Jak wyodrębnić plik APK z telefonu z Androidem – 2023 r

Chcesz wyodrębnić apk z Androida? Urządzenia z Androidem są popularne, ponieważ zapewniają niesamowite funkcje w niskiej cenie w porównaniu do IOS lub innych drogich urządzeń. System operacyjny Android jest raczej niezależny od sprzętu i ma własny kod oparty na systemie Linux.

Urządzenia z Androidem są bardzo elastyczne, dlatego możemy zainstalować własny interfejs użytkownika, instalując niestandardowe Romy. Możesz też sprawdzić Najlepsze romy na Androida ale aby sflashować wszystkie te dostosowane funkcje, musimy to zrobić Zrootuj telefon z Androidem. Android ma ogromny rynek, taki jak Google Play Store.

Bez problemu znajdziemy tam aplikacje i gry na Androida. Ale kiedy znajdziemy nowe aplikacje ze Sklepu Play, jest tam tylko opcja instalacji, ponieważ plik Apk jest instalowany bezpośrednio na naszym urządzeniu. Plik APK jest raczej plikiem instalacyjnym dla systemu operacyjnego Android, podobnie jak pliki .exe dla systemu Windows.

Po instalacji pliki te nie są normalnie dostępne dla nikogo innego w celu udostępniania i instalacji na innym urządzeniu, w przeciwieństwie do instalacji oprogramowania Windows. W związku z tym inne urządzenia muszą ponownie pobrać te aplikacje i gry na swoje urządzenie z Androidem.

Chociaż mamy już urządzenia z Androidem, są one elastyczne i opracowano ogromną liczbę zaawansowanych aplikacji zapewniających dostęp do wielu przydatnych funkcji. Jak również wymieniliśmy nasze najlepsze aplikacje roota. Nadal istnieją aplikacje, które zapewniają nam tak niesamowite funkcje, których nie zapewniają producenci.

Dlatego, aby usunąć taki problem z udostępnianiem plików apk. Tutaj przedstawimy Ci najlepsze metody wyodrębniania plików APK z zainstalowanych aplikacji na Androida i łatwego udostępniania ich, a także instalowania na innym urządzeniu.

Jak wyodrębnić pliki APK z telefonu z systemem Android. ?

Metoda 1.: – Wyodrębnij APK za pomocą APK Extractor.

Apk Extractor to wciąż jedna z najpopularniejszych aplikacji na Androida, która jest dostępna za darmo w sklepie Google Play. Ta aplikacja umożliwia wyodrębnianie plików APK z zainstalowanych aplikacji na dowolnym urządzeniu z Androidem.

Pozwala także wykonać kopię zapasową dowolnej aplikacji i przenieść ją na kartę SD lub inne urządzenie, takie jak komputer i laptop. Umożliwia to również przesłanie aplikacji na Dysk Google.

Około 5 milionów osób zainstalowało tę aplikację. Dlatego po otrzymaniu pliku apk możesz udostępnić go innym. Jest łatwy w użyciu, ale szybka aplikacja. Dodatki zawarte:

 • Wyodrębnij wszystkie większość aplikacji, w tym wbudowaną aplikację systemową.
 • ŻADNE zakorzenienie urządzenia z Androidem nie jest potrzebne.
 • Zapewnia opcje wyszukiwania w celu wyszukiwania różnych aplikacji.
 • Może wyodrębnić wiele plików aplikacji razem.
 • Kompatybilny z Androidem w wersji od 2.2 do 5.0.
 • Kroki, aby wyodrębnić APC za pomocą APK Extractor.

  1. Zainstaluj Apk Extractor na urządzenie z systemem Android za pomocą przycisku podanego poniżej.

  2. Otwórz aplikację Apk Extractor na swoim urządzeniu.
  3. Po uruchomieniu Aplikacji zobaczysz listę aplikacji zainstalowanych na Twoim urządzeniu z Androidem.

  4. Wybierz aplikację, której plik apk chcesz pobrać.

  5. Możesz także udostępnić plik apk, stuknij i wybierz opcję udostępniania.

  6. Możesz także pobrać menedżera plików, aby znaleźć plik apk po rozpakowaniu pliku. Domyślnie pliki są przechowywane w /sdcard/Wyodrębnione aplikacje/.

  7. Stuknij przycisk menu-> następnie ustawienie, aby zmienić ścieżkę, w której chcesz zapisać plik apk.

  Metoda 2: – Wyodrębnij apk za pomocą Eksploratora plików ES.

  Eksplorator plików Es to raczej jeden ze słynnych menedżerów plików dostępnych w sklepie Google Play za darmo. Nie tylko zarządza plikami, ale także wykonuje różne zadania, takie jak menedżer pobierania, zabójca zadań, klient przechowywania w chmurze, udostępnianie plików itp.

  Jest również dostępny w 30 różnych językach. ES File Explorer jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami Androida. Zapewnia również wbudowaną obsługę plików tekstowych, obrazów, audio, wideo, Rar i Zip.

  ES File Explorer może działać jako menedżer plików, menedżer aplikacji, menedżer zadań, przeglądanie i udostępnianie plików Bluetooth, edytor tekstu i zdjęć.

  Jedną z jego najważniejszych funkcji jest wyodrębnianie plików apk z zainstalowanych aplikacji oraz zapewnianie tworzenia kopii zapasowych i udostępniania. Około 300 milionów użytkowników zainstalowało tę aplikację. Zapewnia łatwe w użyciu narzędzia i atrakcyjny interfejs.

  Kroki, aby wyodrębnić plik apk za pomocą Eksploratora plików ES.

  1. Zainstaluj i Pobierz Eksplorator plików Es do urządzenia, klikając poniższy przycisk.
  2. Otwórz i uruchom aplikację na swoim urządzeniu z Androidem.
  3. Po uruchomieniu aplikacji przejdź do menu narzędzi.
  4. W menu narzędzi wybierz menedżera aplikacji.

  5. W menedżerze aplikacji zobaczysz listę aplikacji zainstalowanych na twoim urządzeniu.
  6. Wybierz aplikację, której plik apk chcesz pobrać.
  7. kliknij Kopia zapasowa, a plik apk rozpocznie rozpakowywanie.
  8. Przeglądaj ścieżkę, w której chcesz zapisać plik.

  Oto kilka najlepszych sposobów na wyodrębnienie plików APK na telefonie z Androidem. Dostępnych jest kilka metod i aplikacji do tworzenia kopii zapasowych i wyodrębniania aplikacji z Androida, aby można je było udostępniać. Aby uzyskać pomoc lub sugestie, napisz do nas w komentarzach poniżej.