Zbieraj monety, manewrując statkiem wokół klonów [Game Review]

Biorąc pod uwagę, że Android stał się obecnie najpopularniejszą platformą mobilną na świecie, nic dziwnego, że Sklep Google Play oferuje teraz ogromny wybór gier. Jako jedna z tych darmowych gier do pobrania, zaprojektowanych w celu wykorzystania imponujących możliwości Androida, 15 Coins to zabawna gra zręcznościowa, która robi wrażenie dzięki kreatywnemu projektowi i rozgrywce. Nie zrozumcie mnie jednak źle, nadal jest trochę jak Snake z tych klasycznych telefonów Nokia, ale z kilkoma dodatkowymi warstwami głębi. To powiedziawszy, zamiast gonić pączka, w 15 monetach, gracz musi zebrać 15 monet, unikając klonów. Czy to tak zabawne, jak jest napisane na papierze? Dowiedzmy Się!

15 monet_Main 15 Coins_Control Type

Po uruchomieniu gry pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie zauważysz, jest jej prostota. Od ekranu startowego po samą rozgrywkę, wszystko wydaje się eleganckie i minimalistyczne. 15 monet pozwala wybrać jeden z trzech trudnych ustawień; Łatwy, średni i twardy. Najniższe ustawienie zapewnia rozsądną rozgrywkę dla nowicjuszy spośród nas, podczas gdy średni jest wystarczająco szybki, aby zaoferować wymagające wrażenia każdemu, kto od czasu do czasu próbuje gier zręcznościowych. Ale to trudne ustawienie gry, w którym rzeczy stają się absurdalnie niemiłosierne.

Po określeniu poziomu trudności musisz także wybrać typ sterowania, który chcesz wybrać, między pochyleniem a dotykiem. Chociaż uważam, że typ dotykowy jest bardziej skuteczny, oba schematy sterowania zapewniają solidne wrażenia z gry, gdy już je zawiesisz.

Podstawowa mechanika rozgrywki w przypadku 15 monet obejmuje zebranie łącznie 15 monet tak szybko, jak to tylko możliwe. Chociaż nie masz żadnych ograniczeń czasowych, im szybciej zbierzesz monety, tym mniej będziesz potrzebować, aby uniknąć tych śmiercionośnych klonów.

Gracze mogą kontrolować mały statek, który zawsze płynie do przodu, a wszystko, czego potrzebują, to przesuwać go w lewo iw prawo, aby unikać klonów i zbierać monety. Te maleńkie, okrągłe monety, które trzeba losowo zbierać, pojawiają się w obszarze gry. Te klony, które są w zasadzie czarnymi wersjami statku kontrolowanego przez ciebie, są oczywiście wrogami i są bardzo śmiercionośne, gdy są dotykane.

15 Coins_Gamplay 1 15 Coins_Gamplay 2

Jeśli zetkniesz się z wrogim statkiem, twój statek zostanie zniszczony i możesz nacisnąć „Spróbuj ponownie”, aby powtórzyć cały poziom.

Od czasu do czasu dostajesz również power-upy, które po zebraniu zamrażają na krótki czas flotę przeciwnika, a gdy jesteś w stanie zamrożenia, możesz je łatwo zniszczyć, uderzając w nie własnym statkiem. Inną bronią do Twojej dyspozycji jest to, że pole gry nie ma granic, co oznacza, że ​​wyjście przez jeden koniec ekranu powoduje, że pojawiasz się po stronie przeciwnej.

15 Coins_Gamplay 3 15 monet_ spróbuj ponownie 15 Monet_Ustawienia

Podsumowując, 15 monet nie jest grą łatwą do przejścia, nawet na łatwym poziomie trudności gra jest dość trudna do grania. Ale jeśli lubisz gry, które oferują rozsądne wyzwania, warto spróbować tego małego rozmiaru do pobrania.

Zainstaluj 15 monet ze Sklepu Play