10 najlepszych podcastów marketingowych, które zmienią Twoją strategię

Czy wiesz o tych podcastach marketingowych, które mogą zmienić Twój marketing? Sprawdź je już teraz!

Wiele osób słucha podcastów, ponieważ są wygodne i oferują wyjątkowe wrażenia słuchowe🎧. Wykorzystanie podcastów biznesowych jako strategii marketingowej może przyciągnąć klientów i zwiększyć rozpoznawalność marki.

Jak wykorzystać podcasty w swoim planie marketingowym?

Za pomocą podcastów firmy mogą wchodzić w bardziej intymne i osobiste interakcje ze swoimi klientami. Ze względu na możliwość dzielenia się opowieściami i doświadczeniami w bardziej swobodnym otoczeniu niż w przypadku typowych strategii marketingu cyfrowego, podcasty dają firmom szansę na głębszy kontakt z klientami.

Szansa na nawiązanie kontaktu z potencjalnymi klientami, którzy mogą nie być świadomi towarów lub usług firmy, jest również prezentowana za pośrednictwem podcastów. Tworząc treść podcastu, należy pamiętać o celach biznesowych. Pomysły na treści podcastów powinny być dostosowane do docelowych odbiorców, aby mieć pewność, że rezonują z nimi.

Treść musi być fascynująca i pouczająca, aby słuchacz pozostał zaangażowany. Aby dotrzeć do zamierzonych odbiorców, podcasty muszą być skutecznie reklamowane. Wykorzystanie uchwytów mediów społecznościowych, takich jak Instagram, Twitter i Facebook, może pomóc w pozyskiwaniu klientów i promocji podcastów. Również odnoszące sukcesy platformy do hostingu podcastów, takie jak Buzzsprout, mogą pomóc w osiągnięciu większego zasięgu i dostępności online.

Dawno minęły czasy nauki poprzez książki 📚 i encyklopedie. Podcasty to nowa metoda nauki. Chociaż książki są nadal aktualne, podcasty dominują ze względu na wygodę i dostępność; na przykład możesz łatwo rozpocząć podcast w Spotify i wstrząsnąć falami radiowymi własnym programem, jeśli wiesz, jak to zrobić.

Co więcej, podcastów można słuchać w dowolnym miejscu i czasie, spacerując, biegając lub ćwicząc. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o jego zaletach.

Zalety nauki poprzez podcasty marketingowe

Firmy mogą skorzystać z wewnętrznych i zewnętrznych korzyści związanych z produkcją podcastów. Możesz zwiększyć lojalność i kapitał marki, angażując grupę docelową i personel.

Porada eksperta

Informacje można znaleźć w dużych ilościach od ekspertów ds. Marketingu, którzy oferują swoją wiedzę i doświadczenie w podcastach. Aby pomóc marketerom być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w marketingu, ci eksperci dostarczają przydatnych informacji, wskazówek i przykładów z rzeczywistych scenariuszy.

Różne przedmioty

Marketing treści, media społecznościowe, SEO, reklama i inne tematy są szczegółowo omówione w podcastach marketingowych. Marketerzy mogą uzyskać szczegółowe informacje na różne tematy, wybierając podcasty, które pasują do ich zainteresowań i obszarów zainteresowania.

Opcje sieciowe

Wśród zaproszonych gości w podcastach często występują znane osobistości biznesowe i skuteczni marketerzy. Te podcasty umożliwiają nawiązywanie kontaktów z kluczowymi osobami i poszerzanie profesjonalnych sieci kontaktów. Wiele podcastów marketingowych zawiera wywiady z marketerami, którzy osiągnęli kluczowe kamienie milowe i historie sukcesu. Lub słuchanie podcastów niszowych pozwoli Ci być na bieżąco z trendami. Podobnie jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, podcasty mogą dostarczyć strategicznych informacji o tym, jak zwiększyć zasięg i obniżyć koszty tworzenia treści.

Opłacalna i ciągła edukacja

Ponieważ większość podcastów marketingowych jest bezpłatna, są one opłacalnym źródłem nauczania. Marketerzy mogą zdobywać pomocną wiedzę bez wydawania pieniędzy na drogie konferencje czy kursy. Stały strumień możliwości uczenia się i edukacji jest zapewniony dzięki regularnym aktualizacjom podcastów. Marketerzy mogą potrzebować więcej czasu i wysiłku, aby być na bieżąco z trendami branżowymi i najlepszymi praktykami.

Fascynujący format

Podcasty to głównie formaty audio, które przyciągają słuchaczy poprzez dialogi, wywiady i narracje. Ten format poprawia uczenie się, przyciągając uwagę, zwiększając retencję i dostarczając rozrywki w nauce.

Słuchanie podcastów może ogromnie poszerzyć Twoje horyzonty. Pomaga być na bieżąco z wydarzeniami wokół ciebie i świata.

Oto kilka najlepszych podcastów poświęconych strategiom marketingowym, których każdy właściciel firmy powinien raz posłuchać, aby rozwijać swoją firmę. A kiedy już z nimi skończysz, popraw zasięg marketingowy swojego z trudem utworzonego podcastu za pomocą najlepszych narzędzi do tworzenia witryn podcastów, aby nadać swojemu głosowi platformę online!

Marketing pod prąd

The Marketing pod prąd podcast zrewolucjonizuje plan marketingowy Twojej firmy! Przygotuj się na podróż pełną transformacji, jak żadna inna. Gospodarz tej wciągającej serii ujawnia klucze do sukcesu, jednocześnie prowadząc cię z dala od normy i na niezbadane terytorium.

Ten podcast zmieni Twoje myślenie o marketingu i nie obejmuje tylko podstaw. Daje wyobrażenie o tym, jak podejmować rozważne ryzyko, wykorzystywać kreatywność i wywierać trwały wpływ. Każdy odcinek zawiera porady ekspertów od potentatów biznesu, którzy opanowali sztukę kwestionowania oczekiwań. Ponadto obiecuje przekazanie najnowocześniejszych taktyk, które obalą konwencjonalną wiedzę i pomogą Twojej firmie odnieść sukces.

Ten podcast różni się od zwykłych i sprawi, że nauczysz się i stworzysz strategie dla swojego biznesu. Dostępne zarówno na Android & iOS, sprawia, że ​​Twój biznes osiąga wyżyny. Posłuchaj go i pomóż swojemu biznesowi na drodze do dobrobytu.

Prosty marketing

Podcast Prosty marketing, prowadzony przez specjalistów w tej dziedzinie, obejmuje szeroki zakres zagadnień marketingowych i dzieli je na łatwe do opanowania, wykonalne pomysły i metody. Podcast może pomóc we wszystkim, od marketingu w mediach społecznościowych po produkcję treści, SEO i branding. Ich podcasterzy mówią językiem laika, wycinając żargon i dostarczając wnikliwych informacji w języku, który każdy może z łatwością zrozumieć.

Każdy odcinek zawiera cenne wskazówki i przykłady z życia wzięte, które zmotywują Cię do rozwoju firmy. Ponieważ odcinek trwa średnio około 35 minut, możesz nauczyć się wielu strategii marketingowych podczas spaceru, przerwy na lunch lub dojazdu do pracy.

Więc po co czekać? Obejrzyj „Prosty marketing”, aby dowiedzieć się, jak zmaksymalizować potencjał swojej firmy. Przygotuj się na drastyczne ulepszenie swojej strategii marketingowej w zaledwie kilka minut dziennie i posłuchaj podcastu dostępnego na Android & iOS!

Chcesz zaoszczędzić czas i wysiłek przy tworzeniu tych podcastów? Konwertuj artykuł na podcast audio!

Szkoła Marketingu

W każdym odcinku Szkoła MarketinguTwoi sympatyczni gospodarze odkrywają fascynujący świat marketingu, przekazując jednocześnie swoją rozległą wiedzę i cenne pomysły. Zdają sobie sprawę, że poruszanie się po cyfrowym świecie może być przytłaczające. Dlatego prowadzący upraszczają skomplikowane koncepcje, abyś mógł je od razu przećwiczyć.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem start-upu, czy firmy o ugruntowanej pozycji, powinieneś poznać najnowsze metody SEO, content marketingu, mediów społecznościowych, marketingu e-mailowego i ogólnych metod marketingu internetowego, które znacznie się dziś sprawdzają.

Wśród skarbnicy 2400 odcinków i ponad 75 milionów dostępnych do pobrania znajdziesz profesjonalne wskazówki, które mogą przyspieszyć Twój rozwój. Podcast dodatkowo pomoże Ci rozwijać Twój biznes w niewiarygodnym tempie. Jest dostępny na Android & iOS. Więc załóż słuchawki, włącz telewizor i przygotuj się na przyspieszenie swoich inicjatyw marketingowych.

Podcast o marketingu cyfrowym

Prawdziwe przykłady i historie sukcesu przedstawione w każdym odcinku programu Podcast o marketingu cyfrowym są swobodne i konwersacyjne. Zamiast siedzieć bezosobowego wykładu, przeżyjesz przyjazną rozmowę z dobrze poinformowanym przyjacielem.

Dwóch doświadczonych marketerów przedstawia własne opinie i rozmowy z liderami branży, aby kontekstualizować najnowsze osiągnięcia w wiadomościach marketingowych i strategii. Duet zachowuje lekki ton i pozwala usłyszeć swoje pomysły. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, taktykami i narzędziami, które mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy, często się dołączając.

Średni czas trwania odcinka wynosi od 25 do 30 minut i jest dostępny na Android & iOS. Nie przegap tego niesamowitego zasobu, który może całkowicie zmienić strategię Twojej firmy. Poznaj klucze do sukcesu w Internecie, słuchając podcastu o marketingu cyfrowym już dziś!

Masz dość oglądania błędów w swoim podcaście? Wypróbuj te programy do edycji podcastów, aby publikować bezbłędne odcinki.

Prosty marketing online z Amy Porterfield

Musisz posłuchać Prosty marketing online z Amy Porterfield opracować strategię marketingową Twojej firmy. Ten podcast, który prowadzi Amy Porterfield, to kopalnia wiedzy spostrzegawczej i praktycznych wskazówek, które mogą znacznie poprawić Twoje umiejętności marketingu online.

Przyjemny i kuszący styl Amy sprawia, że ​​złożone tematy są zrozumiałe dla słuchaczy na każdym poziomie umiejętności, co pozwala im czerpać korzyści z jej wiedzy. Zajmuje się wszystkim, od rozwijania listy e-mailowej po tworzenie angażujących treści, rozumienie mediów społecznościowych, a także tworzenie dochodowych produktów cyfrowych.

Pomagając krok po kroku w osiąganiu celów firmy, prosty i przystępny styl Amy sprawia, że ​​czujesz się, jakbyś rozmawiał z zaufanym przyjacielem. Możesz słuchać podcastu na swoim Android & iOS urządzeń i wyciągnij z nich praktyczne wnioski, aby dalej inwestować w marketing swojej firmy. Przy okazji wypróbuj ten niezawodny hosting podcastów 🎧 dla małych i dużych firm.

The Podcast o marketingu w mediach społecznościowych obejmuje wszystkie aspekty marketingu w mediach społecznościowych z zabawnymi i edukacyjnymi odcinkami. W tym podcaście znajdziesz wszystko, od tworzenia angażujących treści po naukę sztuki reklamy. Podcast zawiera obszerny katalog odcinków z 2012 roku, więc możesz od razu zacząć słuchać.

Ten podcast wyróżnia się tym, jak jest przystojny i przyjemny. Gospodarze zapewniają osobisty kontakt, dając wrażenie, że pijesz kawę z przyjacielem. Ponadto wiedza i entuzjazm podcasterów są zaraźliwe i inspirują do ćwiczenia wspólnych technik.

Ten podcast zmieni Twoje poglądy na temat marketingu w mediach społecznościowych, niezależnie od tego, czy jesteś biznesmenem o ugruntowanej pozycji, czy dopiero zaczynasz. To tak, jakby mieć osobistego mentora, który pomoże Ci poruszać się po ciągle zmieniającym się cyfrowym świecie. Posłuchaj podcastu Android & iOSi wznieś swoją firmę na nowy poziom.

Sztuka biznesu internetowego

Czy jesteś przygotowany na rozwój strategii korporacyjnej? Posłuchaj fascynującego Sztuka biznesu internetowego podcast od zaraz! Ten zabawny podcast, którego gospodarzami są liderzy branży, ma pomóc właścicielom firm internetowych, takim jak Ty, osiągnąć ogromny sukces.

Ponadto ten podcast uznaje inkluzywność i różnorodność internetowej społeczności biznesowej. Korzystaj z różnych praktycznych epizodów solo, wywiadów online z ekspertami, coachingowych studiów przypadków i nie tylko, aby rozwijać swoją firmę. Ten podcast nauczy Cię, jak wykorzystać siłę mediów społecznościowych i marketingu e-mailowego, aby usprawnić swój biznes.

Posłuchaj podcastu Art of Online Business, który jest łatwo dostępny na stronie Android & iOS urządzeń, aby dowiedzieć się, jak zmienić podejście marketingowe swojej firmy. Co więcej, przygotuj się na ekscytującą ścieżkę do sukcesu i dobrobytu w sferze cyfrowej!

Twoim podstawowym źródłem maksymalizacji siły mediów społecznościowych dla Twojej firmy jest ten piękny podcast, Marketing w mediach społecznościowych Talk Show. Każda edycja tego programu, prowadzonego przez grono specjalistów, dostarczy Ci najnowszych trendów, porad i taktyk poprawy Twojej obecności w Internecie.

Ten podcast obejmuje tylko wiadomości, które musisz znać. Szybko zdobędziesz wiedzę, która z pewnością zapewni Ci przewagę konkurencyjną. Zrozumiesz również, jak radykalnie zwiększyć widoczność swojej marki, generować ruch i zwiększać liczbę konwersji w zaledwie kilka minut na odcinek.

Skorzystaj z tego doskonałego źródła! Posłuchaj podcastu Talk Show o marketingu w mediach społecznościowych Android & iOS platformy, które zmienią podejście marketingowe Twojej firmy. Jednocześnie zyskujesz głęboki wgląd w tworzenie własnych strategii marketingowych, a nawet możesz myśleć o marketingu za pomocą wysokiej jakości podcastów i filmów.

Wieczny ruch

Podcast dwa razy w tygodniu, Wieczny ruch, oferuje najnowocześniejsze porady dotyczące generowania leadów i sprzedaży dla Twojej firmy. Czynność przekazania wiadomości, usługi lub produktu rynkowi docelowemu jest znana jako ruch. Siłą napędową każdej firmy jest przyciąganie klientów online przy jednoczesnym kultywowaniu dobrej woli.

Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś nabywcą mediów, który nie stworzył jeszcze swojej pierwszej reklamy na Facebooku lub Instagramie, dyrektorem marketingu lub dyrektorem ds. nauczysz się praktycznych taktyk, które możesz zastosować od razu.

Posłuchaj prawdziwych relacji przedsiębiorców i dyrektorów marketingu, którzy stanęli przed takimi samymi wyzwaniami jak Ty, i dowiedz się, jak podnieść umiejętności w zakresie marketingu cyfrowego i reklamy online. Dostępne na Android & iOS platformy, wykorzystaj podcast najlepiej jak potrafisz i zbuduj unikalną stronę internetową dla swojego podcastu, aby lepiej sprzedawać swoje produkty.

Podcast o książce marketingowej

Podcast o książce marketingowej została stworzona specjalnie dla miłośników biznesu, takich jak Ty, którzy tęsknią za poradami marketingowymi w świecie rzeczywistym i chcą być na bieżąco. Podcast obejmuje branding, media społecznościowe, produkcję treści, zaangażowanie konsumentów i inne kwestie związane z marketingiem.

Uzyskaj wgląd w cotygodniowe wywiady z ekspertami, autorami nowych książek o marketingu i sprzedaży. Słuchając podcastu The Marketing Book Podcast, możesz również stać się częścią dynamicznej grupy entuzjastycznie nastawionych ludzi biznesu do rozwoju i innowacji.

Gdy zanurzysz się w tym wciągającym podcaście, który jest dostępny na Android & iOS urządzeń, przygotuj się do zrewolucjonizowania podejścia biznesowego. Odkryj klucze do sukcesu marketingowego, poszerz swoje horyzonty i rozwijaj swój biznes.

Wniosek

Twoja strategia marketingowa na pewno się zmieni dzięki Twojemu doświadczeniu w słuchaniu powyższych podcastów marketingowych. Możesz także zapewnić sobie i swojej firmie przewagę w stale zmieniającym się środowisku marketingowym, słuchając tych podcastów, które oferują wnikliwe informacje, profesjonalne wskazówki i trendy branżowe.

Podcasty dostarczają świeżych punktów widzenia, przełomowych koncepcji i wykonalnych technik, które mogą ulepszyć Twoją strategię marketingową i przynieść bardziej znaczące wyniki. Przy wsparciu najnowszych trendów, metod i najlepszych praktyk słuchanie podcastów marketingowych i korzystanie z narzędzi do podcastów może pomóc w zmianie podejścia i realizacji celów marketingowych.

Czy ty też interesujesz się technologią? Nie zapomnij sprawdzić tych najlepszych podcastów technicznych!