Wybierz, który obraz pojawi się podczas tweetowania łącza

Udostępnij teraz w social media:


Jeśli udostępniasz linki na Facebooku i / lub Google Plus, oba automatycznie wyodrębnią najlepszy obraz z linku, aby służyć jako miniatura lub podgląd tego, co udostępniasz. Obraz, który jest wybierany automatycznie, ma najlepszy rozmiar, aby służyć jako podgląd, ale możesz przełączać różne obrazy dostępne w linku i wybrać inny, który będzie służył jako podgląd. Jest to całkiem dobra funkcja, która pozwala każdemu, kto udostępnia treści, łatwiej je promować. Twitter niestety nie ma niczego podobnego i sam wybierze miniatury podglądu linków. Tweetshot to niesamowita mała usługa, która pozwala tweetować łącze i wybrać, który obraz zostanie użyty jako podgląd. Nie jesteś ograniczony do obrazu wyświetlanego pod linkiem; możesz przesłać obraz ze swojego komputera (tak jak na Facebooku) lub możesz dodać obraz z adresu URL.

  Launcher paska bocznego dodaje wysuwany panel wielozadaniowy do Androida

Korzystanie z Tweetshot jest naprawdę proste; wklej link, który chcesz tweetować. Pozostałe znaki możesz zobaczyć podczas tworzenia reszty tweeta. Wszystkie obrazy, które można wykorzystać jako miniatury, są wykrywane i wyświetlane poniżej pola tweeta tworzenia, a także migawka samej strony internetowej. Możesz wybrać, którego chcesz użyć, lub przesłać inne zdjęcie, korzystając z opcji „Wklej adres URL obrazu” lub „Prześlij obraz” tuż pod polem tworzenia tweeta. Kiedy skończysz, kliknij „Tweetuj”.

Tweet pojawia się na Twojej osi czasu, jak każdy normalny tweet, a usługa automatycznie dodaje tweet do ulubionych. Nie są używane żadne skracacze adresów URL.

tweetsot_tweet

Tweetshot jest przeznaczony dla osób, które wysyłają i promują treści na Twitterze. W tej niszy dostępne są znacznie bardziej skomplikowane i bogate w funkcje usługi, ale Tweetshot jest naprawdę świetny dla każdego, kto chce skorzystać z prostego, bezpłatnego narzędzia. Usługi zapewniają również przycisk Tweet, który webmasterzy mogą dodawać do swoich witryn internetowych. Użytkownicy tweetujący łącze z przyciskiem będą mogli wybrać podgląd obrazu podczas tweetowania.

  Jak opróżnić kosz po X liczbie dni

Odwiedź Tweetshot

x