Aparat Aqara E1 może pochwalić się imponującą specyfikacją i funkcją Apple HomeKit Secure Video

  • Kamera Aqara Camera E1 oferuje rozdzielczość 2K, widzenie w nocy i dwukierunkową komunikację, dzięki czemu jest bogatą w funkcje i niedrogą opcją zapewniającą bezpieczeństwo w domu.
  • W przeciwieństwie do innych kamer wewnętrznych, Aqara Camera E1 zapewnia bezpłatną, szyfrowaną pamięć masową w chmurze oraz opcję lokalnego przechowywania filmów za pomocą karty microSD lub kompatybilnego serwera NAS.
  • Dzięki obsłudze HomeKit Secure Video i kompatybilności z Amazon Alexa, Google Home i Apple HomeKit, Aqara Camera E1 jest wszechstronnym i opłacalnym wyborem.

Kamery bezpieczeństwa w dalszym ciągu stają się łatwiejsze w obsłudze jako część większego systemu inteligentnego domu. A jeśli szukasz opcji bogatej w funkcje, która nie zrujnuje banku, Aqara zaprezentowała doskonały wybór w aparacie E1.

Kamera Aqara E1: rozdzielczość 2K i bezpieczne wideo HomeKit

Źródło obrazu: Akara

Aqara ogłosiła Camera E1, kamerę do zastosowań wewnętrznych w przystępnej cenie 60 dolarów. Możesz zamówić Aqara Camera E1 w Amazon.

Jak opisano w Komunikat prasowy AqaryKamera oferuje mnóstwo wspaniałych funkcji, które pomogą Ci mieć oko na Twój dom.

Oprócz rozdzielczości 2K, kamera obrotowo-uchylna może zapewnić 360-stopniowy widok lokalizacji za pomocą jednej kamery. Oferuje także noktowizor i dwukierunkową komunikację za pomocą towarzyszącej aplikacji Aqara.

Możesz otrzymywać inteligentne alerty przetwarzane na urządzeniu, które informują Cię o wykryciu osoby. Aplikacja może automatycznie filtrować zdarzenia ruchu, a po wykryciu osoby możesz nawet rozpocząć nagrywanie lub uruchomić automatyzację.

W przeciwieństwie do innych kamer wewnętrznych, istnieje wiele sposobów przechowywania wideo bez konieczności płacenia dodatkowej subskrypcji. Dwadzieścia cztery godziny szyfrowanego przechowywania w chmurze są bezpłatne. Dzięki gniazdu kart microSD w aparacie możesz także zapisać lokalnie do 512 GB plików wideo. Kopie zapasowe plików wideo przechowywanych lokalnie można także zapisać na kompatybilnym serwerze NAS.

Automatyczny tryb prywatności obróci obiektyw i wyłączy kamerę. Nagrywanie dźwięku z mikrofonu można również wyłączyć ręcznie lub za pomocą automatyki.

Kompleksowe szyfrowanie za pomocą bezpiecznego wideo HomeKit firmy Apple

Źródło obrazu: Akara

Aparatu E1 można używać z Amazon Alexa, Google Home i Apple HomeKit. Ale fani Apple mają niezłą zaletę — obsługę HomeKit Secure Video.

Bezpieczne wideo HomeKit ma kilka zalet. Materiał jest kompleksowo szyfrowany i wykorzystuje Twoją istniejącą pamięć iCloud+. Możesz także dostosować powiadomienia, a nawet skorzystać z funkcji rozpoznawania twarzy, aby dokładnie pokazać, kogo widzi kamera.

Warto zauważyć, że wadą HomeKit Secure Video jest to, że obsługuje tylko rozdzielczość 1080p.

Kamera wewnętrzna Aqara zapewnia spokój ducha przy niskich kosztach

Bez względu na to, z jakiej platformy inteligentnego domu korzystasz, Aqara Camera E1 zapewnia wspaniały zestaw funkcji w niedrogim pakiecie. Obsługa HomeKit Secure Video wyróżnia się także dla użytkowników Apple HomeKit.