowe serwery (co robią dość często), wynajmować programistów, utrzymywać linię wsparcia 24/7 i stale zwiększać jej bezpieczeństwo. Dostajesz to, za co płacisz, a NordVPN zapewnia wartość pik. Opinie użytkowników zachwycały się usługą od momentu jej powstania w 2012 r. Dobrze finansowane badania i rozwój są kluczem do jakości.

Gwarancja zwrotu pieniędzy to sposób na wykazanie, że stoją przy swoim produkcie i zasygnalizowanie, że nie ma żadnych zobowiązań ani ryzyka dla Ciebie.

Ważne jest również, aby pamiętać o dwóch innych rzeczach. Po pierwsze, ponieważ NordVPN jest firmą, ma bezpośredni udział w twoim bezpieczeństwie i anonimowości. Jeśli ktoś uzyska dostęp do danych przeglądania lub w inny sposób naruszy twoje bezpieczeństwo podczas korzystania z NordVPN, marka będzie wyglądać źle i stracić (dużo) pieniędzy. Nie chcą tego. W rezultacie NordVPN inwestuje dużo czasu i pieniędzy w oferowanie najlepszej możliwej usługi.

Jest to główny powód, dla którego warto wybrać NordVPN jako „darmowego” dostawcę VPN; naprawdę możesz im zaufać, że za każdym razem zapewni wysokiej jakości usługę.

Dlaczego NordVPN potrzebuje informacji o mojej karcie?

 1. Po pierwsze, jest to sposób na upewnienie się, że nie zapisujesz się na bezpłatne wersje próbne. NordVPN obciąża twoją kartę podczas rejestracji, aby upewnić się, że ta sama osoba nie korzysta z tej samej karty, aby nadal korzystać z usługi za darmo na zawsze.
 2. Po drugie, nawet jeśli zapisujesz się na długoterminową subskrypcję NordVPN i planujesz ją później anulować, nadal będziesz naliczany z góry.

Z tych dwóch powodów musisz mieć działającą kartę lub inny sposób zapłaty za NordVPN, aby uzyskać do niej bezpłatny dostęp.

POWIĄZANE CZYTANIE: NordVPN vs ExpressVPN: Który jest dla mnie odpowiedni?

Anulowanie NordVPN i uzyskanie zwrotu pieniędzy

Czy zapomniałeś anulować darmową subskrypcję i otrzymać opłatę? A może chcesz bezwstydnie wykorzystać hojne zasady NordVPN do swoich zysków finansowych? Nie martw się, zapewniamy Ci ochronę. Oto jak odzyskać swoje pieniądze, krok po kroku.

 • Krok 1: Iść do nordvpn.com, zaloguj się na konto, a następnie kliknij link „anuluj płatności automatyczne” u dołu historii rozliczeń.
 • Krok 2: Potwierdź, że chcesz potwierdzić konto. Jeśli zostaniesz poproszony o podanie przyczyny anulowania, wybierz najbardziej odpowiednią opcję.
 • Krok 3: Twoje konto nie będzie się odnawiać automatycznie, ale nie zostało jeszcze anulowane. Aby go naprawdę anulować, musisz skontaktować się z obsługą klienta. Najłatwiej to zrobić, klikając niebieską ikonę w prawym dolnym rogu ekranu. Możesz też zadzwonić do działu obsługi klienta.
 • Krok 4: Po rozmowie z przedstawicielem obsługi klienta wyjaśnij, że chcesz zlikwidować konto. Pod warunkiem, że możesz podać prosty, bezpośredni powód – nawet jeśli jest to „Zdałem sobie sprawę, że nie potrzebuję usługi” – nie będziesz zmuszany do zmiany zdania.
 • Krok 5: Poczekaj na przetworzenie zwrotu, zwykle w ciągu 1-2 dni roboczych.

Dlaczego warto uzyskać bezpłatną sieć VPN?

Istnieje wiele powodów, aby chcieć darmowej sieci VPN. Na początek możesz nie mieć wygodnego sposobu zapłaty za jeden. Wiele osób na całym świecie nie może lub nie może dokonywać płatności online z różnych powodów, z których najważniejsza jest anonimowość. Załóżmy na przykład, że bardzo martwisz się o swoje bezpieczeństwo w Internecie. Zakup VPN pozostawia wszystkie rodzaje papierowych śladów, od pozostawiania śladu na wyciągu bankowym, po pokwitowania, aż do bycia zarejestrowanym klientem firmy VPN. Wszystko to jest dla Ciebie wysoce niepożądane, jeśli priorytetowo traktujesz prywatność, ponieważ umożliwia (jeśli jest to trudne) identyfikację.

Inną ważną zdradą jest to, że najlepsze oferty VPN są zwykle na subskrypcje roczne lub wieloletnie. Jest to niepożądane, jeśli często nie potrzebujesz VPN. Załóżmy na przykład, że chcesz spróbować uzyskać dostęp do jednej usługi z obcego adresu IP. Możesz też wyobrazić sobie, że wyjeżdżasz za granicę i chcesz nadal korzystać z Internetu tak, jak wrócisz do domu bez wiedzy. W takich sytuacjach nie ma sensu kupować długoterminowej subskrypcji VPN. To kolejny kluczowy powód, dla którego możesz chcieć darmowej sieci VPN.

Last but not least, jest moralny aspekt prywatności. Wiele osób uważa, że ​​możliwość robienia tego, co chcesz, bez bycia obserwowanym przez dostawców usług internetowych, rządy i korporacje jest podstawowym prawem człowieka. Z tego punktu widzenia nie ma powodu nie korzystać z bezpłatnego VPN. Co więcej, jak się wkrótce przekonasz, niektóre bezpłatne sieci VPN oferują te same kluczowe funkcje, co zwykła płatna sieć VPN. To sprawia, że ​​jest to doskonała opcja anonimowości i bezpieczeństwa.

Jakie są ograniczenia bezpłatnej sieci VPN?

Większość darmowych sieci VPN ma wiele ograniczeń, które nie są płatne. Na przykład możesz użyć bezpłatnej sieci VPN, aby wykonać tak wiele czynności. Zwykle oznacza to przeglądanie, korzystanie z podstawowych mediów społecznościowych i pobieranie małych plików. Rzeczy, których nie można zrobić, to zwykle udostępnianie plików P2P, przesyłanie strumieniowe filmów i ładowanie większych plików. Może to nieco uciążliwe, jeśli spodziewasz się regularnego korzystania z Internetu podczas korzystania z bezpłatnej sieci VPN.

Innym czynnikiem jest to, że bezpłatne sieci VPN mają zwykle ograniczoną prędkość, przepustowość i serwery. Szybkość jest zwykle ograniczona, co oznacza, że ​​gry, pobieranie itp. Są bardzo ograniczone. Przepustowość jest również ograniczona, co oznacza, że ​​po osiągnięciu określonego limitu nie można już korzystać z bezpłatnej sieci VPN. Wreszcie, numery serwerów i przełączniki serwerów są również skończone, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp tylko do wielu adresów IP. Jeśli chcesz uzyskać adres IP spoza popularnego kraju, takiego jak Wielka Brytania, Kanada lub Stany Zjednoczone, prawie na pewno nie będziesz miał szczęścia. Są to niektóre z większych wad korzystania z bezpłatnej sieci VPN.

Czy darmowe VPN są bezpieczne?

Płatne sieci VPN zwykle mają wiele funkcji bezpieczeństwa. Obejmuje to silne szyfrowanie, zasady braku rejestrowania, które uniemożliwiają przechowywanie rekordów i wiele innych. Wiele darmowych sieci VPN sprawia, że ​​wydaje się, że będziesz mieć te same funkcje – ale to niekoniecznie prawda. W rzeczywistości pozbawiona skrupułów darmowa sieć VPN może stanowić poważne zagrożenie dla Twojej sieci i anonimowości. Aby zrozumieć, dlaczego, weź pod uwagę, że wszystkie sieci VPN – w tym darmowe – muszą zarabiać pieniądze. Serwery nie są wolne, ani przepustowość, ani ruch.

Jak więc te darmowe VPN zarabiają pieniądze? Wiele reklam wyświetla się (lub bombarduje Cię) i / lub delikatnie zachęca do zakupu pełnej wersji ich usługi. Nie ma tu nic złego. Jednak wiele sieci VPN faktycznie gromadzi informacje i sprzedaje je stronom trzecim. To pozwala im osiągać doskonałe zyski, ale oznacza również, że nie jesteś naprawdę anonimowy. Ponadto bezpłatne sieci VPN nie mają zasobów ani motywacji do walki z działaniami prawnymi, co oznacza, że ​​najprawdopodobniej porzucą wszystkie Twoje dane, jeśli poprosi o to rząd lub dostawca usług internetowych. Ponownie, nie najlepszymi funkcjami, które warto wziąć pod uwagę powód, dla którego VPN jest najważniejszy, jest anonimowość i ochrona.

Jest też fakt, że VPN mają dostęp do danych i mocy obliczeniowej twojego komputera. W jednej ze znanych historii pozwala to projektantom darmowego VPN wykorzystać moc obliczeniową użytkowników do przeprowadzania ataków botnetowych. Jest to prawdopodobnie najgorsza możliwa rzecz, jaka może się zdarzyć z darmową siecią VPN, ponieważ oznacza to, że jesteś teraz zamieszany w przestępstwo. Co gorsza, jest mało prawdopodobne, aby twoje dzienniki były trzymane w tajemnicy, jeśli coś pójdzie nie tak, co oznacza, że ​​potencjalnie możesz mieć dużo kłopotów. Z tych wszystkich powodów należy bardzo uważać na bezpłatne sieci VPN.

POWIĄZANE CZYTANIE: Najlepsze usługi VPN sprawdzone przez newsblog

Dwie bezpłatne sieci VPN do uniknięcia

Istnieją 2 określone sieci VPN, które wcześniej narażały użytkowników na niebezpieczeństwo. Zalecamy, aby ich unikać.

Hola

Jest to usługa, która tworzy sieć VPN, polegając na urządzeniach użytkowników i połączeniach internetowych. Problem polega na tym, że inni ludzie mogą używać twojego urządzenia do wszelkiego rodzaju niecnych rzeczy. Co więcej, Hola nie ma solidnego szyfrowania ani dobrych zasad braku logowania. Oznacza to, że jesteś wrażliwy na wszystkie możliwe sposoby. Jest to szczególnie złe, ponieważ Hola została oskarżona o sprzedaż mocy obliczeniowej użytkowników hakerom, np. do użytku w nielegalnych botnetach. Krótko mówiąc, należy unikać tej usługi za wszelką cenę.

HideMyAss

Ta popularna, bezpłatna sieć VPN konsekwentnie oddaje dzienniki użytkowników władzom, co czyni ją bezwartościową pod względem ochrony danych. HMA twierdzi, że ma zasady braku logowania, ale monitoruje nazwy użytkowników, rzeczywiste adresy IP i inne, co w zasadzie oznacza, że ​​prowadzą dzienniki. Możemy myśleć, że nie ma właściwie żadnego powodu, aby korzystać z tej usługi – przynajmniej jeśli cenisz swoją prywatność w jakimkolwiek stopniu.

Końcowe słowa

Teraz wiesz wszystko o otrzymywaniu NordVPN za darmo. Znasz także wszystkie podstawy korzystania z dowolnej usługi VPN, darmowej lub płatnej, w celu bezpiecznego i anonimowego dostępu do Internetu. Co następnie będziesz robił? Poświęć chwilę, aby zostawić notatkę i daj nam znać. Uwielbiamy otrzymywać opinie i dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania w przyszłych artykułach.