10 najlepszych programów do zautomatyzowanych połączeń/nadawania głosu [2023]

Wcześniej dotarcie do tysięcy klientów było dla firm i marek zupełnie innym zadaniem. Jednak dzięki wprowadzeniu oprogramowania do automatycznych połączeń i transmisji głosu dotarcie do setek lub tysięcy numerów telefonów za pomocą automatycznych połączeń jest zadaniem łatwym. Jak? Dowiedzmy Się!

Wielu poszukiwaczy, lokalnych firm i agentów nieruchomości ceni wygodę wysyłania automatycznych wiadomości głosowych, które mogą natychmiast dotrzeć do dużej grupy odbiorców. Ten rodzaj marketingu głosowego umożliwia dostawcom łączenie się z wieloma osobami jednocześnie, czego nie da się wykonać ręcznie.

Szczegółowo omówiliśmy najlepsze oprogramowanie do automatycznych połączeń/emisji głosu, korzystając z poniższej przydatnej tabeli, w której można szybko znaleźć informacje.

Tytuł

Opis

Badać

Wybieraj moje połączenia

Zautomatyzowana dystrybucja wiadomości telefonicznych.

Wyślij SMS-a. Zadzwoń

Internetowe przesyłanie wiadomości telefonicznych i SMS-owych do użytku niekomercyjnego.

Centrum połączeń

Funkcje centrum kontaktu wychodzącego, w tym transmisje głosowe.

Exotel

Połączenia w chmurze z integracją z CRM, idealne do pracy zdalnej.

Zadzwoń do Hippo

Zautomatyzowane połączenia przychodzące i wychodzące dla firm różnej wielkości.

Hosting Call Center

Dostarczanie wiadomości tekstowych na głos dla sprzedawców internetowych.

Trasa

Oceniaj koszty kampanii transmisji głosu w czasie rzeczywistym.

Pierścień Centralny

Bezpieczne wybieranie TCPA do kontaktowania się z numerami telefonów komórkowych bez subskrypcji.

Głos

System CRM, narzędzia automatyzacji i spersonalizowana komunikacja.

Ameyo

Importuj listy wybierania, wykrywanie automatycznej sekretarki i integrację z Truecaller.

Dni, w których ręcznie wybierano numery telefonów, akceptowano sygnały zajętości i zawieszano połączenie, już dawno minęły. Dzisiejsze organizacje, korzystając z oprogramowania do automatycznych połączeń, przechodzą zmiany w miarę wdrażania nowych technologii.

Korzyści z połączeń automatycznych

Automatyczne połączenia telefoniczne oferują szereg korzyści jako rozwiązanie mające na celu obniżenie wydatków i wzbogacenie relacji z obecnymi klientami. Korzyści te obejmują:

 • Obniżone koszty operacyjne: Oszczędzasz dużo pieniędzy, nie płacąc agentom za tysiące połączeń, które wykonują każdego dnia.
 • Spersonalizowane zaangażowanie: automatyczne połączenia umożliwiają interakcję ze wszystkimi klientami za cenę podobną do kampanii marketingowych SMS, personalizując wysiłki w zakresie docierania do klientów.
 • Lepsze współczynniki odpowiedzi: Połączenia automatyczne uzyskują więcej odpowiedzi niż SMS-y lub usługi przesyłania wiadomości, takie jak WhatsApp. Rozmowa telefoniczna, która wymaga mniejszego wysiłku ze strony odbiorcy, z większym prawdopodobieństwem wywoła powrót klienta.
 • Większe bezpieczeństwo i obsługa klienta: Transmisja danych w przypadku połączeń generowanych przez oprogramowanie do automatycznych połączeń jest bezpieczniejsza niż transmisja danych w wiadomościach SMS. Pokazuje Cię jako organizację godną zaufania, pokazując Twoje zaangażowanie w ochronę danych konsumentów.
 • Raportowanie i analityka w czasie rzeczywistym: możesz badać i oceniać swoje taktyki marketingowe, korzystając ze specyficznego dla tych systemów gromadzenia i wyświetlania danych i wyników kampanii, co eliminuje konieczność ręcznego gromadzenia danych.
 • Większa produktywność agentów: Zautomatyzowaną procedurę wywoływania można zautomatyzować, uwalniając agentów od nudnych obowiązków związanych z ręcznym wybieraniem numerów. Poprawia to ich wydajność, ponieważ zachęca ich do skupienia się na ważniejszych zadaniach.

Co to jest oprogramowanie do automatycznych połączeń i jak działa?

Twoje wysiłki w zakresie sprzedaży zimnej mogą zostać znacznie ulepszone dzięki zastosowaniu oprogramowania do automatycznych połączeń. Możesz potroić współczynniki konwersji, korzystając z elastycznych, automatycznych systemów połączeń z różnymi algorytmami połączeń w kampaniach transmisji głosu oraz usługach wychodzących i przychodzących.

Te zautomatyzowane rozwiązania telefoniczne to aplikacje zintegrowane z centrami kontaktowymi lub systemami komunikacyjnymi, często obsługującymi połączenia telefoniczne. Działają poprzez automatyczne wybieranie numerów telefonów, a następnie łączenie połączenia z agentem ludzkim lub wykonywanie predefiniowanych działań w zależności od sytuacji.

Na przykład oprogramowanie może wykryć, czy agent na żywo może odebrać połączenie, a następnie przypisać je do niego. Alternatywnie może zostawić nagraną wiadomość na automatycznej sekretarce lub przedstawić wybór osobie po drugiej stronie linii.

Te zautomatyzowane systemy wywołujące działają w oparciu o technologię Voice over IP (VoIP) i tradycyjną publiczną sieć telefoniczną (PSTN). Wykorzystują wiele łączy miejskich do zestawiania połączeń z sieciami telefonicznymi lub IP i mogą jednocześnie wybierać wiele numerów. Cecha ta zwiększa prawdopodobieństwo udanego połączenia się z przynajmniej jednym odbiorcą.

Kluczowe funkcje oprogramowania do automatycznego nadawania połączeń/głosu

Zautomatyzowane połączenia mogą uprościć podstawowe interakcje z klientami i są opłacalne w celu uzyskania najwyższej automatyzacji procesów. Ponieważ ta korzyść opiera się na oprogramowaniu, zazwyczaj zawiera funkcje, których należy szukać. Aby ułatwić różnicowanie, oto lista tych funkcji:

 • Masowe nadawanie wiadomości głosowych: Połączenia automatyczne nadają się do automatyzacji podstawowych interakcji z klientem. Umożliwiają organizacjom efektywne nadawanie komunikatów głosowych klientom, pracownikom, agentom, członkom i obywatelom. Wiadomości te mogą obejmować przypomnienia, powiadomienia, alerty i oferty promocyjne w formie wiadomości głosowych.
 • Konfigurowalne wiadomości głosowe: Zaawansowane oprogramowanie do automatycznych połączeń umożliwia masowe dostarczanie wiadomości i oferuje szerokie możliwości dostosowywania wiadomości głosowych. Użytkownicy mogą tworzyć i personalizować wiadomości na różne sposoby, często włączając rozwiązania zamiany tekstu na mowę, aby uprościć tworzenie wiadomości.
 • Masowy import numerów telefonów: zautomatyzowane systemy połączeń hostowane w chmurze są bardziej wszechstronne i elastyczne niż tradycyjne. Dostarczają narzędzi do łatwego importowania wielu numerów telefonów z różnych organów, takich jak bazy danych, arkusze kalkulacyjne i systemy chmurowe do zarządzania relacjami z klientami (CRM).
 • Planowanie kampanii: Firmy czerpią korzyści z jakości planowania kampanii oferowanej przez to oprogramowanie. Umożliwia im wysyłanie nagranych wcześniej komunikatów kampanii do szerokiego grona odbiorców dokładnie we właściwym czasie. Światowe zautomatyzowane systemy wywołujące pozwalają nawet użytkownikom zmieniać strefy czasowe przed wykonaniem masowego dostarczania wiadomości w ramach kampanii.

Mając na uwadze powyższe punkty, przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych systemów transmisji głosu i automatycznych połączeń dla call center i firm marketingowych.

Wybieraj moje połączenia

Wybieraj moje połączenia ułatwia tworzenie, planowanie i dystrybucję automatycznych wiadomości telefonicznych do wszystkich kontaktów jednocześnie, co zapewnia dedykowane i wpływowe dostarczanie wiadomości.

Cechy:

 • Prezentuje możliwości zarówno długiego, jak i krótkiego kodu tekstowego.
 • Natychmiast wysyłaj powiadomienia, połączenia komputerowe i wiadomości do swojej listy kontaktów.
 • Aplikacja do masowych powiadomień umożliwiająca szybkie automatyczne wykonywanie połączeń z wcześniej zdefiniowaną listą numerów telefonów.
 • Funkcja bezpłatnej masowej poczty elektronicznej pozwala odbiorcom wybrać pomiędzy odsłuchaniem nagranej wiadomości lub przeczytaniem tekstu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Skorzystaj z tej usługi transmisji głosu, aby w ciągu kilku sekund szybko i automatycznie wysyłać połączenia do określonej listy numerów telefonów. Możesz łatwo uzyskać dostęp do swojego konta za pośrednictwem ich strony internetowej lub aplikacji mobilnych na urządzenia iPhone i Android.

Wyślij SMS-a. Zadzwoń

Zaufało nam ponad 45 000 sojuszy Wyślij SMS-a do wszystkich dla łatwego trybu przekazywania ich sieci kontaktów. Ich łatwa w użyciu pomoc telefoniczna i SMS-owa jest przeznaczona do zastosowań niekomercyjnych; kampanie handlowe, polityczne lub zbierania funduszy są zabronione.

Cechy:

 • Automatyczne połączenia telefoniczne oparte na sieci WWW mają udoskonalone funkcje, takie jak ankiety i przelewy na żywo.
 • Uzyskaj dostęp do pełnych wyników transmisji połączeń, prezentujących w czasie rzeczywistym informacje o odebranych połączeniach, wiadomościach głosowych, sygnałach zajętości i nieprawidłowych numerach.
 • Włącz interakcje na żywo między swoimi kontaktami a organizacją za pomocą jednego naciśnięcia klawisza.
 • Ustaw szybkość wysyłania połączeń, aby mieć pewność, że Twój telefon nie zostanie zalany połączeniami przychodzącymi.

Zamiast typowej metody masowego wysyłania SMS-ów z krótkim kodem, oprogramowanie to wysyła zbiorczo SMS-y na numery bezpłatne lub lokalne. Za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu możesz łatwo przygotowywać masowe teksty, dodawać obrazy, udzielać prywatnych odpowiedzi na odpowiedzi i zarządzać rezygnacjami. Zapewniają również bezpłatne dodatkowe konta użytkowników, numery SMS i otwarte ceny.

Centrum połączeń

Z Centrum połączeńrenomowany i dobrze znany program do automatycznych połączeń, możesz uzyskać dostęp do szerokiej gamy elementów przeznaczonych specjalnie dla wychodzących centrów kontaktowych, takich jak transmisje głosowe, masowe wysyłanie SMS-ów i SMS-y typu peer-to-peer.

Cechy:

 • Funkcje predykcyjnego wybierania numerów zwiększają Twoją produktywność, wykonując nawet 3 razy więcej połączeń na godzinę.
 • Bez problemu rozpocznij automatyczne wykonywanie połączeń wychodzących, gdy system wybierze numer za Ciebie.
 • Wyznacz menedżerów, którzy dołączą do rozmów na żywo, zapewniając wskazówki i pomoc w czasie rzeczywistym agentom w terenie.
 • Efektywnie planuj i planuj kampanie, co pozwoli Ci połączyć się z globalną bazą klientów w najbardziej rozsądnym czasie.

Wysoka szybkość reakcji zawsze była trudna do osiągnięcia w przypadku zaufanych, zweryfikowanych numerów kontaktowych. Dodatkowo zmniejsza konieczność zatrudniania większej liczby agentów, co obniża koszty kampanii. Dzięki prostej konfiguracji możesz zacząć działać w mniej niż 10 minut i dołączyć do setek kontaktów!

Exotel

Exotel to przyjazny dla użytkownika, oparty na chmurze, zautomatyzowany system wywołujący, który gwarantuje stałą i bezpieczną komunikację. Jest doceniany za płynną integrację z dostosowanymi aplikacjami, systemami CRM i oprogramowaniem pomocy technicznej. To wszechstronne rozwiązanie jest idealne dla firm poszukujących szybkich rezultatów, ponieważ pomaga zespołom skupionym na kliencie zwiększyć produktywność podczas pracy zdalnej.

Cechy:

 • Zaplanuj automatyczne połączenia dla ulubionej daty i godziny.
 • Twórz nagrane wiadomości do klientów, gdy odbierają połączenie.
 • Rozpoczynaj połączenia na podstawie konkretnych działań klienta lub jednocześnie dla wielu użytkowników.
 • Uzyskaj dostęp do pełnej analizy połączeń w czasie rzeczywistym bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

Exotel, największa w Azji platforma interakcji z klientami, pomaga ponad 4000 przedsiębiorstw w Indiach, ułatwiając wykonywanie połączeń i SMS-ów, a także zwiększając inicjatywy związane z obsługą klienta. Dostarcza rozwiązanie gotowe do pracy zdalnej, autoryzowane przez znane firmy, takie jak Ola, Gojek i nie tylko.

Zadzwoń do Hippo

Zadzwoń do Hippo to inteligentny, zautomatyzowany system telefoniczny, który automatyzuje połączenia przychodzące i wychodzące. Ta oparta na chmurze platforma dostępna jest w czterech unikalnych edycjach dostosowanych do potrzeb startupów, małych zespołów, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

Jednak niezależnie od wielkości zespołu przejście na plan wyższego poziomu zapewnia dostęp do najbardziej zaawansowanych funkcji.

Cechy:

 • Umożliwia wybór wielu dostawców usług telefonicznych przed rozpoczęciem połączenia.
 • Oferuje wgląd w optymalny czas dotarcia do klientów międzynarodowych.
 • Zawiera nagrywanie rozmów i zaawansowane możliwości analityczne.
 • Pozwala użytkownikom wybrać numer telefonu na podstawie preferowanego kraju.

CallHippo, oprócz swoich pakietów podstawowych, dostarcza kombinację dodatków premium, które rozszerzają jego funkcje. Niestandardowy identyfikator rozmówcy, transkrypcja rozmów i transkrypcja poczty głosowej są dostępne jako dodatki. Aby dowiedzieć się więcej o różnorodnych pakietach CallHippo i dostępnych dodatkach, odwiedź stronę internetową firmy z cenami.

Hosting Call Center

Działa wielu sprzedawców internetowych Hosting Call Center gwarantować zamówienia klientów i przedstawiać różnorodne plany płatności, w tym gotówkowe. Podstawowym celem każdej firmy jest przekształcenie potencjalnych klientów w oddanych klientów, a technologia transmisji dźwięku jest kluczowa dla osiągnięcia tego celu.

Cechy:

 • Z łatwością twórz tekst i przekształcaj go w wiadomość głosową dostosowaną do Twoich wymagań.
 • Dostosuj czas dostarczania wiadomości, aby uzyskać optymalny współczynnik konwersji.
 • Uruchom interaktywny system reakcji głosowych, który nakłania słuchaczy do podjęcia określonych działań i skorzystania z usług.
 • Podczas realizacji kampanii możesz nagrywać i przesyłać pliki audio, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Pozwala na prowadzenie starannie zaprojektowanych kampanii, które przynoszą wymierne efekty dla Twojego biznesu, mając pewność, że każde działanie przyczynia się do rozwoju biznesu.

Trasa

Obsługiwać Trasa platformę do proaktywnej oceny wszystkich kosztów związanych z kampaniami usług transmisji głosu. Ulepsz swoją firmę dzięki kampaniom transmisji głosu, które zapewniają rozsądne rozliczenia co do sekundy.

Cechy:

 • Weź pod uwagę skuteczność kampanii, analizując współczynniki wyświetleń i odpowiedzi.
 • Wybierz jeden z 16 języków dla swoich wiadomości.
 • Wirtualnie segmentuj dane klientów i uruchamiaj kampanie dostosowane do potrzeb biznesowych.
 • Za pomocą robota dialera Routee możesz wykonywać wiele połączeń, płynnie dostosowując się do swoich wymagań.

Najbardziej efektywną formą komunikacji jest czasami automatyczna wiadomość głosowa. Korzystaj z technologii zamiany tekstu na mowę, aby rozpocząć rozmowy z klientami, lub użyj oprogramowania do transmisji głosu Routee, aby wysyłać nagrane wiadomości.

Pierścień Centralny

Kompleksowe oprogramowanie do automatycznych połączeń RingCentral obejmuje wszystkie trasy kontaktowe. Dzięki funkcji bezpiecznego wybierania protokołu TCPA możesz dzwonić na numery telefonów komórkowych bez subskrypcji, nie martwiąc się o naruszenie prawa.

Cechy:

 • Na listach potencjalnych klientów podkreślana jest jakość, a nie ilość, co nadaje priorytet znaczącym interakcjom z ludźmi.
 • Bezpiecznie docieraj do klientów posiadających telefony komórkowe, którzy nie zdecydowali się jeszcze na kampanię, zapewniając zgodność z przepisami.
 • Uprość analizę i wybór połączeń, umożliwiając agentom call center skupienie się na ustalaniu spersonalizowanych połączeń podczas połączeń.
 • W pełni funkcjonalny dialer ręczny z przyjaznym dla użytkownika interfejsem agenta i połączonymi narzędziami wspierającymi zgodność.

Możesz szybko i łatwo skonfigurować i obsługiwać contact center RingCentral z dowolnego miejsca, czy to na telefonie, laptopie, czy innym urządzeniu. Konfiguracja zajmuje tylko kilka minut.

Głos

Głos, zatrudniony w ponad 50 krajach, posiada wbudowany system CRM do śledzenia połączeń, klientów i kampanii. Posiada również potężne narzędzia automatyzacji w celu optymalizacji operacji.

Cechy:

 • Możesz wysyłać automatyczne wiadomości głosowe, używając głosu własnego lub generowanego komputerowo.
 • Można wykonywać jednoczesne połączenia, czemu towarzyszy funkcja zamiany tekstu na mowę i spersonalizowane wiadomości.
 • Oprogramowanie umożliwia utworzenie wirtualnej recepcjonistki i wykorzystuje zarówno przychodzące, jak i wychodzące systemy interaktywnej odpowiedzi głosowej (IVR).
 • Voicent pomaga w monitorowaniu agentów, szeptaniu połączeń i panelu agenta z kompleksowymi spostrzeżeniami.

Jedną z jego specjalnych funkcji jest możliwość wysyłania nagranych wcześniej wiadomości, co zapewnia niezrównaną łatwość. Voicent przedstawia także różnorodne opcje dialerów, w tym dialery automatyczne, predykcyjne, progresywne i podglądowe, gwarantujące wszechstronność i moc Twojemu zespołowi.

Ameyo

AmeyoAPI automatycznego wywoływania umożliwia łatwe importowanie list wybierania z systemów CRM lub innych platform zewnętrznych do systemu Ameyo.

Cechy:

 • Wykorzystaj wykrywanie automatycznej sekretarki do filtrowania połączeń i sprawdzaj, czy agenci są połączeni tylko wtedy, gdy ktoś odbierze połączenie.
 • Otrzymuj automatyczne powiadomienia, gdy lista potencjalnych klientów osiągnie określony próg, umożliwiając przełożonym skuteczniejsze planowanie działań związanych z połączeniami wychodzącymi.
 • Włącz współczynniki odbierania połączeń o 50-60% dzięki zweryfikowanej tożsamości marki Truecaller.

Wykorzystaj moc automatycznie nagranych wychodzących wiadomości głosowych, aby efektywnie komunikować się z całą listą kontaktów. Ta zaawansowana technologia transmisji głosu jest wykorzystywana do prowadzenia kampanii informacyjnych na dużą skalę.

Podsumowując

Oto niektóre z popularnych platform oferujących oprogramowanie do automatycznych połączeń lub transmisji głosu. Zanim zdecydujesz się na jeden, ważne jest, aby przeczytać recenzje użytkowników przed wybraniem dowolnego programu. Oferują wnikliwe informacje na temat tego, jak dobrze produkt może spełnić Twoje wymagania.

Oprogramowanie musi także zapewniać wyjątkową jakość dźwięku, aby zachować profesjonalny wygląd podczas rozmów z klientami. Bezpłatna wersja próbna oprogramowania może pomóc Ci wypróbować je bez martwienia się o koszty.

Następnie wypróbuj to fantastyczne oprogramowanie do śledzenia połączeń w celach marketingowych i sprzedażowych.

x