Co zrobić, gdy Pokemon Go utknie na ekranie „Caught!” Ekran

Pokemon Go jest udostępniany w coraz większej liczbie krajów. W weekend ukazał się w Kanadzie, a jutro ukaże się w Japonii. Niantic stara się udostępnić to doświadczenie ludziom na całym świecie, ale nadal boryka się z problemami z serwerem. Co gorsza, firma stała się celem udanego ataku DDoS, mającego na celu zniszczenie serwerów Pokemon Go. Wszystko to składa się na problemy dla graczy. Gra zawiesza się w najdziwniejszych momentach, ponieważ straciła kontakt z serwerem. Jeśli tak się stanie, gdy łapiesz Pokemona, ekran utknie na ekranie „ Złapanego ”, a gracze zastanawiają się, co zrobić, aby zatrzymać złapanego Pokemona. Oto, jak możesz zminimalizować szanse utraty Pokemona z zamrożenia ekranu.

Jeśli masz zamiar złapać lub spróbować złapać Pokemona, a pojawi się biała kula Poke w lewym górnym rogu ekranu, oznacza to, że synchronizuje / komunikuje się z serwerem. Dzieje się tak, gdy istnieje ryzyko utraty Pokemona, jeśli serwery są niestabilne.

Postaraj się poczekać, aż biała kula Poke zniknie, zanim spróbujesz złapać Pokemona. Jeśli nie możesz ryzykować, że Pokemon ucieknie, śmiało spróbuj złapać. Jeśli / kiedy ekran zawiesza się na ekranie „Złapany”, poszukaj ponownie białej Poke ball. Prawdopodobnie będzie się kręcić. Poczekaj, aż przestanie się obracać i zobacz, czy ekran się zmieni, aby poinformować Cię, czy Pokemon został złapany, czy nie. Jeśli piłka przestanie się obracać, ale ekran pozostanie niezmieniony, zamknij i zamknij aplikację. Po ponownym zalogowaniu się twój Pokemon będzie w twoim ekwipunku.

pokemon-incense-evee pokemon złapany

Jeśli biała wirująca kula Poke nigdy się nie pojawia, a ekran po prostu utknął na ekranie „Złapany”, odczekaj co najmniej trzydzieści sekund i zamknij aplikację. Zaloguj się ponownie, a twój Pokemon powinien znajdować się w twoim ekwipunku.

Ten problem występuje głównie wtedy, gdy występują problemy po stronie serwera, ale czasami aplikacja może również działać. Jeśli biała Poke ball nie pojawi się na tym ekranie, masz większą szansę na zatrzymanie złapanego Pokemona. Trzydzieści sekund oczekiwania zapewnia postęp, tj. Przechwytywanie zostało zsynchronizowane z serwerem.

Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że ​​straciłem tylko jednego Pokemona i zatrzymałem sześć innych, używając tej metody w dniu, w którym serwery gry zobaczyły swoją drugą masową awarię.