Znajdź filmy, wyszukując w nim dowolnych dwóch aktorów [iOS]

Udostępnij teraz w social media:


Dawno temu, kiedy nasze telefony nie potrafiły nawet określić godziny, wiele osób oglądało telewizję. Kanały telewizyjne emitowały programy, mydła, kreskówki i filmy. Oglądanie filmów zmieniło się od tego czasu, ponieważ wiele osób korzysta z usług takich jak Hulu i Netflix, aby naprawić swoją rozrywkę. Dzisiaj ludzie nie znają męki oglądania filmu w środku lub na końcu i nie mają możliwości dowiedzenia się, jak się nazywa. Niejasne wyszukiwanie w Google i być może IMDb mogą teraz rozwiązać te problemy, ale co, jeśli jedyną rzeczą, którą pamiętasz z filmu, który kiedyś oglądałeś, są dwaj najbardziej lub stosunkowo najbardziej znani aktorzy w nim? That Movie With to bezpłatna aplikacja na iOS, która umożliwia wyszukiwanie filmów według dowolnych dwóch aktorów. Możesz wyszukać aktora, a aplikacja wyświetli listę wszystkich filmów, nad którymi razem pracowali.

  Uruchamiaj aplikacje i wykonuj połączenia z centrum powiadomień iPhone'a

Aplikacja wymaga połączenia internetowego, ale nic więcej. Dotknij ekranu głównego i wybierz pierwszego aktora, którego pamiętasz. Jeśli jest więcej niż jeden aktor o tym samym imieniu, aplikacja wyświetli ich wszystkich. Sugestie dla aktora są udoskonalane podczas wpisywania nazwiska, a każdej sugestii towarzyszy zdjęcie aktora, co oznacza, że ​​jeśli pamiętasz tylko imię, możesz użyć tego zdjęcia, aby wybrać aktora, którego szukasz. Po wybraniu pierwszej dotknij dolnej połowy ekranu, gdzie jest napisane „I” dużymi literami, i wybierz następną.

Ten film z i

Wyszukaj drugiego aktora i dotknij, aby go wybrać. Po dodaniu obu aktorów przesuń palcem w lewo, aby zobaczyć popularne filmy. Każdy film, który obaj zrobili razem, jest wymieniony i można przewinąć w dół, aby je wszystkie wyświetlić. Rok wydania jest również dodawany do wyników filmu, a jeśli dotkniesz filmu, aplikacja przeniesie Cię na jego stronę IMDb.

  Jak tworzyć widżety z przezroczystymi tłem na iPhonie

ten film z aktorami kino

To wszystko, co robi aplikacja i ma ładny, prosty interfejs, w którym można to wszystko zrobić. Nie trzeba dodawać, że nie ma gatunków do wyboru, aby zawęzić wyszukiwanie, i na pewno nie trzeba ich dodawać. To, co może wymagać dodania, to powiedzmy, że pamiętasz tylko imię jednego aktora i coś jeszcze o filmie. Być może widziałeś Bryana Cranstona umierającego na początku filmu i dostrzegłeś brzydkiego drapieżnika, takiego jak latający potwór, i chcesz poszukać Bryana Cranstona i potwora dla filmów, które zrobili razem. Potwory i inne powtarzające się tropy filmowe powinny mieć opcję wyszukiwania, aby aplikacja była bardziej użyteczna. Być może też dobrym pomysłem byłoby poszukiwanie filmu przez bohaterów.

  Jak wymusić wyłączenie MacBooka

Zainstaluj ten film na iOS

x