Zawsze parz idealną filiżankę herbaty z timerem, aby to zrobić dobrze


Parzenie herbaty jest całkiem proste, jeśli spojrzysz na wskazówki na pudełku lub obejrzysz jeden lub dwa filmy na YouTube. To powiedziawszy, herbata ma tyle rodzajów i smaków, co pizza (jeśli nie więcej), a każdy rodzaj jest wytwarzany inaczej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić odpowiednią filiżankę herbaty, Mighty Timer to bezpłatna aplikacja na iOS, którą warto sprawdzić. Aplikacja jest w zasadzie minutnikiem i książką z przepisami połączonymi w jeden pod warunkiem, że wszystkie przepisy dotyczą herbaty. Zawiera przepisy na zaparzanie herbaty, wraz z zegarem, temperaturą i ilością potrzebną do zaparzenia herbaty.

Zainstaluj aplikację i przewiń krótką listę przepisów na herbatę. Dotknij przepisu, który chcesz przyrządzić, aby zobaczyć, jak gorąca musi być woda i ile zużyć herbaty. Gdy będziesz gotowy, aby to zrobić, naciśnij przycisk „Rozpocznij warzenie”, aby rozpocząć licznik. Licznik służy do wskazywania czasu gotowania herbaty w przegotowanej wodzie.

Mighty TimerMighty Timer-brew

Jeśli masz własny przepis do dodania i chcesz uzyskać do niego licznik czasu, dotknij przycisku plusa w prawym górnym rogu. Nazwij swoją herbatę, określ, jak gorąca musi być woda, zanim dodasz herbatę, ustaw, ile herbaty chcesz użyć, i wybierz rodzaj herbaty z listy. Ustawienia aplikacji pozwalają dostosować alarm, który włącza się, gdy skończy się czas. Możesz ustawić alarm, który włączy się dwa razy po upływie ustawionego czasu, i ustawić dźwięk alarmu. Ma ładny ciemny motyw, ale możesz ustawić go na jasny motyw. Jednostki temperatury można również dostosować.

Potężny dodatek timeraPotężne ustawienia timera

Aplikacja jest doskonała, ale ma swoje wady. Aplikacja nie pozwala na skalowanie przepisu, gdy chcesz przygotować więcej niż jedną filiżankę herbaty. Mimo to projekt i koncepcja aplikacji są trudne do skrytykowania. Mighty Timer ma aplikację towarzyszącą dla Apple Watch.

Zainstaluj Mighty Timer z App Store